Jump to content
Dogomania

mzobeniak

Members
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About mzobeniak

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mzobeniak

  Problem z zakupem karmy

  Nie robi tego z pewnością sklep Kocimiętka. W paczkach zawsze tyle powietrza, ile ma być. Z tego. co wiem, niektóre firmy, jak np. pdocucent Acany, zaczęli odpompowywać powietrze i mają sprasowane paczki właśnie po to, by uniknąć tego rodzaju problemów.
 2. mzobeniak

  Jaką suchą karmę w przedziale 100-150zł?

  Brit Care, Planet Pet Society, Josera, Bosch.
 3. mzobeniak

  Kosmetyki DOUBLE K

  Podbijam temat - chętnie dowiem się czegoś o migdałowym szamponie Double K.
 4. mzobeniak

  Double K, K9 - co lepsze?

  Niedługo będę zamawiać nowe kosmetyki dla mojej shih-tzu, stąd pytanie - co lepsze: aloesowy K9 czy migdałowy Double K? Kto zna? kto stosował?
 5. Prowadził ktoś psiego trzustkowca / cukrzyka na karmie Husse Light Sensitive? jakie doświadczenia?
 6. Prowadził ktoś psiego trzustkowca / cukrzyka na karmie Husse Light Sensitive? jakie doświadczenia?
 7. mzobeniak

  Dobre karmy ?

  Bardzo dobre: Acana, Taste of the Wild (z zastrzeżeniami), Wolf of Wilderness. Dobre - Animal Grain Free. Te karmy mają w większości przypadków taki sam skład, jak AlphaWolf.http://www.kocimietka.pl/55_alphawolf Polecam jeszcze spoza tej listy Essential - od jakichś trzech tygodni nim karmię i jestem, jak na razie, bardzo zadowolona. http://www.kocimietka.pl/158-essential
 8. Wiesz, od czasu do czasu dobrze jest zmienić psu karmę - z wielu względów, głównie zdrowotnych. Ja kupuję na kocimietka.pl. Fitmina tam akurat nie ma, ale wybór karm, które cenowo Cię nie zabiją, jest spory.
 9. mzobeniak

  Essential Estate Living dla małych ras

  Czy ktoś jeszcze stosuje? jakie wrażenia? Moje wstępne spostrzeżenia po nieco ponad dwóch tygodniach karmienia zawarłam tu: https://shihtzakowezycie.wordpress.com/2016/03/30/karma-essential-estate-living-pierwsze-wrazenia/
 10. Serdecznie zapraszam do czytania, korzystania i komentowania (mile widziana konstruktywna krytyka)! Jeśli macie jakieś inne przepisy, które mogłabym opublikować, będę wdzięczna za ich podesłanie. https://shihtzakowezycie.wordpress.com/psia-kuchnia/ciasteczka-i-przysmaki-dla-psa/ https://shihtzakowezycie.wordpress.com/psia-kuchnia/dania-dla-psa/ https://shihtzakowezycie.wordpress.com/psia-kuchnia/dania-i-przekaski-dla-psa-przepisy-bezmiesne/ https://shihtzakowezycie.wordpress.com/psia-kuchnia/przekaski-i-dodatki-do-dan/
 11. mzobeniak

  Czy ktoś jeszcze karmi swoje psy Husse?

  To prawda. Moja Tina akurat na Husse załatwia się książkowo - na Acanie duże kupy 4-5 razy dziennie, przy Purizonie czy Orijenie są już luźne stolce / biegunki, więc dochodzę do wniosku, że nie służą jej karmy z aż tak wysokim poziomem białka. Nie ma jednej idealnej karmy dla każdego psa. Myślę o rotacji czegoś z ryżem i czegoś bezzbożowego, w związku z czym niedawno otworzyłam worek Essential Estate Living dla małych ras - i też jest dobrze, przynajmniej na razie.
 12. mzobeniak

  złe przyswajanie karmy ?

  Brit Carnilove dla szczeniąt ras dużych jest w opcji łosoś plus indyk.
 13. mzobeniak

  jaką karmę wybrać????

  Essential Nautical Living mam z tyłu głowy na przyszłość. ;) U mnie problem jest taki, że jak białko za wysokie, to zaczynają się kiepskie wypróżnienia. Orijen - biegunki; Purizon - luźne kupy; Acana - kupy uformowane, ale zdecydowanie zbyt obfite i zbyt częste - 4-5 razy dziennie. Doszłam więc do wniosku, że najlepiej sprawdzają się karmy do 30% białka. Na razie początek Essential Estate Living - i jest książkowo. Nie przechwalając - oby tak zostało.
 14. mzobeniak

  jaką karmę wybrać????

  Ja ostatnio testuję Essential Estate Living. Kręci mnie jeszcze, w ramach rotacji, Naturea.
 15. mzobeniak

  Naturea - kto zna? kto stosuje?

  Czytałam, to przez tę recenzję poniekąd zainteresowałam się tymi karmami. ;)
×