Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. zdjęcie rtg odcinka lędziwiowego byłlo robione?jeśli jest to problem tegoż odc problemy stolcowe wielce możliwe,podobny watek juz ktoś poruszał
  2. po pierwsze czym pies jest żywiony,jakie suplementy dostaje,czy miał robione badanie krwi,rtg głowy?czy leczony "w ciemno"
  3. urodzona byc może jest to przyczyna nagłej zmiany diety ale może także być przyczyna pasożytów wewn.zbadaj stolec(tylko nie odrobaczaj w ciemno-jest wiele robali co zwykłymi tabsami nie wyleczysz)
  4. nadto zadbać powinieneś o odpornosc skóery psa np.kwasy omega 3,6,9.także zależy jaki to grzybek-gatunków jest wiele a nie każdy jest zoonozą. p.s.sudocrem nie jest maścia p/grzybiczą ;)
  5. żeniu faktycznie sporo jak na jednego psa.decyzji nikt niestety za ciebie nie podejmie.każdy pies jest inny.na pewno bedziesz wiedziała kiedy "nie da się już nic zrobić"
  6. albo to przyczyna jakiegoś problemu w odcinku kregosłupa...
  7. na boreliozę psy chorują rzadko-przeważnie na babesziozę(stara nazwa piroplazmoza)-pasożyt niszczy krwinki czerwone,przeważnie psy są apatyczne i mają wysoką temp.(ok40 stopni)-ale nie jest to regułą.napisz co tam w krwi wyszło
  8. może byc problem z gruczołami jak pisze asinek,otarcia na to wskazują jak piszesz-może spróbuj usunąc zawartosc gruczołów najwyżej nic nie ......"wylizie"
  9. sa są czasem nawet w lutym....
  10. prostate wet sprawdzał?(zakładam że pies jest pełnojajeczny)
  11. tak to czasem bywa,ak sie ma więcej niz jedno zwierze roboty w bród.....i nie dawaj psu kości ;)
  12. kleszcze moga byc cały rok-zależy od temp.na dworze
  13. ale póki pies wymiotuje tak jak wet mówił-głodówka 24 h żeby zregenerowac błone śluzowa żołądka,woda oczywiście cały czas(ja bym tę no spe odstawiła-przexciez też jest podawana doustnie,więc moze żółądek podrażniać).jeśłi je trawe to prowokuje wymioty-widocznie ma stan zapalny żółądka-leki na obniżenie kwasu solnego by się przydały(idz do weta),po takiej gtłodówce dobry jest rozgotowany ryz z odrobina soli i serkiem wiejskim w małych porcjach ale często.i tak ok 3-5 dni.
  14. dlatego moje drogie ja sie przestalam w tym temacie udzielać....
  15. co do mieszkań wynajmowanych ze zwierzami-jeśli chodzi o lublin to owszem są ,nie jest ich dużo więc odpowiednio wcześnie trzeba dzwonic i pytać.
  16. gryf80

    Barf

    kochani przypomnijcie mi ile surowych jajek(klasa M) tygodniowo można dawać psu,dorosłemu o wadze 44 kg.pies nie dostaje zadnych suplementów,karmiony gotowane,surowe,suche
  17. znajoma bezzębnemu bardzo staremu pudlowi podawała tacki-konserwy z rossmana,bo tylko to chciała jeśc
  18. może jakies pajęczaki...
  19. ale męczył się z powodu czego?że ledwo chodzi?
  20. moim zdaniem podczas wizyty powinna byc wzięta zeskrobina-im mniejsza zmiana tym mniejsze,ewentualnie pole do leczenia.nie ma na co czekać.jeśli wet u którego byłaś nie pobrał zeskrobiny,która nawiasem mówiąc nie jest az tak droga (15-20 zł)to idz do innego.i nie czekaj.to może być nużyca,swierzb skórny,grzybica......
  21. gryf80

    karma LATHAMS

    ja kilka miesiecy temu kupowałam large breed adult lamb/rice i tę z indykiem.qpy w sumie nie za duże pies jadł chętnie.kulki spore
  22. aziza ma rację,jeśli faktycznie jest to problem z wypadnieciem pochwy(zdarza się u suk ras duzych)to sterylizacja rozwiąże problem
  23. no to spoko,że wszystko sie potoczyło pomyślnie
  24. nath jak wrócisz napisz co tam ze szczeniakiem.tak jak któras z poprzedniczek radziła-jak wymiotuje to nic do zarcia przez przynajmniej 12 h.woda w skąpych ilościach,powinna dostać kroplówkę,ale to pewnie juz piesek dostał.jeśli piesek bawił się jakimis pluszakami lub piłkami tenisowymi to pozabieraj tego typu zabawki.nitki z zabawek czesto sa połykane przez psy i potem sa wymioty
  25. gryf80

    Barf

    kurde tylko z tych zwierzat eko kości łamia się na drzazgi-z jednej strony powiedzmy-zdrowie dla pupili z drugiej-może byc powazny problem...
×
×
  • Create New...