Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. brali pod uwagę alergię pokarmową?
  2. gryf80

    Łupież

    powodzenia:p
  3. oby sie udało,całuję w nochal młodego.piszcie co i jak
  4. dwa plusy przy takim ciężarze może być,marbocyl dobry na stany zapalne ukł.moczowego-ale należy pamietać o tym,że należy stosować antybiotyk jeszcze 2 dni po ustapieniu objawów(tu czytaj kontrolnego badania moczu),może dodatkowo wprowadzic suplement-urinovet.ma na celu "oddalic "widmo zapalenia pęcherza(zawiera glukozaminę-wzmacnia ścianę pęcherza,pietruchę żórawinę,melisę)
  5. gryf80

    kamien na zebach

    pamiętaj tylko o tym,żeby po usunięciu kamienia,a raczej płytki przy użyciu "skrobaka"wypolerować ząb-dlaczego?dlatego,że skrobak rysuje szkliwo zęba,pojawiaja sie mikrobruzdy,w których bardzo szybko gromadza się bakterie i tworzy się płytka.do plerowania są ci potzrebne:pasta polerska-może być ludzka-ona nie ma fluoru+specjalna gumka do polerowania.dlatego takie usługi kosztują u wetów trochę.jeśli chcesz moge ci podać "etapy"
  6. nie ma to wpływu,wysoki poziom białka jest normą przy wysokim ciężarze właściwym moczu
  7. gryf80

    Łupież

    może byc tak jak mówiła martens-nie chcę ci niczego narzucać-ale bym zrobiła tak(zakładając,że pies ma "tylko"sam łupież,bez świądu)wykapała go w szamponie hexoderm,odczekała 7 dni i zastosowała jakiś prep.na pchły
  8. idz do innego weta
  9. karjo jeśli już zastosowałaś advocata to poczekaj z kąpielą jakieś 3 tyg.jeśli jeszcze nie zastosowałaś to po kapieli odczekaj 7 dni i zakropl.
  10. tu masz racje-jeden z moich psów uwielbia ostre i piwo:p,na nie go nie ma bata
  11. czasami tak tzreba-postawic przed faktem dokonanym-wiem to z własnego doświadczenia-uprzednio wcześniej informuje tż okupnie psa,ale nie jest to zdanie pytające lecz twierdzace.dlatego mam 3 psy.co nie oznacza że kupno psa nie powinno byc przemyslan****** też chorują;ale jak piszesz też miałaś wczesniej psa więc wiesz "czym to śmierdzi"pozdrawiam i trzymam kciuki.
  12. matko i córko..czas nagli,i co schron?jeśli tak to który?
  13. Tobii nie wytrzymam i zapyt5am-czy to nie malamut przypadkiem?lub mi napisz na pw. co do zjadania czy lizania rzeczy na ziemi-oczywiście prócz kagańca bardzo prosta rzecz-od cholery pieprzu sypiesz lub sos tabasco w kulki mięsne -kilkanascie razy i niczego nie weżmi(ale pewnie to juz wiesz)ja tak oduczyłam psa gryzienia w domu rzeczy z drewna-oczywiście większośc progów,mebli była wymazana sosem tabasco:cool3:do wys.psa ale pomoglo.pozdrawiam i napisz koniecznie jak postepy.
  14. karjo-kup sobie advocate i zakrop na psa na pewno nie zaszkodzisz,a być może pies przestanie się drapać i zacznie odrastać sierść
  15. sory za posta-przepraszam-nie ta sunia(rodzi vivka)spadam
  16. giselle do tej pory ile się urodziło?i jak sunia
  17. no właśnie,rc gastrointestinal low fat ma 7%
  18. zeskrobinę wet robił?
  19. jesli brali zeskrobiny tylko np.z 2 miejsc to mało.zasada jest że pobiera się zeskrobiny "aż do pierwszej kropli krwi'-zmiany jakie opisujesz bardzo "pasują"do psożytów skórnych-świerzb skórny lub nużeniec.
  20. wyjdzie wyjdzie,byleby w cieple siedział i długo antybiotyk dostawał,a po choróbsku go zaszczep.hej
  21. klatka kenelowa ewentualnie jak boisz sie zniszczeń w domu
  22. jamnisiowaty ze zdjęcia.piszcie dziewczyny co znim,paluch to dla niego wyrok smierci(z po.na wtorek temp.ma spaść do -15)
×
×
  • Create New...