A badania krwi,jonogram to ktorykolwiek wet zalecil?moze te objawy sa spowodowane niedoborami ktoryszmakroelementow.trzeba sprawdzic.
Moze przez takie niedoborowe jedzenie pies ma problemy
Zrob badanie kalu na obecnosc kokcydiow,niech wet oslucha serducho jesli tego nie robil i jesli nie bylo robione badanie kreatyniny z surowicy krwi to tez bym zrobila no i cukier.
Zobacz tez w w dziale weterynaria,urologiajest caly watek o psach chorych na nerki i ludzie opisuja co podaja psom z gotowanego jedzenia.
Co do twoich pytan,to co wymienilas mozna podawac
Dlatego nie mowi sie tylko o jednej metodzie o antykoncepcji.do wyboru do koloru.zdziwila mnie wypowiedz pani wet,ktora przytoczyl ryss,ze po alizinie suka musi koniecznie urodzic-albo ja czegos nie doczytalam albo sa to wypowiedzi z palca wyssane przez wet,moze ktos mnie oswieci?
może spróbuj w okresie linienia dorzucać psu oleje rybne albo żółtko surowe...
uważam że twój pies i tak linieje bardzo rzadko,nie wiem gdzie leży przyczyna skoro mieszka na dworze a klimat mamy jaki mamy.
Zeby byl jakikolwiek efekt zwierze musi przyjac serie zylexisow.powtarzac ja co jakis czas.czy dziala,?ciezko powiedziec na jedne tak na inne nie.jesli tak latwo lapie psi kaszel to go zaszczep (tenmiesiac to ostatni dzwonek)szoczepionka donosawawlasnie na te chorobe
Tak zgadzamsie w100% zz asiak_kasia,cao to bardzo trudny zawodnik.nadto-z nudow nakopie dziur,przesadzi male drzewka czy krzaki,powyciaga ok 5 kg kloce drewna z drewutni,itd.przykladow z zycia codziennego moge mnozyc i mnozyc.
Jesli taka bedzie potrzeba lepiej niz ja(to moj pierwszy pies tej rasy,wiec mam male doswiadczenie),pomoc moga osoby na forum pupileo,dzial nasze molosy,owczarek srodkowoazjatycki
Randap,pewnie ze nic nikomu do cietych uszu i ogona,ja rowniez mam kopiowanego cao.powodzenia na szkoleniu.cierpliwosci zycze bo lubia postawic na swoim