-
Posts
6610 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by feliksik
-
GINA - cud miłości, znalazła swój wymarzony DOM.
feliksik replied to bernika's topic in Już w nowym domu
cudna, cudna i jeszcze raz cudna -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
feliksik replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Equus']I bardzo dobrze, ze tu piszesz, nie zaśmiecasz wątku - bardzo mnie interesuje los Sasana i ciekawi jak będzie wyglądał jak trafi w Wasze ręce! Trzymam kciuki za jego wyciagnięcie![/QUOTE] [B]elisse[/B] i ja mam nadzieję, że tu też będziesz pisać o jego losach -
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
feliksik replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
może ktoś się nią zainteresował? -
Bajka oparta na faktach - cudna sznaucerka średnia ma dom
feliksik replied to marako's topic in Już w nowym domu
a ja powiem jeszcze tak. Że przy trzech psach - to czwarty i to mniejszy - już chyba nie stanowi różnicy;). Może jeszcze przemyślisz decyzję:oops:, a ja i tak zrobię wizytę, bo może inną Bajkę znajdziemy dla nich jeśli będzie taka możliwość:p. Czytam jak opisujesz ją i widzę jaka ona na zdjęciach szcześliwa i jeszcze z tymi psami obok siebie, że pierwszy raz nie wiem czy chciałabym żeby wizyta dobrze wypadła. Zasugeruję jeszcze, że może rozważ - jest taki dział na dogo "ma dom, ale potrzebują pomocy", może poprostu będziemy was wspierać w trudnych okresach teraz... No ale to moje tylko takie gadanie... -
hej kolego
-
Bajka oparta na faktach - cudna sznaucerka średnia ma dom
feliksik replied to marako's topic in Już w nowym domu
przypomniałam sobie, że jest Boże Ciało i mam wolne, a pogoda też chyba będzie (mam nadzieję), to przejdę się na spacer tam z moim Tofikiem. Dzwoniłam już do potencjalnego domku i umówiłam się na 14.00 - czyli za dwa dni czekajcie na wieści. Pani bardzo się ucieszyła z mojego telefonu, więc czekają -
Bajka oparta na faktach - cudna sznaucerka średnia ma dom
feliksik replied to marako's topic in Już w nowym domu
już melduję się na wątku, byłam na wakacjach ponad tygodniowych, ale wizytę przeprowadzę- nie ma problemu. W Żorach jesteśmy z dogo narazie w zmowie dwie z sabinka40, więc gdyby nie ja to ona. Ale wizyta będzie. jeśli rodzinka się zgodzi to w sobotę akurat będę w tych okolicach, więc najchętniej na sobotę bym się umówiła. aha i nie martwcie się o drogi, bo to dzielnica małych uliczek i domków - nie ruchliwych dróg. Jest tylko jedna tam droga, ale kawałek od domku. Natomiast z pewnością mieszkają blisko dużych zielonych rekreacyjnych terenów, gdzie chodzę ze swoimi psami, więc będzie mogła się tam wybiegać. Jeżeli rodzinka długo już czeka to dobrze świadczy o nich. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, choć widzę, że ją mocno kochasz marako i ona was. Szczęśliwy ppiesek, że ma dwie rodziny tylko dla siebie - inne pieski nie mają tyle szczęścia. -
jestem na zaproszenie i zapisuję wątek
-
o rany lecę na wątek tej sunieczki. A Tobie Romeczku szczęścia w nowej-starej rodzince
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
feliksik replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='terierfanka']Uprzejmie donoszę, że [B]pudliszon nr 6 z postu 4[/B] pojechał dziś do swojego domku :multi: w drodze ze schronu: [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1692/dscn8777y.jpg[/IMG] [/QUOTE] jak mial na imię, bo nie umiem odnaleźć w moich ogłoszeniach