Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. tak samo bullterierom przed wystawa goli sie wąsy
  2. dziekli basterku za zalożenie watku dla małego .może dzięlki dogo ktos go wypatrzy
  3. ale niestety obecnie kasa rządzi światem,nawet będąc lekarzem z powolania ale otrzymiujac kijowa pensje jestes zmuszony pierdyknac tym wszytskim i sie przekwalifikowac,ehh życie.coś moge powiedzic na ten temat. eh soko-wierz mi -kochałam to co robie ale ile mozna robic za minimalna placę?kogo to obchodzi że jestem z powołania np.społdzielni mieszkaniowej to nie interesuje czynsz masz zapłacic
  4. dajcie spokój kochani,moim zdaniem mozna zakończyc ten temat
  5. ja mam na myśli oczywiście te mniejsze-na opakowaniu sa kot,chyba królik i york(generalnie dla małych zwierząt),bo sa także dla większych psów(tez mam takie)ale ja ich używam tylko i wyłącznie do obcinania pazurów u cao
  6. oj tam niech pluski karmi go nadal tym czym do tej pory,jego pies jego wola.
  7. no własnie nie tylko po ppp także po dog chow tez pija więcej
  8. jasumi sam cetyl m nie pomoże co najwyżej jako dodatek do nlpz'tów(jak radzi xxx52)
  9. ja tez go mam w nosie;)
  10. racja cocermanko.mam nadzieje że założycielka watku przekaże te wszystkie informacje przyszlym opiekunom psiaka co by dobrze się zastanowili czy na pewno chcą,czy maja aż tyle czasu...
  11. pewnie sam zobaczysz czy mu pasuje czy nie po jakimś czasie,ale póki jest ok to chyba nie warto zmieniać,przynajmniej na razie
  12. tak dokładnie-anetta-ja obcina tymi i pazury piesków 10 kg jak i ponad 40 kg pitbulla,tym bardziej dadza rade pazurom walijczyka.ja ma je już 7 lat i ani razu nie ostrzone.
  13. pewnie citroenzimix z biofaktora-ja stosowałam-szkoda kasy na niego
  14. anetta sory juz podaję inna strone takie właśnie mam [url]http://allegro.pl/trixie-nozyczki-cazki-obcinaczki-do-pazurow-i2368163436.html[/url]
  15. ja dodam tylko tyle(odnośnie psa z długim wlosem)kupno psa to nie koniec wydatków-leczenie ,szczepienia,strzyżenia 2 x do roku to minimum(jedno strzyżenie maltana ok 100zl),rozczesywanie,a co bedzie jesli za 5 lat córce włascicieli przestanie chcieć dbac o psa?(chłopaki,dyskoteki,te sprawy tez byłam nastolatką i wiem że psy wtedy nie w głowie).wiadomo pies żyje ok 12-13 lat-rodxzice prócz pracy beda musieli zając się także psem. jeśli mimo wszytsko rodzice nadal chca kupic psa z włosem,to życzyc mi pozostaje systematyczności w czesaniu i pielęgnowaniu sierści
  16. ja też mam taka żeliwna na korbke-kupiona na targu od "ruskich"
  17. paulina coś z moim gg się dzieje ak masz pytania do mnie to dawaj na pw.chetnie odpowiem
  18. no to w końcu weci podeszli pofesjonalnie do leczenia.byc może to ciało obce bylo przyczyna drapania ucha,bedac w kanale słuchowym i drazniąc komórki je wyściełajace pobudzało do zwiększonej ilości wydzieliny
  19. te co poleca ls sa dobre,dobre tej samej firmy sa takie [url]http://www.zwierzakowo.pl/opis-produktu/trixie-cazki-de-lux-male.512.html,ja[/url] ma właśnie takie sprawdzaja się dla psów do masy 40 kg
  20. szkoda ze nie lubisz rc bo mogłabym ci polecic gastrointestinala(mój niejadek zimą chetnie ją spozywa)no i może nie jest jakas super extra ale tez i nie najgorsza-Lathams
  21. ciało obce?w zeskrobinie wyszło?nie bardzo rozumiem.czy było dodatkowo badanie wziernikiem usznym?
  22. paulina mam 4 letniego cao-on uwielbia iskac rece ,nogi bedące w ubraniu lub gołe ciało.
  23. nie ma złotego środka moim zdaniem.dla jednego karma x będzie super:małe qupy,sierść błyszcząca,wzorowe zdrowie a dla drugiego ta sama karma będzie kompletna porażką.jeśli twojemu psu służy rc to spokojnie możesz nią karmić.
  24. proszę kozanko,otro ulotka: [url]https://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:bKbtBuaDOPwJ:ec.europa.eu/health/documents/community-register/2011/20110506101249/anx_101249_pl.pdf+certifect&hl=pl&gl=pl&pid=bl&srcid=ADGEESjCJetHwMWPgXjtdpxy3pRtYlFrzUejTNwPVT-zp_C8nnmpOWjSbjccXFuKNsbGGBRlIJLKIeUsPRRJVyJmwukItglBIjXrV7mEdJflduRDZCXS6Js6BsPR8RG7i-BrZj_kgT_3&sig=AHIEtbQumdKGlttXQhfGqra_-3dvvmDMXQ[/url]
  25. onsior jest drogim lekiem(chyba cm leku ok 25 zł kosztuje) też jest nplz'tem no i można podawać kotom
×
×
  • Create New...