Jump to content
Dogomania

feliksik

Members
  • Posts

    6610
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by feliksik

  1. [B]Romenka[/B] trzymaj się - wiem że to trudne. Należy zawsze dojrzeć do decyzji - a potem już tylko na przód. A potencjalny DS nie mógłby już wziąć Romka, w w czasie nieobecności załatwić opiekę nad nim?
  2. cud miód takie wiadomości, ale po przeczytaniu o piesku z Cieszyna mam i tak już do d... humor
  3. tak strasznie mi przykro... pani Tereso nie mogła Pani tego przewidzieć, Pani dała mu wszystko od siebie, razem z sobą całą
  4. zdjęcia piękne, ach jakie oczęta robi
  5. Pani Tereso - jestem w szoku, przecież przeszedł badania. co się tam mu stało? jak to, przecież był zdrowy? Boże dlaczego???? Kubuniu...
  6. no dobrze, że Jasza się znalazła;) a Zuleczka zdorwa i w esoła:eviltong:
  7. ale się cieszę, ale nie zapeszam
  8. szkoda, że nie udało się nic ustalić co do pieska
  9. aż miło sięczyta takie wieści - ona Panią kocha poprostu
  10. [quote name='sabinka40']Haniu szkoda że nie możesz, bo spotkanie organizuję ja z koleżanką;), było by fajnie....ludzi nam trzeba do pomocy w Żorach i okolicy, może znasz kogoś komu warto podsunąć ogloszenie:razz:[/QUOTE] a będzie dużo osób, bo jak wiecie kto będzie to może uda się przesunąć na np. czwartek, bo mi bardzo zależy żeby być, ale kurcze ja niestety każdy piątek mam zajęty. Wiecie co zaczyna się znowu, ciepło na dworze to Paluszek zwiał w sekundę jak otworzylam drzwi, żeby dziecko wpuścić do domu. I jestem w 100% pewna, że miał Pana za właściciela, bo gdzie pobiegł:crazyeye: - do pierwszego Pana którego zobaczył i szedł z nim:mad:, jak gdyby nigdy nic. Zawału przez niego dostanę a jużgo tak pilnuję
  11. i jak z wątkiem dla drugiego biedaka? ktoś już założył? gdzie można oprócz FB śledzić co się dzieje?
  12. [quote name='ania shirley']A może jakieś info o Toffiku-Paluszku , generale w stanie spoczynku???[/QUOTE] spoczynek, to nie wiem kiedy on ma. nawet w nocy łazi. Paznokciami o panele tupie, a ja głupia zlikwidowałam dywany:roll: przynajmniej cisza by była. Lato idzie (wiosnę już omijam, żeby szybciej było:evil_lol:)to jakieś fajne zdjęcia może wtedy porobię, bo teraz to tylko domowe - nie ciekawe
  13. [quote name='Nano']kolejna tragedia ;( FB: [url]http://www.facebook.com/events/152495268204760/?notif_t=event_invite[/url] [/QUOTE] o rany, jest wątek na dogo?
  14. ale fajnie, że pieski się zgrały. za resztę problemików trzymam kciuki
  15. [quote name='sabinka40']Witaj Haniu:lol: wpadłam w odwiedzinki i z zaproszeniem... [url]http://forum.wirtualnezory.pl/viewtopic.php?f=94&t=19826[/url][/QUOTE] Iza a idziesz na spotkanie? ja niestety w piątki z dzieckiem jeżdżę na zajęcia o 17.00 i jestem w żorach ok 18.30. jakbyś była to daj znać potem mi opowiesz
  16. [quote name='sajlana'][url]http://www.klarucha.eu/psiaki-w-potrzebie/89-ivor-cudo-dla-aktywnych.html[/url] [url]http://www.klarucha.eu/psiaki-w-potrzebie/90-asik-uratowany-z-wypadku-czeka-na-dom.html[/url] klikając w reklamy przekazujemy pieniążki na zwierzaki w potrzebie...należy tylko pamiętać, żeby nie klikać hurtowo (bo zablokują dotacje) - jedna reklama dziennie całkowicie wystarczy :cool3:[/QUOTE] a kliknęłam sobie
  17. zapisuję biedaczka i trzymam kciuki
  18. cafe dla LOvely: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lovely,59618[/URL] cafe dla Łesi: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lesia,59619[/URL]
  19. jak dobrze, że dziadziuś stoi narazie dobrze ze zdrówkiem, może ktoś go wypatrzy i zlituje nad tą duszyczką
×
×
  • Create New...