Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. agat- moze byc i na środki piorace,ale także sprowadzenie psa ze dworu do domu jest wystarczajacym stresorem żeby wyzwolić tego nuzeńca.nie wiemy z jakiego miasta jestes bo może ktos polecilby dobrego, niedrogiego weta coby profesjonalnie zajał się skóra twojego psa.niestety pituchy czy asty ze skóra sa na bakier.wiem coś o tym
  2. tak,zeskrobina przede wszystkim -może to byc nhie świezb a np.nużeniec(żyje w mieszku włosowym ,jest pasożytem wystepującym "fizjologiczniue,na skutek różnych stresorów zaczyna się namnażac w sposób patologiczny powodujac bardzo podobne zmiany do tych co opisałaś),rasy krótkowłose sa powiedzmy predysponowane.nużeńcem nie zaraził się od rzadnego psa,ani NIE jest to choroba zarażliwa dla ludzi(prawdopodobnie gdyby to był świezb to ty czy dziecko lub tez osoby które maja bliski kontakt z psem miałby juz zmiany skórne).chyba że dla nosicieli wirusa hiv badz chorych na aids
  3. damian tak jak radziły poprzedniczki i kupuj advantix co miesiac w sezonie meszkowym(co to jest to pewnie wiesz lub sobie wygoogl'aj).ja na swojego pitbulla w sezonie meszkowo-koamarowym tym zakraplam,bo tez mam podobny problem ze swoim psem co ty
  4. no raczej wet bedzie konieczny,nie tylko uklad pokarmowy może byc problemem ale także krażenie czy oddechowy
  5. mój najwiekszy psiur takowe zmiany posiada-ale smarowanie tego czegokolwiek kończy się zlizaniem wiec nic nie robię
  6. myslę że manipulacje związane z weterynaria nie wpłynęły na pogorszenie w funkcjonowaniu watroby
  7. kiwi dominik napisal że nie ma mozliwości dzis nigdzie jej zabrać.
  8. nie podawaj.
  9. dominik jak masz jakiś termometr na zbyciu to możesz zmierzyć jej temp.w odbycie
  10. aganela zeleży o ktury gat,zwierzęcia pytasz
  11. gryf80

    Barf

    wiem coś o tym-strajk głodowy,chyba upał dokucza za bardzo
  12. no z kregosłupem niestety tak bywa że czasem nie da się juz nic zrobić....ehh
  13. lazic moga oby sie nie wpijały w skórę.żaden prep.w obrozy czy spot on nie zagwarantuje odstraszania
  14. zobacz jak jutro bedzie z sunia.tak czy siak idz do weta
  15. no yo może zapropnuje brit care large breed junior.tylko próbek nie maja(tak jak pisałam wcześniej-nie każda karma polecana bedzie służyła młodemu,dlatego może najpierw zaopatrzyc sie w próbki lub niewielkie gramatury karm).
  16. nie bój sie od samego łepka co najwyżej ropień sie może zrobic-ale jesli to zdesynfekowałas to powinno byc ok
  17. ta mix amstafa czarno-biała watek ma na niebieskim?czy zakładać?
  18. oj bo te moje to rozpuszczone 'jak dziadowski bicz"
  19. no wiesz dostaje pokarm mokry dlatego mało pije,a na ryżu jesli tylko dostaje odpowiednie do choroby suplementy to może być bardzo długo-pewenie sami weci nie wiedza jak długo.dobrze że nie wymiotuje.no moim skromnym zdaniem jeśli nie załatwi grubszej sprawy dzis wieczór to może spróbuj podac lactulosum w sropie lub menthoparafinol(ale lepsze lactulosum w aptece be z recepty tanie jak barszcz).zastój kału jest bardzo niebezpieczny dla zwierzat z chora watrobą.
  20. bo to jakies wyjatkowe w wygladzie nie jest,ale chyba psom smakuje(moim owszem ale po pokrojeniu na plastry)
  21. gryf80

    Barf

    moje ani kaczuchy ani gesiny,kuraki wchodzą najlepiej
  22. może byc i acana.wazne by wprowadzac nowa karme powoli,a wszczególności takim psom jak twój-po przejściach z jelitami.tez nie jest powiedziane że bedzie mu ta karma służyła i trzeba bedzie szukac w innych
  23. ale skąd ten sarkazm?moim skromnym zdaniem moze spokojnie tę karme jesc(co podlinkowałas)
  24. nie wciskaj na siłę-potem może nie chcieć jej jeśc.najlepiej taka diete domowa dogadac z wetem,ale duza ilosc mięsiwa nie jest wskazana(ale pewnie o tym wiesz)
×
×
  • Create New...