Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. A cokolwiek inego by zjadla?np.gotowanego kuraka bez skory z mrchewka lub ryzem?
  2. A badania krwi,jonogram to ktorykolwiek wet zalecil?moze te objawy sa spowodowane niedoborami ktoryszmakroelementow.trzeba sprawdzic. Moze przez takie niedoborowe jedzenie pies ma problemy
  3. Zrob badanie kalu na obecnosc kokcydiow,niech wet oslucha serducho jesli tego nie robil i jesli nie bylo robione badanie kreatyniny z surowicy krwi to tez bym zrobila no i cukier.
  4. Generalnie czy to silomarol czy esseliv duo,silimarol moga miec dzialanie lecznicze w zwiekszonej dawce
  5. Ornipural,poczytaj jeszcze w dziale weterynaria,chyba w gastrologii
  6. Mysle ze zestw wit i min zawarty np w can wicie niebieskim,jest wystarczjacy.ja podawalam psom gdy jadly tylko gotowane,nie mam do niego zastrzezen
  7. Zobacz tez w w dziale weterynaria,urologiajest caly watek o psach chorych na nerki i ludzie opisuja co podaja psom z gotowanego jedzenia. Co do twoich pytan,to co wymienilas mozna podawac
  8. Dlatego nie mowi sie tylko o jednej metodzie o antykoncepcji.do wyboru do koloru.zdziwila mnie wypowiedz pani wet,ktora przytoczyl ryss,ze po alizinie suka musi koniecznie urodzic-albo ja czegos nie doczytalam albo sa to wypowiedzi z palca wyssane przez wet,moze ktos mnie oswieci?
  9. "pies waży 14 kg to ile dag tak książkowo powinien dostawać mięsa dziennie?" roberto- wystarczy wpisać w dowolna wyszukiwarkę....
  10. poczytaj sobie o nobivac KC
  11. może spróbuj w okresie linienia dorzucać psu oleje rybne albo żółtko surowe... uważam że twój pies i tak linieje bardzo rzadko,nie wiem gdzie leży przyczyna skoro mieszka na dworze a klimat mamy jaki mamy.
  12. sory pisałam z tel.zamiast spacji miało byc zero,czyli 10g.dzięki isabelle za poprawę.
  13. to dobrze,bo nie wiadomo jakby skonczył u tego gościa.mój też nie sczekał jak był mały,po ok roku zaczął....dobrze że mieszkam na końcu wsi....
  14. Ziemniaki moga byc ze kora,wczesniej umyte.bialka srednio licz 1 g na kilogram psa
  15. Zeby byl jakikolwiek efekt zwierze musi przyjac serie zylexisow.powtarzac ja co jakis czas.czy dziala,?ciezko powiedziec na jedne tak na inne nie.jesli tak latwo lapie psi kaszel to go zaszczep (tenmiesiac to ostatni dzwonek)szoczepionka donosawawlasnie na te chorobe
  16. Poczytaj o karmie bosch albo brit care.na barfie sie nie znam.
  17. Tak zgadzamsie w100% zz asiak_kasia,cao to bardzo trudny zawodnik.nadto-z nudow nakopie dziur,przesadzi male drzewka czy krzaki,powyciaga ok 5 kg kloce drewna z drewutni,itd.przykladow z zycia codziennego moge mnozyc i mnozyc.
  18. Jesli taka bedzie potrzeba lepiej niz ja(to moj pierwszy pies tej rasy,wiec mam male doswiadczenie),pomoc moga osoby na forum pupileo,dzial nasze molosy,owczarek srodkowoazjatycki
  19. Ano,ano.z taka roznica ze dobek wazy do 40 a cao nawet 80 kg...
  20. Nie obawiacie sie ze kot na tej obrozy gdzies zawisnie przechodzac np.pod siatka ogrodzeniowa?
  21. Randap,pewnie ze nic nikomu do cietych uszu i ogona,ja rowniez mam kopiowanego cao.powodzenia na szkoleniu.cierpliwosci zycze bo lubia postawic na swoim
  22. urojona pojawwia się mniej więcej jak przewidywalny termin porodu-najlepiej psa wazyc niz mierzyc w obwodzie;)
  23. Asiac diuna napisala
  24. "wygooglaj" sobie substancję czynną propalinu :evil_lol:
  25. To tym bardzien zeskrobina bylaby uzasadniona,zmieniono mu ostatnio zywienie
×
×
  • Create New...