-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
Ataki u 10-letniej bokserki/lumianal/choroba Meniera/dieta
gryf80 replied to MDNA's topic in Neurologia
o kurczę,mogło byc tak jak pisała [B]sybel[/B]-guz który pękł,albo coś ,jakis twór w rodzaju tetniaka....- 16 replies
-
- bokser
- choroba meniera
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Ataki u 10-letniej bokserki/lumianal/choroba Meniera/dieta
gryf80 replied to MDNA's topic in Neurologia
pies potzrebuje czasu żeby przyzwyczaic sie do luminalu,ale porozmawiaj o zmniejszeniu dawki.- 16 replies
-
- bokser
- choroba meniera
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='MDNA']Jeśli podam psu tabletkę bezpośrednio wkładając jak najdalej do pyska, to kierować się bardziej na prawą czy lewą stronę?- tak żeby unikąć udławienia (patrząc na psa naprzeciwko Nas)[/QUOTE] nie boj sie podając głeboko tabletke bezpośrednio do gardła nie wcisniesz psu jej do krtani.nie ma takiej mozliwości.
-
co miałam na myśli [B]sybel[/B] napisała,a od sibie jeszcze dodam-pies moze nie jesc nawet i 2 tyg jeśli jest taka koniecznośc,oczywiscie stały dostęp do wody byc musi.więc nie martw się tymi glodówkami.
-
gdzieś już polecałam ,ale przypomne krople kerabol z vetoquinol'u albo proszek roboran h
-
kyu ma racje,jeśli sunia ma tendencje do zjadania własnych odchodów(a rozważaliście suplementację wit b12) to powinniście wyprowadzacją na zewn ogrodu. ownerko-ważny jest także schemat podawania tabletek p/pasożytniczych-zwłaszcza jesli jest to włosogłówka(moja sucz przywiozła razu pewnego z wakacji wiec wiem czym ta sprawa "pachnie:").ja podawałam optivermin.jeśli podajesz codziennie przez 3 kolejne dni odpowiednia na masę ciała ilośc tabletek i po 2 tyg.powtórzysz dokładnie w taki sam sposób to powinno byc ok.oczywiści jeśli tych qpali jadła nie będzie. p.s.osobiście w zioła za bardzo nie wierzę ale ktoś juz tu cos dawał więc poszukaj w tym dziale
-
tak jest to możliwe.to co przytrafiło sie poprzedniej jamniczxce wcale nie musi byc tak samo u tej drugiej-obecnej.generalnie zasada jest taka-albo tniemy jak jest małe,albo jak mówia lekarze obserwujemi i gdy zacznie rosnąc nie czekac az bedzie wielki i szybko wyciąc.
-
być może arima,ale nie każdy przypadek jest taki sam i nie powinno sie podawac leków,ot tak bo ktos na forum p[olecił.wsztsko powinno byc konsultowane z lekarzem
-
ja także polewam psy zimna woda
-
a może za bardzo wysusza skóre io naskórek.moze do tego szamponu co masz dokup sobie hydraderm n -płyn do polewania skóry bez spłukiwania
-
1 all system profesional formula whitening shampoo.dobry ale do niego konieczna odzywka
-
idz do innego.niez zrobi badania.postaraj sie w miare szybko.wez może mocz do badania udając sie do tego innego lekarza
-
jak zwał tak zwał-efekt podobny ;)
-
nie musisz sie bać.samo badanie dla psa nie jest przyjemne ale zostanie poddany premedykacji,więc czuł nic nie bedzie.
-
[B]micra[/B] spoko-gdzies podswiadomie czytajac ten dział czułam że sie dostaniesz. [B]inka[/B]-jeśłi dalej masz dylematy co wybrac- to doradzam nie idz do lublina.ja co prawda kończylam daaawno temu ale myśle że poziom dalej jest taki sobie.z tego co mi wiadomo z opowieści,nie myliłam się.nauki o duzych jest tak pół na pół z małymi.
- 2376 replies
-
- lekarz weterynarii
- studia weterynaryjne
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
jeśłi beda przy matce bez kontaktu z innymi psami to nie stanie im sie krzywda.jak beda miały 5 tyg to znów trzeba bedzie powazyc małe.zamiast drontala może byc panacur w tabletkach.skład podobny i tańszy.tabletka na 5 kg
-
jak 3 dni po kapieli(nawet krótkiej z udziałem detergentu)to powinno spokojnie zadziałac.a szczeniaki wystarczy popryskac
-
proszę: [url]http://biowet.pl/produkt,morbital,42[/url]
-
[quote name='WiedźmOla']Moja znajoma kupiła sunię rasy dogo argentino. Dziś wrzuciła fotkę, na której sunia nie ma już swoich ślicznych uszu tylko kopiowane. No i wytłumaczenie: bo ma problemy z uszami, bo zapalenie, bo wet doradził i tak dalej. Ja się zastanawiam tylko czy uszy psów ras, które najczęściej są kopiowane mają aż tak wrażliwe uszy na zapalenia? Bo mój pies też ma oklapłe uszy, do tego kudłate na zewnątrz oraz wewnątrz i jakoś tych problemów nie ma, jak stosuję środki zapobiegawcze. Czy to po prostu na zasadzie "Kopiujemy uszy bo trzeba, a tak na serio to po prostu okaleczę psa, bo mi się będzie bardziej tak podobał". Zadaję to pytanie z czystej ciekawości. Zapraszam do dyskusji i oświecania mnie :)[/QUOTE] nie ma to znaczenia.zapalenie czesto pojawia sie i w "uszach kopiowanych"
-
ten preparat co dostaliscie dla suczki to pewnie fiprex-ale jeśli naniesliście ten preparat zaraz po wyschnieciu suki nie odczekawszy ok 5 dni to preparat nie zadziała skutecznie(kapiel w szamponie spiera warstwe tłuszczowa na skórze w której w/w preparat "rozchodzi się")i zakroplic na skóre trzeba bedzie po ok tygodniu od ostatniego zakroplenia.jęsli zachowana była odległośc od kapieli to ok. z kapiela maluchów poczekajcie-chyba że je zaraz po kapieli dokladnie wysuszycie suszarka-moga sie przeziebic mimo ze na dworze ciepło.wystarczy ze spryskasz je preparatem na pchły w sprayu.jaki moge polecic ? albo fiprex spray albo fypryst spray.sybsatncja czynna ta sama róznia sie nieznacznie ceną
-
w jakim miejscu ciała znajduje sie ten problem?
-
eddie myślałaś o konsultacji u innego lekarza?
-
macia ma rację.zbadaj wpierw mocz.
-
mógł oczywiście.psy szczepione moga równiez zachorowac,ale objawy nie beda tak wyrażone jak u nie szczepionych.jesli szczepiłas 2 latat temu to ta szczepionak jest "jescze wazna w psie"w psie.ale watpie tak na prawde że szczeniak mógł się zarazić od twojego.chyba że sczepienie to 2011 było szczepieniem po raz pierwszy,jełśi nie to nie sadze.myślę że szczeniak mógł przywlec ze srodowiska z którego pochodzi. a jak postawili diagnoże parwo?z objawów(biegunka wymioty)?czesto podobne objawy występuja przy robaczycach