-
Posts
6610 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by feliksik
-
witaj piesku
-
super wieści od Lisuni
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
feliksik replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alexa77']Na innym watku caly czas toczyla sie walka o to zeby Promyk mogl wrocic do Polski i dostac swoj domek, ale Sandra z hospicjum oglosila ze pies zostaje u niej.(...)[/QUOTE] jakie nonsensy, przecież to Alexa napisała o innym wątku. Ja pytałam, dlaczego nikt jakoś tu nic nie pisał, a to jest wątek Promyka - chyba nie będziemy szukać na całym dogo czy ktoś coś może pisać o danym wątku na innym - to chyba chore. -
[quote name='zerduszko']A nowy watek jest? Szkoda go :([/QUOTE] nie ma. na stronie napisali, ze jest zarezerwowany do odbioru. w azylu powiedzieli mi, że była rodzina, która chciała go adoptować. mieli go odebrać po kwarantannie, ale niestety się nie zjawili. PO długim weekendzie zabiorę się za stworzenie nowego wątku, ale niestety nie mam dostępu do pieska, bo azyl tylko od pn-pi do 15.00 jest otwarty a ja wtedy w pracy
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
feliksik replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Alexa77 dziwne, że nikt kto był chętny zabrać Promyczka do DS nie pisał na tym wątku, tylko na innych. Chyba osoba zainteresowana powinna wybrać wątek psa o którego chciałaby się starać. To dla mnie jest dziwne, a nie to, że jest w Niemczech. Czemu ty nie odezwałąś się wcześniej, jak o tym wiedziałaś też na tym wątku. szukaliśmy wszędzie pomocy dla niego, ale pomoc nie przychodziła, dlatego czemu nagle teraz są jakieś ale, gdzie jest Promyk, dlaczego wcześniej niekt tu nie pisał o DS? czy to nie jest przypadkiem tylko bojkot na wątku? -
Nikaragua, widziałam ogłoszeniana innych portalach i wpisują pare złotych z adnotacą, że właśnie to kwota jest na pokrycie dotychczasowych kosztów utrzymania - to oczywiście farsa, ale chyba tak można to obejść. no chyba, że jest opcja za darmo do wybrania. ale już widzę, że togaa już się uporała z tym
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
feliksik replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
może zmiana tytułu wątku by się przydała, przecież Tessa piękna i w domku