-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
basiu jeśli chciałabys podawać warzywa czy owoce po to aby dostarczyć witamin i minerałów to ich nie gotuj.np.gotowana marchew ma znikome właściwości odzywcze i wysoki indeks glikemiczny(tuczaca)w przeciwieństwie do surowej
-
bardzo proszę.z moczem nie powinnas miec problemu-ja mam mniejsza sucz od twojej i pobieram mocz bez problemu
-
badanie moczu miała robione? znalazłam jeszcze to : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/6644-Podwyzszony-Mocznik[/url]
-
renal royala ma malo potasu tylko 0,9% a np.obesity menagment 1%,ale może poczytaj to: [url]http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:v0-ap-GV7pQJ:upload.miau.pl/3/192353.pdf+hyperpotamia+u+ps%C3%B3w+przyczyny&hl=pl&gl=pl[/url]
-
podstawa powinny byc pomiary z glukometru,no ale...na temat lente porozmawiaj z wetem na spokojnie-co on na ten temat myśli
-
byc może.ale-kazda insuline tzn.dawkowanie stosuje sie indywidualnie do pacjenta-na caninsulinie jest podone dawkowanie orientacyjne i niestety dużo zależy od własciciela-jego obserwacji i regulowanie dawki.canisulin NIE jest przezytkiem,to dosc dobry/jedyny prep.dla psów,kotów. badasz cukier tylko z moczu czy tez z krwi(chodzi mi o codzienne pomiary)
-
ten czarny lisek z ostatniego zdjęcia ciekawie wyglada.
-
przewaznie tak się dzieje,gdyz żoładek jest czyms podrazniony,byc może mu cos zalega(np.kawałki nitek z zabawek czy piłek tenisowych,kawałki patyków,zbyt sterylne jedzenie czasem tez może powodowac takie zachowanie).idz do weta da leki i powi co robić dalej(odstaw pluszaki jeśli sie takowymi bawi)-długo utrzymujacy sie taki stan może powodowac nawet owrzodzenie śluzówki żołądka,bo psy jedzac trawe w większej ilości prowokuja wymioty,niewielka ilosc spozywanej trawy ułatwia pasaz .
-
a który can-vit?bo jest ich kilka.
-
o wszytsko a także o swoich watpliwosciach zwiazanych z podawaniem z furosemidu zapytaj weta,niczego nie zmieniaj bez jesgo wiedzy
-
może mimo wszytsko spróbuj przestawic-nawet tak testowo-psa na dietę weterynaryjną dla cukrzykówi zobacz jak sie ten cukier zachowuje.tyje-prawdopodobnie efekt zbyt wysoko węglowodanowej karmy (ryz i warzywa,które sa gotowane)+zmniejszony metabolizm posterylkowy.
-
benakor znam-niektóre psy dobrze na nim funkcjonuja(koty także przy pnn)niektóre nie.furosemid mógł spowodowac poprawę np.w momencie gdy zbierał sie płyn w płucach(moze utwojego psa zaczynał się zespół płucno-sercowy),ale nie wiem czy wet zalecił wam potas -gdy pies duzo siusia-automatycznie dochodzi do hypopotasemii.ważne poniekad potas wpływa na funkcjonowania miesnia sercowego,także przy nastepnej wizycie spytaj go o to
-
ja stosuje spo-ony,ale gdy kupowała(ze 2 lata temu gdzieś) kiltixy dla burków w ulotce nawet wzmianki nie bylo o przecieraniu psa pod włos i sposobie czyszczenia obroży gdy ta się zabrudzi.dowiedziałam się wtedy jak z nia postępowac od przedstawiciela handlowego.myśle że z foresto jest tak samo-dlatego wiele osób pisze że nie działa
-
no a weterynaria w lubinie?: Studia jednolite magisterskieKierunek Studia stacjonarne Studia niestacjonarne (wieczorowe - płatne*) Wydział Medycyny Weterynaryjnej Weterynaria studia trwają 11 semestrów studia trwają 11 semestrów *Zgodnie z Regulaminem studiów: §12 ust.2 student studiów niestacjonarnych-wieczorowych może ubiegać się o przeniesienie na studia stacjonarne po zaliczeniu II roku studiów, jeżeli średnia ocen z egzaminów i zaliczeń końcowych z 4 semestrów wynosi co najmniej 4,30. §12 pkt.3. studenci studiów jednolitych magisterskich-wieczorowych, którzy nie uzyskali średniej ocen z egzaminów i zaliczeń końcowych, o której mowa w ust.2 mogą ubiegać się o przeniesienie na studia stacjonarne po zaliczeniu III roku studiów.
-
tak jak kingula pisze-jeśli ma tak od poczatku to nawet się tym nie przejmuj.natomiast jeśłi pojawiła się taka asymetria w ciagu np.tygodnia na dodatek pies nie daje się tam dotknac lub jest to czerwone no to raczej do gabinetu trzeba
-
wzmożony apetyt po encortonie to norma
-
kris pies może i tydzień.nic nie jeść.oby wode mial.
-
jest to mozliwe(tylko nie rozumiem po co dwie-wywala się tę,na której jest guz albo połowe listwy wszystko zależy gdzie jest guz:na górze czy na dole).można usunac sam guz i zrobić sterylke bez wycinania listwy. musi miec zrobiona przed zabiegiem morfologie i biochemie,żeby sprawdzic czy poradzi sobie po zabiegu z metabolizowaniem narkozy.
-
super.juz na tych fotach wyzej widac że "utyła"i futro takie blyszczace.czyli mozna by rzec ze ja w ostatniej chwili zabraliscie
-
jestem na zaproszenie.niestety podobne rzeczy jak u cygusia juz widziałam,piszecie czy normalny czlowiek może byc zdolny do takiego bestialstwa?-zobaczcie tego biednego kota i jego historie.dzieci ucza sie od doroslych itak w kółko.moim zdaniem te dzieciaki tez powinny dostac po łbie za to co zrobiły.po gdy to "rozejdzie sie pokosciach'nadal te małe potwory beda krzywdziły zwierzeta,teraz były mrówki a im one beda starsze moga kurde wymyslac co gorsze rzeczy...koszmar jakis. rodzice-dobrze gadacie.jak kuba bogu tak bóg kubie.pamiatka do końca życia.tylko kto by sie odwazył tak zrobic z tymi....bachorami:angryy:
-
a jamnik krótkowlosy miniatura lub standart albo ostatnio dosc modne buldozki francuskie
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
paulina nawet ukończenie w/w podyplomówki nie gwarantuje zdobycia pracy w upragnionym zawodzie,mało tego podyplomówka kosztuje.dwa-obowiazki pielegniarskie wykonuja lekarze wet.(szczególnie u "nas"w lublinie).moim zdaniem -z perspektywy lat po studiach -gdybym tylko wiedziała że nie ma pracy w zawodzie do którego mnie przygotowano -poszłabym na biologię(łatwiej o prace ,zeby to potwierdzic mozna wejsc na jakikolwiek portal o pracy)
-
pamietaj odstaw pluszowe czytez włochate zabawki.jeśłi lubi się bawic kup mu gumową zabawke dla psów. jeśli zmiana karmy była w obrebie jednej firmy to ok.
-
może poszukaj w dziale weterynarze,albo w dziale o pasożytach tam jest o babesziozie-zapytaj.a moim zdaniem trzeba dzialac szybko-niech leci do pierwszego lepszego póki co potem najwyżej psa przeniesie do tańszego jeśli znajdzie.
-
przepraszam za to co napisze-ale czasem rady psów chorujacych na kuszinga od dłuzszegop czasu moga zdziałac więcej niz rady wetów.