Jump to content
Dogomania

mzobeniak

Members
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About mzobeniak

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie robi tego z pewnością sklep Kocimiętka. W paczkach zawsze tyle powietrza, ile ma być. Z tego. co wiem, niektóre firmy, jak np. pdocucent Acany, zaczęli odpompowywać powietrze i mają sprasowane paczki właśnie po to, by uniknąć tego rodzaju problemów.
 2. Ostatnio dałam się skusić na odejście od Double K i wypróbowanie K9 z serii keratynowej. Włos zrobił się watowaty, a od groomerki dostałam polecenie powrotu do poprzedniich kosmetyków. Która z odżywek mi w tym pomoże?
 3. Brit Care, Planet Pet Society, Josera, Bosch.
 4. Kiedyś zrobiłam takie zestawienie budżetowych karm, co prawda, pod kątem ras średnich i dużych, ale można przeliczyć na mniejsze: https://shihtzakowezycie.wordpress.com/moje-top-10/top-10-karm-budzetowych-rasy-srednie-i-duze/
 5. Podbijam temat - chętnie dowiem się czegoś o migdałowym szamponie Double K.
 6. Niedługo będę zamawiać nowe kosmetyki dla mojej shih-tzu, stąd pytanie - co lepsze: aloesowy K9 czy migdałowy Double K? Kto zna? kto stosował?
 7. Niedługo będę zamawiać nowe kosmetyki dla mojej shih-tzu, stąd pytanie - co lepsze: aloesowy K9 czy migdałowy Double K? Kto zna? kto stosował?
 8. Prowadził ktoś psiego trzustkowca / cukrzyka na karmie Husse Light Sensitive? jakie doświadczenia?
 9. Prowadził ktoś psiego trzustkowca / cukrzyka na karmie Husse Light Sensitive? jakie doświadczenia?
 10. Tu masz pełne zestawienie karm bez kurczaka i jego pochodnych (jajek, hydrolizatów białkowych oraz tłuszczu drobiowego): https://shihtzakowezycie.wordpress.com/zestawienia-karm/zestawienie-karm-bez-kurczaka/ Karma nie musi być weterynaryjna, żeby była bezdrobiowa. ;) Ja poleciłabym z tej listy np. AlphaWolf, Exclusive of Gosbi albo Greenwoods.
 11. Moja lista karm budżetowych: https://shihtzakowezycie.wordpress.com/moje-top-10/top-10-karm-budzetowych-rasy-srednie-i-duze/
 12. Artemis jest też tu: http://www.kocimietka.pl/70-artemis-dog
 13. Bardzo dobre: Acana, Taste of the Wild (z zastrzeżeniami), Wolf of Wilderness. Dobre - Animal Grain Free. Te karmy mają w większości przypadków taki sam skład, jak AlphaWolf.http://www.kocimietka.pl/55_alphawolf Polecam jeszcze spoza tej listy Essential - od jakichś trzech tygodni nim karmię i jestem, jak na razie, bardzo zadowolona. http://www.kocimietka.pl/158-essential
 14. Wiesz, od czasu do czasu dobrze jest zmienić psu karmę - z wielu względów, głównie zdrowotnych. Ja kupuję na kocimietka.pl. Fitmina tam akurat nie ma, ale wybór karm, które cenowo Cię nie zabiją, jest spory.
 15. Czy ktoś jeszcze stosuje? jakie wrażenia? Moje wstępne spostrzeżenia po nieco ponad dwóch tygodniach karmienia zawarłam tu: https://shihtzakowezycie.wordpress.com/2016/03/30/karma-essential-estate-living-pierwsze-wrazenia/
×
×
 • Create New...