cóz.może i rc jest drogi(nawet za drogi jak za taka karmę),ale nie ja ją ją jem tylko moje psy i koty.moje koty maja obecnie po 6 lat i są po kastracji.od początku są na rc.póki co nie mają problemów z drogami moczowymi,mają piekne futro,orijena koty tez jadły ale tylko przez 2 m-ce,natomiast jeden psów nie chce rzadnej karmy po za rc gastrointestinal,drugi orijen 6 ryb,trzeciemu wszystko jedno co je,prócz tego psy dostaja gotowane.