myślę,że pomóc tym najbardziej potrzebujacym,na daną chwilę chyba ta sunia ze szczeniakami ze schronu z tomaszowa maz.napisałam na jej watku na niebieskim,że pokryję koszt transportu w obie strony.jeśli nikt się nie zgodzi na dt to mogę jej karmę sponsorować-tylko kto przypilnuję,żeby tylko ona tę karmę jadła .