Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. spytaj pewnie,każdy pies jest inny;)
  2. najbardziej przerażaja mnie te psy stłoczone w ciasnych klatkach z niewielka mozliwością obkrecenia się. czy myslicie ze nawet jeśli uzbieramy odpowiednia ilosc głosów i hodowla przestanie istniec pod patronatem fci,to czy ta pani nie założy hodowli pod skrzydłami innej organizacji? wiecie może co sie dzxieje obecnie z tymi psiakami?
  3. najlepiej by było żebyś wrzucił bezposrednio do paszczy.wtedy masz pewność że tabletka została połknieta w całości.
  4. dostałas wiadomośc?
  5. segmenty to"rodzaj"leukocytów(sa z jadrem pałeczkowatym i własnie segmentowanym),fajnie że tak szybko widzisz poprawę,może trafiliście [B]gayka[/B] bardziej chodziło mi o to czy podczas pobierania prób na hormony tarczycowe pies miał podawane jakiekolwiek leki
  6. [B]GPOOLCLD[/B] myślę że dałby spokojnie rade nawet w zimie,lepsze takie rozwiązanie niz schron czy tułaczka.a tak miałby własne podwórko,miałby kto jeść dać no i opiekunowie mogliby przyjeżdżac tak często jak by mogli.
  7. dobra,daj mi na priva,trochem ślepa ale może na cos sie przydam:roll:
  8. Wlasnie dobrze ze psa woda polewaja,pies sie nie poci na calym ciele wiec woda parujac schladza cialo.sprawdz czy przypadkiem nie a rany w miejscu gdzie zbieraja sie muchy.a moze warto byloby wykapac psa
  9. gayka podajesz jakieś leki?
  10. masz racje nic na siłę,widocznie mógłbyc bity przez jakiegoś faceta,stąd ucieczka przed płcia przeciwna i uniesiona ręką.chodzi ostroznie bo moze tułał sie długo.ze zdjęcia wyglada na takiego 7-8 letniego,jeśli ciebie się nie boi to mozesz odwinąc wargi i spojżec na zęby przednie na górze i dole,jeśli ma starte prawie do dziąseł to może miec nawet 9 lat.
  11. dobrze robicie z tym schładzaniem przy pomocy wody.w sumie wszystkie psy mogłyby byc na czas upałów tak właśnie traktowane
  12. uważam że wścieklizna ważniejsza(wiadomo),wirusówki moga zaczekac.powodzenia w szybkim ustaleniu prawidłowej dawki.
  13. z tych objawów co opisujesz uważam że nie jest to normalne.
  14. ok.to czekam na relacje
  15. w takie upały psom barchycefalicznym jak i sercowym należałoby skrócić spacery do minimum.moze ma problem z sercem,a moze i/z podniebieniem miękkim.poniewaz opiekujecie sie czyims psem radziłabym zadzwonic do włascicieli i powiedziec im o zajsciu
  16. jak znajdziesz czas poszperaj moze w dziale ch.zakażne.ale uważam że p.wirusówkom powinno się szczepić ("w normalnym srodowisku"w którym pies przebywa)raz na 2-3 lata.pomijam wścikliznę ,która wiadomo-co roku.
  17. no to masz odp.skąd te wybroczyny....współczuję
  18. kupiłam testowo boscha lighta,na próbę mały woreczek....ale powaznie zastanawiam się nad acaną light.przynajmniej ma dużo białka zwierzęcego
  19. jak juz jesteś przy royalu to może gastrointestinal/albo całkiem innej firmy,masz do wyboru:hill's,purina veterinary diet,trovet
  20. predyspozycje beagle to jedno a wychowanie to drugie,koło mnie mieszkaja 2 -dość spokojne,czasem poszczekają,przeważnie śpią(maja chyba ok 7-8 lat),nawet posłuszne
  21. pokarz go wetowi.jeśli guzek rośnie to tym bardziej nie zwlekaj
  22. ręcznik frotowy,kapielowy ewentualnie...można doszyc troczki do niego zeby trzymac i nie zchylac sie
  23. raczej nie powinien,jest dosc bezpieczny,no ale zawsze sa reakcjie indywidualne.
  24. [B]kamkru[/B] faktycznie bez wykonania toksykologi czy z psich tkanek czy tez krwi ciężko ustalic z jaka subst .mamy do czynienia.ogólno dostepne srodki p/gryzoniom przewaznie daja zmiane równiez w morfologii a u twojego psa była poprawna,może jakis prep.na chwasty bądz szkodniki...ale jak napisała isabell bez toksykologii nikt nie postawi rozpoznania na 100%.
  25. mozna wykonac szybki test płytkowy w gabinetach wet.,z krwi,żeby wykluczyc boreliozę.poczytaj tez o zespole tzw.'końskiego ogona"u psów(nie ma to zwiazku z borelioza) z tego zalacznika nie bardzo cokolwiek można odczytac ze wzgl.na charakter pisma lek wet
×
×
  • Create New...