Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. może jak zostawisz otwarta obrożę np.na 24 godz to zwietrzeje i nie będzie az tak intensywnie pachniała?
  2. ciotki bokserkowe wiedza,moze by cos pomogły?
  3. trzymam kciuki
  4. karmami dośc dobrymi karmisz,może zamiast tak rozbudowanego suplementu kup uboższy o te aminokwasy.składniki :hmb,l-karnityna,glukozamina,chondroityna jak najbardziej wsakazane
  5. prince spróbuj przetrzec psa ta obroza i ponownie założyc na szyje.może ta obroza nie jest aż "tak inteligentna"
  6. może nie tyle co od preparatu a od-nazwijmy to-trybu zycia psa.jesli np.twój pies ma tendencje do zjadania nieczystosci na dworze,czy też masz małe dziecko które dotyka psiaka to wtedy dla bezpieczenstwa co 3 m-ce możesz odrobaczac.w innych przypadkach wystarczy co 6 m-cy
  7. no palce muszą wejść miedzy obrożę askóre szyi
  8. to dobrze,"niebieskie ciotki"potrafia zdziałac cuda dorcia podlinkuj mi ten watek z niebieskiego bo go znależc nie moge
  9. [quote name='Amber']Wiem ;) Napisałam, że wyglądał strasznie. A był na Wolfsblucie wtedy. Teraz na RC jest tak http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead 3/DSC_8467.jpg sa miesnie ale jest i tłuszcz i tak powinno być. Każdy kto go widział na treningu mówił, że wygląda dużo lepiej. Jak komuś się podobają wyżyłowane pity to trudno. Doberman to inna rasa. nie cierpię wyżylowanych psów-pitów także.sama mam takiej"rasy".nie jest wyżyłowany.spróbuję zrobic ładne foto to pokarze.filodendron ma rację-rady były,myslę że własciciel skorzystał.albo i nie bo cośik sie nie odzywa
  10. gryf80

    Barf

    bazyl-dzięki za zaproszenie.póki co to mam "urwanie gitary"ze swoim zdrowiem(oczy) i innymi sprawami urzędowymi,liczę iz rychło się to wszystko zakończy. co do oliwy-dzis dawałam mniejsze porcje-obyło sie bez krztuszenia,zrobiłam tak jak pisała filodendron-na płytkim talerzu do zlizania
  11. gryf80

    karma LATHAMS

    pewnie ziolowe dodatki.ja kupiłam large breed-po pierwsze w promocji po drugie czekam na karmę dla suczy,wiec chwilowo musi jeśc tę.jest ok.ale lepiej zjadała mniejsze krokiety,z rezta moje chlopaki wola mniejsze kulki(seniora bardzo lubią).ogólnie polecam dla niejadków(moje chlopaki takimi są)
  12. nadto-praktycznie każda sucha karma nawet ta gorsza posiada w pewnym stopniu zawartosc wit d
  13. gryf80

    Vetoryl

    zadaj pytanie w dziale endokrynologia
  14. dla mnie kiltix nie pachniał wcale.no ale kazdy ma inne powonienie. marta-ares-ja w tamtym roku miałam takie sytuacje jak opisywałas +poranne szukanie obrózek na działce.od tego sezonu stosuje krople
  15. sa tańsze odpowiedniki z taka sama subst.czynną
  16. zaraz poszukam.to doczepie.stosowałam go (dla kota)bardzo dawno temu [url]https://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:zsuWKoZaF5QJ:www.pfizer.com.pl/plain/pacjent/drug_pdf/144+zylexis&hl=pl&gl=pl&pid=bl&srcid=ADGEESgE0Di1lrqWzuGHoUbKkYx8n5-cZ98Zdf_Dt9MgHq_SB-sP9pAnZ-_UbWi1zmOkbA4dNuCarnJ6zQkj3J876xvwuvuGnk-WNxGDSfQxM7F-Jgy1LV5ETpgObzjr0s1h7Gf0mZsl&sig=AHIEtbTjRdXhkDbKY2txhL3-nyCNj4Sfxw[/url] u mojego kota rezultatu za bardzo nie było(nosiciel kociego kataru,mimo szczepień bjawy były i tak)
  17. amber twój pies tak ogólnie jest b.ładny,ale na tej focie-sory,ne bardzo
  18. gryf80

    Barf

    bazyl-na "zawsze";) ten psiak u ciebie?co do oliwy-nie krztuszą się po niej jeśli samą piją?
  19. julk jak tam pies.nic nie piszesz a ja myślę o najgorszym
  20. dobrze napisałaś zylexis,może być tylko pamiętaj że pies musi cał ą serie wziąć.a maść ichtiolowa?spytaj weta czy możesz zastosować na te bąbelki
  21. faktycznie paskudna zmiana.widziałam coś podobnego u pewnego onka.do rany wet dawał eter z jodoformem
  22. l-karnityna działa zbawiennie na pracę serducha i dla psa-sportowca jak butcher to bardzo dobry suplement
  23. kulturka w większości psy nie lubia tych kołnierzy,ale może w nim chodzic gdy np.nie ma go kto przypilnowac lub na noc(5 dni "kołnierzowych"powinno wystarczyc,aby rana a raczej szwy w skórze uległy cześciowemu rozpuszczeniu a rana zaczęła się goic),gdy ktokolwiek jest w domciu może chodzic bez
  24. gryf80

    Barf

    [quote name='panbazyl']ja to zawsze "na oko" leję. Nie mierzę - przyznaję sie bez bicia.... wiem, ze to nie bardzo dobra postawa z mojej strony, ale bardziej za to obserwuję drugi koniec psa - jak sie sypie - więcej wspomagaczy, jak poślizg za duży - więcej "cementu" ;) A dziś dałam szczylowi troszkę ponad 2 miesięcznemu korpus z kurczaka - wpierniczył całościowo bez żadnych problemów :) Oczywiście niemielony - tylko taki w jednym kawałku.[/QUOTE] u mnie się zachłystują oliwa bo nie ruszą michy jeśli jest dolane natomiast podaję ją rozdzielnie,myslałam że może za duzo na raz na talerzyk leję,stad jest roblem sory za wczesniejszy post bez cytatu:oops:
  25. gryf80

    Barf

    kurcze tylko u mnie jest taki problem z oliwa z oliwek że się burki zachłystuja czgo nie bylo przy lnianym oleju(strasznie podrożał),stad moje pytanie-myslałam że za dużo leję do talerza(ach zapomniałam dodać,że nie dostaja łącznie z zarciem tego oleju-nie ruszyłby michy)
×
×
  • Create New...