[quote name='klaki91']Ten imbir mnie zaintrygowal.
Ja mam beznadziejny przypadek- cerenia nie daje rezultatu, aviomarin, cocculine, lokomotiv i inne tego typu tez nie :( zawsze po godzinie jazdy zaczyna sie rzyganie, bez wzgledu na to czy byla przerwa czy nie... :([/QUOTE]
zapytaj lek wet o torecan w czopkach(na receptę)