-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
może jak zostawisz otwarta obrożę np.na 24 godz to zwietrzeje i nie będzie az tak intensywnie pachniała?
-
trzymam kciuki
-
karmami dośc dobrymi karmisz,może zamiast tak rozbudowanego suplementu kup uboższy o te aminokwasy.składniki :hmb,l-karnityna,glukozamina,chondroityna jak najbardziej wsakazane
-
prince spróbuj przetrzec psa ta obroza i ponownie założyc na szyje.może ta obroza nie jest aż "tak inteligentna"
-
może nie tyle co od preparatu a od-nazwijmy to-trybu zycia psa.jesli np.twój pies ma tendencje do zjadania nieczystosci na dworze,czy też masz małe dziecko które dotyka psiaka to wtedy dla bezpieczenstwa co 3 m-ce możesz odrobaczac.w innych przypadkach wystarczy co 6 m-cy
-
no palce muszą wejść miedzy obrożę askóre szyi
-
Amstaf ,suczka młoda ,miła ,chudziutka pilnie potrzebna pomoc dt- ds
gryf80 replied to dorcia44's topic in Już w nowym domu
to dobrze,"niebieskie ciotki"potrafia zdziałac cuda dorcia podlinkuj mi ten watek z niebieskiego bo go znależc nie moge -
[quote name='Amber']Wiem ;) Napisałam, że wyglądał strasznie. A był na Wolfsblucie wtedy. Teraz na RC jest tak http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead 3/DSC_8467.jpg sa miesnie ale jest i tłuszcz i tak powinno być. Każdy kto go widział na treningu mówił, że wygląda dużo lepiej. Jak komuś się podobają wyżyłowane pity to trudno. Doberman to inna rasa. nie cierpię wyżylowanych psów-pitów także.sama mam takiej"rasy".nie jest wyżyłowany.spróbuję zrobic ładne foto to pokarze.filodendron ma rację-rady były,myslę że własciciel skorzystał.albo i nie bo cośik sie nie odzywa
-
bazyl-dzięki za zaproszenie.póki co to mam "urwanie gitary"ze swoim zdrowiem(oczy) i innymi sprawami urzędowymi,liczę iz rychło się to wszystko zakończy. co do oliwy-dzis dawałam mniejsze porcje-obyło sie bez krztuszenia,zrobiłam tak jak pisała filodendron-na płytkim talerzu do zlizania
-
pewnie ziolowe dodatki.ja kupiłam large breed-po pierwsze w promocji po drugie czekam na karmę dla suczy,wiec chwilowo musi jeśc tę.jest ok.ale lepiej zjadała mniejsze krokiety,z rezta moje chlopaki wola mniejsze kulki(seniora bardzo lubią).ogólnie polecam dla niejadków(moje chlopaki takimi są)
-
nadto-praktycznie każda sucha karma nawet ta gorsza posiada w pewnym stopniu zawartosc wit d
-
zadaj pytanie w dziale endokrynologia
-
dla mnie kiltix nie pachniał wcale.no ale kazdy ma inne powonienie. marta-ares-ja w tamtym roku miałam takie sytuacje jak opisywałas +poranne szukanie obrózek na działce.od tego sezonu stosuje krople
-
sa tańsze odpowiedniki z taka sama subst.czynną
-
Ropień? Guzek? Pęcherz? Wet nie wie co to jest - pomóżcie!
gryf80 replied to ewexoxo's topic in Dermatologia
zaraz poszukam.to doczepie.stosowałam go (dla kota)bardzo dawno temu [url]https://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:zsuWKoZaF5QJ:www.pfizer.com.pl/plain/pacjent/drug_pdf/144+zylexis&hl=pl&gl=pl&pid=bl&srcid=ADGEESgE0Di1lrqWzuGHoUbKkYx8n5-cZ98Zdf_Dt9MgHq_SB-sP9pAnZ-_UbWi1zmOkbA4dNuCarnJ6zQkj3J876xvwuvuGnk-WNxGDSfQxM7F-Jgy1LV5ETpgObzjr0s1h7Gf0mZsl&sig=AHIEtbTjRdXhkDbKY2txhL3-nyCNj4Sfxw[/url] u mojego kota rezultatu za bardzo nie było(nosiciel kociego kataru,mimo szczepień bjawy były i tak) -
amber twój pies tak ogólnie jest b.ładny,ale na tej focie-sory,ne bardzo
-
bazyl-na "zawsze";) ten psiak u ciebie?co do oliwy-nie krztuszą się po niej jeśli samą piją?
-
julk jak tam pies.nic nie piszesz a ja myślę o najgorszym
-
Ropień? Guzek? Pęcherz? Wet nie wie co to jest - pomóżcie!
gryf80 replied to ewexoxo's topic in Dermatologia
dobrze napisałaś zylexis,może być tylko pamiętaj że pies musi cał ą serie wziąć.a maść ichtiolowa?spytaj weta czy możesz zastosować na te bąbelki -
Ropień? Guzek? Pęcherz? Wet nie wie co to jest - pomóżcie!
gryf80 replied to ewexoxo's topic in Dermatologia
faktycznie paskudna zmiana.widziałam coś podobnego u pewnego onka.do rany wet dawał eter z jodoformem -
l-karnityna działa zbawiennie na pracę serducha i dla psa-sportowca jak butcher to bardzo dobry suplement
-
kulturka w większości psy nie lubia tych kołnierzy,ale może w nim chodzic gdy np.nie ma go kto przypilnowac lub na noc(5 dni "kołnierzowych"powinno wystarczyc,aby rana a raczej szwy w skórze uległy cześciowemu rozpuszczeniu a rana zaczęła się goic),gdy ktokolwiek jest w domciu może chodzic bez
-
[quote name='panbazyl']ja to zawsze "na oko" leję. Nie mierzę - przyznaję sie bez bicia.... wiem, ze to nie bardzo dobra postawa z mojej strony, ale bardziej za to obserwuję drugi koniec psa - jak sie sypie - więcej wspomagaczy, jak poślizg za duży - więcej "cementu" ;) A dziś dałam szczylowi troszkę ponad 2 miesięcznemu korpus z kurczaka - wpierniczył całościowo bez żadnych problemów :) Oczywiście niemielony - tylko taki w jednym kawałku.[/QUOTE] u mnie się zachłystują oliwa bo nie ruszą michy jeśli jest dolane natomiast podaję ją rozdzielnie,myslałam że może za duzo na raz na talerzyk leję,stad jest roblem sory za wczesniejszy post bez cytatu:oops:
-
kurcze tylko u mnie jest taki problem z oliwa z oliwek że się burki zachłystuja czgo nie bylo przy lnianym oleju(strasznie podrożał),stad moje pytanie-myslałam że za dużo leję do talerza(ach zapomniałam dodać,że nie dostaja łącznie z zarciem tego oleju-nie ruszyłby michy)