tak naprawdę to kaszel moze byc przyczyną innej choroby może ma np.wadę serca,moze to zapalenie oskrzeli.z tego co ja wiem psa trzeba od tych ludzi zabrać,bo nie ma prawidłowej opieki.
sory za zasmiecanie,ale czy ktos dzis jeszcze bedzie jechał przez ul cienistą?leży tam juz drugi dzień piesek biało czarny kundelek,do kolan ma założony wątek w dziale lubelskie.dzięki i p[rzepraszam
Na przykład tzw. smaczki przy układaniu na większość dogów w ogóle nie działa, za to potrafią wykonać każdą komendę za zabawkę albo słowo "proszę".
allu masz rację-chyba wszystkie molosy tak mają z tym "proszę"mój cao też lubi być proszony(szlachcic cholerny:angryy:)