-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
kręgosłup a problemy z oddawaniem kału i, niestety, ból:(
gryf80 replied to AniaCwiekala's topic in Ortopedia
zdjęcie rtg odcinka lędziwiowego byłlo robione?jeśli jest to problem tegoż odc problemy stolcowe wielce możliwe,podobny watek juz ktoś poruszał -
po pierwsze czym pies jest żywiony,jakie suplementy dostaje,czy miał robione badanie krwi,rtg głowy?czy leczony "w ciemno"
-
Częste gazy z bardzo przykrym zapachem...
gryf80 replied to urodzona22czerwca's topic in Gastrologia
urodzona byc może jest to przyczyna nagłej zmiany diety ale może także być przyczyna pasożytów wewn.zbadaj stolec(tylko nie odrobaczaj w ciemno-jest wiele robali co zwykłymi tabsami nie wyleczysz) -
nadto zadbać powinieneś o odpornosc skóery psa np.kwasy omega 3,6,9.także zależy jaki to grzybek-gatunków jest wiele a nie każdy jest zoonozą. p.s.sudocrem nie jest maścia p/grzybiczą ;)
-
żeniu faktycznie sporo jak na jednego psa.decyzji nikt niestety za ciebie nie podejmie.każdy pies jest inny.na pewno bedziesz wiedziała kiedy "nie da się już nic zrobić"
-
Biegunka, potem ból i niechodzenie na tylne łapy - co robić? Pomocy!
gryf80 replied to zmierzchnica's topic in Gastrologia
albo to przyczyna jakiegoś problemu w odcinku kregosłupa... -
na boreliozę psy chorują rzadko-przeważnie na babesziozę(stara nazwa piroplazmoza)-pasożyt niszczy krwinki czerwone,przeważnie psy są apatyczne i mają wysoką temp.(ok40 stopni)-ale nie jest to regułą.napisz co tam w krwi wyszło
-
może byc problem z gruczołami jak pisze asinek,otarcia na to wskazują jak piszesz-może spróbuj usunąc zawartosc gruczołów najwyżej nic nie ......"wylizie"
-
sa są czasem nawet w lutym....
-
Problem z oddawaniem kału - niby zaparcia - a kregoslup
gryf80 replied to AniaCwiekala's topic in Neurologia
prostate wet sprawdzał?(zakładam że pies jest pełnojajeczny) -
Biegunka i podrażnienie ukł. trawiennego u starego psa - jak mu pomóc?
gryf80 replied to esmeralda's topic in Gastrologia
tak to czasem bywa,ak sie ma więcej niz jedno zwierze roboty w bród.....i nie dawaj psu kości ;) -
kleszcze moga byc cały rok-zależy od temp.na dworze
-
Biegunka i podrażnienie ukł. trawiennego u starego psa - jak mu pomóc?
gryf80 replied to esmeralda's topic in Gastrologia
ale póki pies wymiotuje tak jak wet mówił-głodówka 24 h żeby zregenerowac błone śluzowa żołądka,woda oczywiście cały czas(ja bym tę no spe odstawiła-przexciez też jest podawana doustnie,więc moze żółądek podrażniać).jeśłi je trawe to prowokuje wymioty-widocznie ma stan zapalny żółądka-leki na obniżenie kwasu solnego by się przydały(idz do weta),po takiej gtłodówce dobry jest rozgotowany ryz z odrobina soli i serkiem wiejskim w małych porcjach ale często.i tak ok 3-5 dni. -
dlatego moje drogie ja sie przestalam w tym temacie udzielać....
- 87 replies
-
- choroby
- wścieklizna
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
co do mieszkań wynajmowanych ze zwierzami-jeśli chodzi o lublin to owszem są ,nie jest ich dużo więc odpowiednio wcześnie trzeba dzwonic i pytać.
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
kochani przypomnijcie mi ile surowych jajek(klasa M) tygodniowo można dawać psu,dorosłemu o wadze 44 kg.pies nie dostaje zadnych suplementów,karmiony gotowane,surowe,suche
-
znajoma bezzębnemu bardzo staremu pudlowi podawała tacki-konserwy z rossmana,bo tylko to chciała jeśc
-
może jakies pajęczaki...
-
ale męczył się z powodu czego?że ledwo chodzi?
-
moim zdaniem podczas wizyty powinna byc wzięta zeskrobina-im mniejsza zmiana tym mniejsze,ewentualnie pole do leczenia.nie ma na co czekać.jeśli wet u którego byłaś nie pobrał zeskrobiny,która nawiasem mówiąc nie jest az tak droga (15-20 zł)to idz do innego.i nie czekaj.to może być nużyca,swierzb skórny,grzybica......
-
ja kilka miesiecy temu kupowałam large breed adult lamb/rice i tę z indykiem.qpy w sumie nie za duże pies jadł chętnie.kulki spore
-
no to spoko,że wszystko sie potoczyło pomyślnie
-
nath jak wrócisz napisz co tam ze szczeniakiem.tak jak któras z poprzedniczek radziła-jak wymiotuje to nic do zarcia przez przynajmniej 12 h.woda w skąpych ilościach,powinna dostać kroplówkę,ale to pewnie juz piesek dostał.jeśli piesek bawił się jakimis pluszakami lub piłkami tenisowymi to pozabieraj tego typu zabawki.nitki z zabawek czesto sa połykane przez psy i potem sa wymioty
-
kurde tylko z tych zwierzat eko kości łamia się na drzazgi-z jednej strony powiedzmy-zdrowie dla pupili z drugiej-może byc powazny problem...