nic nie rób,nawet nie zaklejaj..pewenie wet i tak załaożył na dolna partię skóry (wewnatrz)dosc mocny szew przewidujac uzycie zębów przez psa.poczekaj do 9,z szycia i tak byłyby nici.ta rana jest juz stara rana i musialby pies znów byc usypiany wycinany margines tkanek i potem szyty.ewni da ci pewna masc na przyspieszenie gojenia.trzymaj sie i nie panikuj.pies jest dobrze zszyty