a to są drobne luski?czy jak głaszczesz psa to pozostaje na dłoni "tlusta warstwa",jakby woskowa?
czasem łupież jest problemem psa "brudnego".po wykąpaniu dobrym psim szampone problem znika,suche pomieszczenia tez mogą powodować ten stan,steres także,pasożyty w/na skórze(wtedy przebiega przeważnie z intensywnym świądem).