Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. m,oże to wogóle nie jest zwiazane z ta kością...
  2. [quote name='klaki91']Ten imbir mnie zaintrygowal. Ja mam beznadziejny przypadek- cerenia nie daje rezultatu, aviomarin, cocculine, lokomotiv i inne tego typu tez nie :( zawsze po godzinie jazdy zaczyna sie rzyganie, bez wzgledu na to czy byla przerwa czy nie... :([/QUOTE] zapytaj lek wet o torecan w czopkach(na receptę)
  3. uważaj,dzis był na ten temat apel w "zetce".posypały sie juz mandaty właścicielom psów które ganiaja zwierzeta leśne. jeśłi jest szczepiony regularnie na wscieklizne to spokojnie
  4. [B]taks[/B] wyjęłas mi to z...palców.co raz to kolezanka od ratlerka ma nowe problemy:roll:
  5. no niestety psy tez choruja,i nie ma zwierzęcego nfz-tu,więc chcac nie chcać leczenie est tylko i wyłacznie odpłatne.posiadanie zwierza kosztuje
  6. wpierw sprawdz czy wogóle imbir jest chętnie zjadany przez psa.
  7. za sama zeskrobine powinien wziąsc myslę ok 20 zł w zalezności od regionu
  8. wlaśnie zobacz czy zje z miski,ale watpie że imbir pomoze psu na chorobe lokomocyjna.jeśli pójdziesz do lekarza powinien ci zaordynowac jakiś tańszy zamiennik cerenii. p.s.osobiście nie cierpie imbiru,nawet przypraw z tym dodatkiem czy potraw.takze psu bym sie także nie dziwiła gdyby nie chciał
  9. jeśli nie ma szczepień lepiej niech w domu leje na podkłady chłonne-nie bedziesz musial wycierac podłogi .podkłady na szt mozna kupic w aptece.cierpliwości
  10. co do wit a dawka 600-800 iu/kg/24h d witamina 0,01 mg/kg/dzień myślę że prócz witamin które mozna przedawkować(przelicz juz sobie) resztę mozesz dawac zarówno w wiekszej jak i mniejszej ilosci.
  11. lek wet mozesz oczywiscie o tym przykrym wydarzeniu opowiedzieć ale watpie że miało to jakis związek z tym świadem.mozesz wymyślac milion chorób,ale tak jak pisała poprzedniczka-zrób zeskrobinę jak lek kupi ten mikroskop i wtedy sie okaze co tak na prawdę dolega psu.nie ma nic gorszego niz leczenie w ciemno
  12. czy jest to jakby zaciaganie przez nos raz za razem?bo byc moze to katar nozdrzy tylnych i wtedy nic z tym nie zrobisz,badania nic nie wykarza a na to szczepionka nie chroni.ale jeśli ma to inny charakter niz ten o którym napisałam -to jak poprzedniczki,wiec sie nie bede powtarzać
  13. [B]jkm[/B] zakładam że pies ma byc psem "nadwornym".proponuje po prostu...częściej sprzatac działkę.właśnie ze wzgl.na dzieci.myśle ze póki jest jeszcze szczeniakiem to 4x przeglad działki wskazany,natomiast gdy bedzie większa "grubsza"potrzebe zostawiac powinna nie więcej niz 1-2 x na dobę.to chyba najprostsze rozwiazanie
  14. uważam że waży adekwatnie do rasy.im bedzie szczuplejsza w okresie wzrostu tymlepiej .na przytycie ma przynajmniej 10 lat
  15. ten na zdjęciu to bernardyn krótkowłosy,nie ogolony.zamiast strzyc można zainwestować w trymer i podszerstek zimowy który jest dosc obfity,wyczesać
  16. bodajże jest teraz tylko jeden poronny preparat.wszystko zależy od masy ciała psa.oczywiście im mniejsza tym taniej .ważne żeby powtórzyc 2x w odstepie 24 h.myślę że koszt łaczny wyniesc moze pow.100zl.najlepiej bedzie jak zadzwonisz do najblizszej lecznicy lub tez pojawisz sie w niej osobiście i spytasz o cenę.zważ w domu sunię
  17. może czuje może nie ,ale bardziej prawdopodobne wydaję sie to że to urojona ciąża u suni
  18. [B]renata24 [/B]nie wiem jak wypowie sie [B]impresja[/B],ale ja podpisze sie pod[B] błyskotka-[/B]nie ważne czy ma robale czy nie ,czy była odrobaczana przed kryciem czy nie,poczekałabym do rozwiazania i dopiero wtedy bym odrobaczyła.glista psia nie zabije ani matki ani szczeniat
  19. akurat nie ma tu znaczenia ile "pies był na suce"-tak uważam.idz do weta są zastrzyki poronne które powinna dostać jeśłi nie chcesz mieć byc może przychówka.lepiej wydać trochę kasy na te zastrzyki niz potem gdybac -jest w ciązy czy nie jest".im szybciej pójdziesz z psem tym lepiej. oczywiście pomyśl o sterylizacji w póżniejszym okresie
  20. gryf80

    Dziwna grudka

    przy omacywaniu brzucha pies moze stwaiać opór poczatkowo ale za chwilę powinien "odpuścic)jeśli jest spiety cały czas to znaczyć może że go boli.ale generalnie brzuch powinien byc "miękki".jełśi faktycznie jest to guzek to warto obserwowac zmianę czy sie nie ppowiększa lub tez pokazac to lek wet
  21. jeden z moich psów o masie 45 kg 3/4 diety to chrupy.wypija na dobe szklanke. jeśłi w środowisku życia psa jest wystarczajaco wilgotno to jego zapotrzebowanie na płyny zmniejsza się.trzeba wziąśc pod uwagę skłonności osobnicze.na wszelki wypadek złap mocz i zanieś do badania
  22. moim zdaniem jeśli pies mieszka w bloku,to śmiało mozesz strzyc.
  23. gryf80

    Dziwna grudka

    a to przypadkiem nie sutek?:cool3:
  24. może zanieś stolec do badania?moze nie trzeba bedzie psa faszerowac prochami
  25. może zrób psu głodówke o wodzie przez 24 h?
×
×
  • Create New...