Jump to content
Dogomania

mzobeniak

Members
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About mzobeniak

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mzobeniak

  Problem z zakupem karmy

  Nie robi tego z pewnością sklep Kocimiętka. W paczkach zawsze tyle powietrza, ile ma być. Z tego. co wiem, niektóre firmy, jak np. pdocucent Acany, zaczęli odpompowywać powietrze i mają sprasowane paczki właśnie po to, by uniknąć tego rodzaju problemów.
 2. mzobeniak

  Jaką suchą karmę w przedziale 100-150zł?

  Brit Care, Planet Pet Society, Josera, Bosch.
 3. mzobeniak

  Double K, K9 - co lepsze?

  Niedługo będę zamawiać nowe kosmetyki dla mojej shih-tzu, stąd pytanie - co lepsze: aloesowy K9 czy migdałowy Double K? Kto zna? kto stosował?
 4. Prowadził ktoś psiego trzustkowca / cukrzyka na karmie Husse Light Sensitive? jakie doświadczenia?
 5. Prowadził ktoś psiego trzustkowca / cukrzyka na karmie Husse Light Sensitive? jakie doświadczenia?
 6. Wiesz, od czasu do czasu dobrze jest zmienić psu karmę - z wielu względów, głównie zdrowotnych. Ja kupuję na kocimietka.pl. Fitmina tam akurat nie ma, ale wybór karm, które cenowo Cię nie zabiją, jest spory.
 7. mzobeniak

  Essential Estate Living dla małych ras

  Czy ktoś jeszcze stosuje? jakie wrażenia? Moje wstępne spostrzeżenia po nieco ponad dwóch tygodniach karmienia zawarłam tu: https://shihtzakowezycie.wordpress.com/2016/03/30/karma-essential-estate-living-pierwsze-wrazenia/
 8. Serdecznie zapraszam do czytania, korzystania i komentowania (mile widziana konstruktywna krytyka)! Jeśli macie jakieś inne przepisy, które mogłabym opublikować, będę wdzięczna za ich podesłanie. https://shihtzakowezycie.wordpress.com/psia-kuchnia/ciasteczka-i-przysmaki-dla-psa/ https://shihtzakowezycie.wordpress.com/psia-kuchnia/dania-dla-psa/ https://shihtzakowezycie.wordpress.com/psia-kuchnia/dania-i-przekaski-dla-psa-przepisy-bezmiesne/ https://shihtzakowezycie.wordpress.com/psia-kuchnia/przekaski-i-dodatki-do-dan/
 9. mzobeniak

  jaką karmę wybrać????

  Essential Nautical Living mam z tyłu głowy na przyszłość. ;) U mnie problem jest taki, że jak białko za wysokie, to zaczynają się kiepskie wypróżnienia. Orijen - biegunki; Purizon - luźne kupy; Acana - kupy uformowane, ale zdecydowanie zbyt obfite i zbyt częste - 4-5 razy dziennie. Doszłam więc do wniosku, że najlepiej sprawdzają się karmy do 30% białka. Na razie początek Essential Estate Living - i jest książkowo. Nie przechwalając - oby tak zostało.
 10. mzobeniak

  jaką karmę wybrać????

  Ja ostatnio testuję Essential Estate Living. Kręci mnie jeszcze, w ramach rotacji, Naturea.
 11. mzobeniak

  Naturea - kto zna? kto stosuje?

  Czytałam ostatnio składy tych karm - wydaje mi się, że parametrami odpowiadałaby Tinie (kudłata kiepsko reaguje na zbyt wysoki poziom białka - zaczynają się zbyt obfite i zbyt luźne wypróżnienia). Ktoś zna? ktoś stosował?
 12. mzobeniak

  Karmy bez zbóż, bez kurczaka - lista

  Moje zestawienie karm bez kurczaka, jajek, tłuszczu zwierzęcego niewiadomego pochodzenia i hydrolizatów białka niewiadomego pochodzenia: https://shihtzakowezycie.wordpress.com/zestawienia-karm/zestawienie-karm-bez-kurczaka/
 13. mzobeniak

  Najlepszy szampon dla shih tzu

  Odświeżam. :) Jakie kosmetyki stosujecie u shih-tzu?
 14. mzobeniak

  kosmetyki dla shih- tzu

  Bardzo dawno nikt się w tym temacie nie wypowiadał, więc pozwolę sobie odświeżyć. Co stosujecie na shihtzakach i polecacie? Ja najczęściej sięgam po linię Botaniqa Love Me long, teraz dla odmiany Nootie.
 15. mzobeniak

  Z Chappi i Pedigree na Brit- wcale nie lepiej

  Popieram - Brit jest ekonomiczny, ale nie każdy pies musi go polubić. Jest wiele karm w przystępnej cenie. Zerknij np. tu: https://shihtzakowezycie.wordpress.com/2015/11/14/kilka-karm-budzetowych/ (podałam akurat opcje dla małych ras, ale odpowiedniki dla średnich i dużych też istnieją). P.S. Dla psa zdrowsze są tłuszcze zwierzęce - tran, olej z łososia, z wątroby dorsza itp. Można też próbować z jogurtem, jajkiem albo odrobiną dobrej jakości mokrej karmy. Niektórzy polewają susz sosem na bazie ugotowanych i zmiksowanych podrobów.
×