[quote name='kasikz']Odkopuję wątek, ponieważ u mojego shih tzu stwierdzono dysplazję obu bioder i łokcia. Jesteśmy załamani, byliśmy u dwóch ortopedów na śląsku na konsultacjach, mamy nadzieję, że jeszcze w sierpniu trafimy do dr Niedzielskiego.
U nas sprawa jest dziwna, ponieważ pieska nie boli, sam myśli, że jest zdrowy, chce biegać skakać, a jedynym objawem, który nas zaniepokoił to okropne strzykanie w kościach.
Jeden ortopeda wydał wyrok na niego, choć od razu chciał robić resekcję kości głowy i szyjki udowej, drugi kazał nam się wstrzymać. Nie wiemy kompletnie co dalej robić :([/QUOTE]
pewnie chodzi o "pertesa".w jakim wieku jest pies