-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
szczepić można już od 6 tyg życia ;)
-
zanieś stolec do badania koniecznie
-
[quote name='Delph']Super, że coraz lepiej z sunią. Nadal zaciskam kciuki, żeby wróciła do zdrowia. Dżdżowniś, nużeniec nie zawsze robi okulary. Moja tymczasowiczka np. miała tylko zmianę na środku czoła, nigdzie indziej. Ale jak wiesz jak wygląda, to raczej byś zobaczyła, czy to coś przypominającego nużycę.[/QUOTE] zgadza się ,wielokrotnie widziałam psy(wszsytko potwierdzone zeskrobinami oczywiście) bez okularów a ze świądem i wyłysieniami czy to np.na klatce piersiowej,kończynach czy "policzkach".uważam że warto zrobić zeskrobinę gdyż nie tylko nużeniec z psich pasozytów skórnych może wystepować-ten akurat raczej zoonozą nie jest ale świerzb skórny być nia może.to tyle.oczywiście zrobisz jak uważasz. [B]dżdżowniś: [/B]może załóż temat w dziale dermatologia coby watku [B]black sheep[/B] nie zaśmiecać
-
mozna,ale co i jak poczytaj sobie na wątku "barf"
-
byc moze ma problem ze skóra,byc może ma problem inny wynikajacy z choroby np.endokrynologicznej.póki co mozesz spóbowac podawać jej albo olej rybny,albo -tu osobiście mam niezłe doświadczenie-kerabol w płynie lub roboran h w proszku oba tanie i dokupienia w zoologiku lub u "weta"
-
Panie Doktorze a jaka ma się gwarancje po takim bardzo kosztownym zabiegu,że pies do końca życia nie bedzie potrzebował medykamentów?
-
temat wielokrotnie powielany.poszukaj na pewno znajdziesz coś dla swojego psa
-
Podróż z psem z Anglii do Polski samochodem osobowym
gryf80 replied to martaw1991's topic in Zagranica
wyjazd z anglii nie powinien nastręczać trudności,na pewno powinien mieć szczepienie p/wściekliżnie,ale wszstko powinnas miec na stronie ambasad -
a kąpałaś wcześniej psa?może jest brudny?
-
[B]ppaula[/B]:kciuki:
-
[B]delph[/B] zgadzam się z toba 250%:klacz:
-
nie jest to normalne,wizyta raczej będzie konieczna
-
żeby stwierdzić choroby trzustki wpierw wyklucz inne problemy związane zukładem pokarmowym:badanie qpki,jaki pokarm jada,czy nie zjada nieczystości,czy wogóle była leczona w jakikolwiek sposób na te lużne stolce/biegunki?itd.jeśli nie było nic robione zacznij od najprostszych rzeczy,a gdy wszystko wyjdzie ok ,wtedy mozna pomyślec o diagnostyce chorób trzustki,czasem nie trzeba szukać daleko,bo rozwiązanie jest bardzo blisko...
-
rację gada ;)przedmówczyni. jeśłi jesteś jednak bardzo zdecydowany i nie "zniechęciły"cię powyzsze wypowiedzi to może zaproponuje owczarka środkowoazjatyckiego (ale równiez sunię),akurat mOj bardzo garnie sie do domu i do ludzi(ale nie do psów niestety)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
zalecają po pierwszej cieczce,gdyż można przewidzieć kiedy będzie nastę;na i wiadomo kiedy można podać tabletkę/zastrrzyk anty.ja dawałam zastrzyk anty koty 4-5 m-cznemu czyli przed pierwsza ruja-nic mu sie nie dzieje.ale ja bym obserwowała sunie,tabletki jesli zaczęłas podawaj-oczywiście konsultuj z lek wet. jeśli sunia nie będzie sunia hodowlana to zamioast hormonów pomyśl o sterylizacji,nawet przed pierwsza cieczką
-
[B]ashley[/B] sznaucer to nie molos i to ras dominujacych bardzo.co do kasstracji w mlodym wieku -mój był 7 m-cy.w jefgo zachowaniu co najwyżej zminił sie "styl życia"-jest bardziej spolegliwy.natomiast jak był agresywny do mojego pita tak jest.w tej kwestii kastracja nic nie pomogła(ale myślę że częśc winy lezy po mojej stronie)
-
ja bym ci poleciła tak jak[B] zmierzchnica[/B] leonbergera albo landseera(są dostępne jak najbardziej).zakładam oczywiście że masz dom,a nie mieszaknie w bloku(schody).kaukaza odradzam chyba że "mocny"psychicznie,dominujący z ciebie zawodnik.ja mam cao-powiedzmy "kuzyn"kaukaza,jeśłi kaukaz miałby to byc twoj pierwszy pies rasy dminująco-mocno inteligentnej to zastanów się 100 razy zanim nabedziesz takiego psa
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[B]dzdżowniś [/B]może byc jakies uczulenie(albo nużeniec,ale bardziej podejżewam alergie na cos)
-
ja mam wykastrowanego samca cao.polecam kastracje jak najbardziej.łatwiej ci będzie z takim psem "współpracować "na szkoleniu
-
[quote name='vicvictoria']Tylko, że w karmie oprócz tego mięsa( nie masz nawet kontroli czy to jest rzeczywiście mięso ) masz dodatkowo - multum chemicznej trucizny , i zastanów się jeszcze w jakiej temperaturze ta karma jest wytwarzana !Szkodliwe substancje chemiczne i konserwanty są dodawane do żywności zarówno suchej i mokrej. Są to np. azotyn sodu, ethoxyquin (środek owadobójczy, który został powiązany z rakiem wątroby) BHA i BHT(chemikalia powodujące raka). Dodatki najczęściej występujące w koncernowych karmach: [LIST] [*]Środki przeciwzbrylające [*]Antybiotyki [*]Przeciwutleniacze [*]Barwniki [*]Przyprawy [*]Środki utwardzające [*]Środki suszące [*]Emulgatory [*]Olejki eteryczne [*]Wzmacniacze smaku i zapachu [*]Środki smakowo-zapachowe [*]Środki utrzymujące wilgoć [*]Smary [*]Pochodne ropy naftowej [*]Środki kontroli pH [*]Konserwanty [*]Stabilizatory [*]Substancje słodzące [*]Teksturujące [*]Zagęszczacze [/LIST] [/QUOTE] ja nic takiego w karmie czy to rc czy innej nie wyczytałam,gdyby to pewnie była prawda to psy /koty żyły by po 3-5 lat,a np.moje dawno przekroczyły te liczbę.
-
osobiście uważam że królewskie pudle sa najpiękniejsze(przepraszam wszystkich sympatyków mniejszych pudli),dostojniejsze,no ....pełne gracji,spokojne.pomijam te fryzury z pomponami których nie cierpię,ale w wersjach"sportowych" są ok. co można powiedzieć ogólnie o grupie pudli-baaardzo inteligentne rasy.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
poniewaz znów mamy wysokie temp na zewn.staraj się unikać dużego wysiłku u psa w południe czy po południu.spacery pozostaw na wieczór i rano kiedy najchłodniej
-
jak nie jesteś w stanie jej upilnowac np.gdy śpisz lub jesteś po za domem to niech nosi kołnierz.teraz tzn,3 doby po zabiegu zaczyna się faza gojenia więc świąd występuje,czyli zwiększa się zainteresownie raną.
-
super.czyli trzeba szukać swojej wersji.
-
no raczej tu nie za bardzo pomożemy,ciężko psa osłuchac przez internet,więc do weta uderzaj ze szczeniakiem