Jump to content
Dogomania

feliksik

Members
  • Posts

    6610
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by feliksik

  1. [quote name='martka1982']Niestety, Jeżynka została śmiertelnie potrącona przez samochód :placz: to na pewno ona, bo obok leżała jej obroża i lizetka :(( jest mi bardzo przykro,że tak się stało :placz:[/QUOTE] ale jak to obok? to jak sobie ściągnęła? widziałaś ją?
  2. oj kochane chłopaki - tyle dobrze, że oni hociaż w hotelu nie jakiejś mordowni. Inne nie mają tyle szczęścia
  3. o rany jaka ślicznotka
  4. [quote name='kasiaprzystał']Plakaty rozwiesiłam od razu, lecznice i schronisko było powiadomione w ten sam dzień . Moja siostra mieszka ok 700 m od tej pani i chodzi codziennie z psem na spacery rozglądając się za Jeżynką. Nie wiem o możemy jeszcze zrobić ;-([/QUOTE] to dobrze, że tyle zrobione, ale jeszcze tylko może tytuł wątku, bo nikt tu nie zajrzy. Trzeba by porozsyłać po ludziach mieszkających w okolicy wątek na PW, ale niech ktoś zmieni tytuł
  5. [quote name='togaa']Dawno nie było wieści o[B] Dropsie.[/B] Jak potoczyły się jego losy? gdzie jest dzisiaj? w jakiej kondycji ? Potrzebuje jakiejś pomocy ?[/QUOTE] dobre pytanie. Co z Dropsikiem i Panią Teresą?
  6. trzeba by porozlepiać plakaty! Powiadomić lecznice, schroniska. Cholera a tu nadal tytuł nawet nie zmieniony. Czy ktoś może do pani, która zgubiła Jeżynkę podejść o dać jej plakaty. Przecież z pewnością je tu zrobimy
  7. [quote name='JOMA'][B]feliksik[/B] - wielkie dzięki :loveu:[/QUOTE] [quote name='Energy']Ja też dziękuję:loveu:[/QUOTE] nie ma za co. dla pudliszonków wszystko:loveu:
  8. cafe dla Mika: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mika,68175[/URL] cafe dla szarego pudelka z Katowic: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/szary-pudelek,68176[/URL] cafe dla Jambi: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Jambi,68177[/URL]
  9. zmień może tytuł, że szuka DT
  10. niech ktoś zmieni chociaż tytuł, ze uciekła, żeby więcej ludzi to zainteresowało. Piesku co sięz tobą dzieje???
  11. na zdjęciach wygląda na najnormalniejszego pieszczocha, a tu takie podgryzanie
  12. [quote name='zerduszko']Ja w Żorach bywam nieczęsto, ale i tak jako niemieszkanka bym się nie liczyła na petycji zapewne.[/QUOTE] szkoda, chyba nici z tego wszystkiego. NIkt nie dzwoni, nikt nie podpisuje
  13. kochani, proszę dajcie znać, jak się z wami umówić do podpisu petycji. Musimy zebrać podpisy, żeby z czymś iść do UM. Mój ne powyżej - mogę na mieście gdzieś się z wami spotkać i podpisywać
  14. [quote name='Fundacja Medor'][TABLE="align: center"] [TR] [TD="colspan: 2"] [CENTER][TABLE="align: center"] [TR] [TD][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99191913.jpg[/IMG] [/TD] [TD] [/TD] [TD] [/TD] [/TR] [/TABLE] [HR][/HR][/CENTER] [/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 290"]numer: 560 numer chip: 953000000967007 imię: Mopik płeć: pies [/TD] [TD="width: 290"]wiek: ok. 5 lat wielkość: srednia rasa: mix pudla data przyjęcia: 2012-06-15 kwarantanna do 2012-06-29 przebywa w boksie: pawilon 2, przedostatni boks [/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"][COLOR=#ff0000][B]SCHRONISKO MARMUROWA 4 W ŁODZI TEL 42 656-78-42[/B][/COLOR] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/QUOTE] cafeanimal dla MOpika: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mopik,67199[/URL]
  15. petycję będę ją miała u siebie narazie, bo nie wiem gdzie zostawić do podpisów. Nie mogę w zoologicznym. MOże jak ktoś będzie chętny to będę się umawiać do złożenia podpisu. Proszę podpisujcie, mówcie znajomym i zapraszajcie do złożenia podpisów. mój nr 506011513.
  16. [quote name='szachrajka14']oni wiedzą wszyscy że się nim interesuje, a ja im żyć nie dam i to też doskonale wiedzą, planuje jeszcze wytargać jakiś namiar do nich może się uda, jakiś mail czy coś.[/QUOTE] i tak trzymaj, a za ciebie też trzymam kciuki i za Zbirka. Pisz jak będziesz wiedzieć cokolwiek o nim
  17. i jak tam Bajeczka w nowym domku? już zadomowiona na całego?
  18. [quote name='szachrajka14']No właśnie też się tego obawiam, myśle że jeżeli sa jakieś info to ma je zarząd stowarzyszenia ja niestety jestm tylko szarym wolontariuszem. Może najlepiej zadzwonić i dowiedzieć się u źródła tel. 696 214 550 lub tel. 600 634 303 (po godzinie 16.00)[/QUOTE] kochana, już to robiła i pisałam maile, bezskutecznie, albo mam zadzwonić później, albo echo po moich mailach. próbuj dowiedzieć się czegoś o Zbirku - jak zobaczą, że interesuje sięnim ktoś to może będą informacje o nim
  19. petycja napisana - będę ją miała u siebie narazie, bo nie wiem gdzie zostawić do podpisów. Nie mogę w zoologicznym. MOże jak ktoś będzie chętny to będę się umawiać do złożenia podpisu. Proszę podpisujcie, mówcie znajomym i zapraszajcie do złożenia podpisów. Może dla chcących jeszcze pomóc szerzej, prześlę petycję na maila i zbierajcie podpisy wśród znajomych czy pozostałych ludzi, którym los zwierząt w naszym mieście nie jest obojętny (np. na spacerach z psem). Wystarczy imię i nazwisko na pierwszej stronie i gdy braknie miejsca to resztę podpisów na jej odwrocie. Petycje podpisane przynoście do Zoopersika. Chcielibyśmy w tym tygodniu ruszyć z tą sprawą w UM. Proszę pomóżcie nam zrobić coś dla zwierząt w Żorach
×
×
  • Create New...