-
Posts
6610 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by feliksik
-
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
feliksik replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='martka1982']Niestety, Jeżynka została śmiertelnie potrącona przez samochód :placz: to na pewno ona, bo obok leżała jej obroża i lizetka :(( jest mi bardzo przykro,że tak się stało :placz:[/QUOTE] ale jak to obok? to jak sobie ściągnęła? widziałaś ją? -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
feliksik replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
oj kochane chłopaki - tyle dobrze, że oni hociaż w hotelu nie jakiejś mordowni. Inne nie mają tyle szczęścia -
o rany jaka ślicznotka
-
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
feliksik replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='kasiaprzystał']Plakaty rozwiesiłam od razu, lecznice i schronisko było powiadomione w ten sam dzień . Moja siostra mieszka ok 700 m od tej pani i chodzi codziennie z psem na spacery rozglądając się za Jeżynką. Nie wiem o możemy jeszcze zrobić ;-([/QUOTE] to dobrze, że tyle zrobione, ale jeszcze tylko może tytuł wątku, bo nikt tu nie zajrzy. Trzeba by porozsyłać po ludziach mieszkających w okolicy wątek na PW, ale niech ktoś zmieni tytuł -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
feliksik replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
trzeba by porozlepiać plakaty! Powiadomić lecznice, schroniska. Cholera a tu nadal tytuł nawet nie zmieniony. Czy ktoś może do pani, która zgubiła Jeżynkę podejść o dać jej plakaty. Przecież z pewnością je tu zrobimy -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
feliksik replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='JOMA'][B]feliksik[/B] - wielkie dzięki :loveu:[/QUOTE] [quote name='Energy']Ja też dziękuję:loveu:[/QUOTE] nie ma za co. dla pudliszonków wszystko:loveu: -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
feliksik replied to Energy's topic in Już w nowym domu
cafe dla Mika: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mika,68175[/URL] cafe dla szarego pudelka z Katowic: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/szary-pudelek,68176[/URL] cafe dla Jambi: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Jambi,68177[/URL] -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
feliksik replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zmieńcie tytuł!!! -
KOSTEK, teraz La Kosta - Szukamy DT dla odnowionej suni
feliksik replied to luka1's topic in Już w nowym domu
zmień może tytuł, że szuka DT -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
feliksik replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
niech ktoś zmieni chociaż tytuł, ze uciekła, żeby więcej ludzi to zainteresowało. Piesku co sięz tobą dzieje??? -
[quote name='zerduszko']Ja w Żorach bywam nieczęsto, ale i tak jako niemieszkanka bym się nie liczyła na petycji zapewne.[/QUOTE] szkoda, chyba nici z tego wszystkiego. NIkt nie dzwoni, nikt nie podpisuje
-
kochani, proszę dajcie znać, jak się z wami umówić do podpisu petycji. Musimy zebrać podpisy, żeby z czymś iść do UM. Mój ne powyżej - mogę na mieście gdzieś się z wami spotkać i podpisywać
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
feliksik replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja Medor'][TABLE="align: center"] [TR] [TD="colspan: 2"] [CENTER][TABLE="align: center"] [TR] [TD][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99191913.jpg[/IMG] [/TD] [TD] [/TD] [TD] [/TD] [/TR] [/TABLE] [HR][/HR][/CENTER] [/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 290"]numer: 560 numer chip: 953000000967007 imię: Mopik płeć: pies [/TD] [TD="width: 290"]wiek: ok. 5 lat wielkość: srednia rasa: mix pudla data przyjęcia: 2012-06-15 kwarantanna do 2012-06-29 przebywa w boksie: pawilon 2, przedostatni boks [/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"][COLOR=#ff0000][B]SCHRONISKO MARMUROWA 4 W ŁODZI TEL 42 656-78-42[/B][/COLOR] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/QUOTE] cafeanimal dla MOpika: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mopik,67199[/URL] -
petycję będę ją miała u siebie narazie, bo nie wiem gdzie zostawić do podpisów. Nie mogę w zoologicznym. MOże jak ktoś będzie chętny to będę się umawiać do złożenia podpisu. Proszę podpisujcie, mówcie znajomym i zapraszajcie do złożenia podpisów. mój nr 506011513.
-
[quote name='szachrajka14']oni wiedzą wszyscy że się nim interesuje, a ja im żyć nie dam i to też doskonale wiedzą, planuje jeszcze wytargać jakiś namiar do nich może się uda, jakiś mail czy coś.[/QUOTE] i tak trzymaj, a za ciebie też trzymam kciuki i za Zbirka. Pisz jak będziesz wiedzieć cokolwiek o nim
-
Bajka oparta na faktach - cudna sznaucerka średnia ma dom
feliksik replied to marako's topic in Już w nowym domu
i jak tam Bajeczka w nowym domku? już zadomowiona na całego? -
[quote name='szachrajka14']No właśnie też się tego obawiam, myśle że jeżeli sa jakieś info to ma je zarząd stowarzyszenia ja niestety jestm tylko szarym wolontariuszem. Może najlepiej zadzwonić i dowiedzieć się u źródła tel. 696 214 550 lub tel. 600 634 303 (po godzinie 16.00)[/QUOTE] kochana, już to robiła i pisałam maile, bezskutecznie, albo mam zadzwonić później, albo echo po moich mailach. próbuj dowiedzieć się czegoś o Zbirku - jak zobaczą, że interesuje sięnim ktoś to może będą informacje o nim
-
petycja napisana - będę ją miała u siebie narazie, bo nie wiem gdzie zostawić do podpisów. Nie mogę w zoologicznym. MOże jak ktoś będzie chętny to będę się umawiać do złożenia podpisu. Proszę podpisujcie, mówcie znajomym i zapraszajcie do złożenia podpisów. Może dla chcących jeszcze pomóc szerzej, prześlę petycję na maila i zbierajcie podpisy wśród znajomych czy pozostałych ludzi, którym los zwierząt w naszym mieście nie jest obojętny (np. na spacerach z psem). Wystarczy imię i nazwisko na pierwszej stronie i gdy braknie miejsca to resztę podpisów na jej odwrocie. Petycje podpisane przynoście do Zoopersika. Chcielibyśmy w tym tygodniu ruszyć z tą sprawą w UM. Proszę pomóżcie nam zrobić coś dla zwierząt w Żorach