Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. amber extrahując od troche od tematu.swego czasu znałam pewnego włascicielaktóry samca dobermana zatuczył do wagi 55 kg.owszem pies wzrostu standart.ale o zgrozo!pies nie mial talii,był prostokontny.masakra
  2. pewnie nie będzie juz szył.no niestety bez kołnierza na noc to przewaznie tak się dzieje.
  3. taks,byc może wet zalożył 3 szwy tak na "wszelki wypadek"(mój tak miał zalożone, a w nocy i tak 2 zdjął).
  4. to super że sie wyjasniło.jeśli nie zalezy wam na kasie na psa to weżcie arthroflex tu na forum dużo osób poleca.ja dla swoich burków używam weterynaryjny z kwasem hialuronowym w postaci tabletek .jest ok.arthroflex dla mnie za drogi i w płynie,byłby problem z podaniem go
  5. nic nie rób,nawet nie zaklejaj..pewenie wet i tak załaożył na dolna partię skóry (wewnatrz)dosc mocny szew przewidujac uzycie zębów przez psa.poczekaj do 9,z szycia i tak byłyby nici.ta rana jest juz stara rana i musialby pies znów byc usypiany wycinany margines tkanek i potem szyty.ewni da ci pewna masc na przyspieszenie gojenia.trzymaj sie i nie panikuj.pies jest dobrze zszyty
  6. ewentualnie jodyną
  7. jeśli nie nosił nigdy zadnej obrozy to może byc taka reakcja na założenie jej naszyje,jeśli natomiast intensywnie drapie sie po szyi od soboty a pies przyzwyczajony jest do nosenia normalnej obroży to może to swiadczyc o uczuleniu.
  8. gryf80

    Barf

    ludziska poradzcie mi-ile oliwy z oliwek dalibyscie psom:jeden 80 kg drugi 40kg
  9. ten atletic z tego co pamietam był bardzo tłusty
  10. dowiedz sie jaki koszt tych dializ i co na to lekarz prowadzący,taka wysoka craetynina....cóz.a do dr neski mozesz napisac,może odpowie-kto pyta nie błądzi.
  11. dorcia daj watek na forum niebieskim takze czyli amstaffowo-pitbulowe.tam ciotki pomoga łącznie ze wstawieniem zdjęc i gdzie ta sunia tzn co za miasto-przebywa
  12. trójkaty to mi sie kojarzą z lamb &rice atletic
  13. pies ma dopiero 1,5 roku-czyli koncówka wzrostu.daj mu czas,jeśli natomiast nurtuje cie ten wystajacy kregosłup to idz do weta zrób mu badanie krwi łącznie z fosforem i wapniem+rtg.
  14. no nbiestety spadek masy ciała to "normalne"przy pnn,te ostatnie wyniki wskazują na mocznicę
  15. wszystkie psiaki cudne,pomaraniany boskie
  16. przykre.a ile ma piesek lat?
  17. popros moda o przeniesienie lub zamknięcie tematu,a napiszesz w nowym dziale
  18. na ten temat chyba juz było.na pewno znajdziesz w tym dziale
  19. ieniestety nie powie.dopiero badanie histopatologiczne wycinka guza może cos powiedziec.niekiedy biopsja-ale zależy od utkania guza.
  20. a gruby ten wasz kot?bo byc może że to tłuszczak,a może -jesli jest wychodzący -ropien po pogryzieniu?boli go to?
  21. bo lepsza jest opieka medyczna,dostep do niej i wieksza dbałośc o własne zdrowie,ale to nie to forum ;) oj vectra chyba jestesmy w podobnym wieku;)
  22. łee w płynie,u mnie odpada.szkoda że nie w pigułach
  23. wtedy -16 lat temu-mieliśmy psa w typie onka,karmiony był karma pupil(nie wiem czy ktos jeszcze pamieta)to karma pół sucha + resztki obiadowe.12 lat życia.na pewno karma royal nie była aż tak dostepna jak dziś.
  24. ptysiaku jełi chcesz porady odnosnie żywienia to przenies do działu żywienie.ten pokarm ma za zadanie dostarczyc w małych dawkach bardzo dużo składników odzywczych
  25. kocica hormony dostawała?jak naciskacie na guz to ugina się pod palcem czy stawia opór
×
×
  • Create New...