[quote name='ania shirley']Raczej wierność!! On dalej pamięta, mimo, że napewno jest mu lepiej niz było kiedykolwiek...[/QUOTE]
no mam taką nadzieję.
On ma nawet już swój rytuał:razz:. W nocy zeskakuje ze swojego fotela i słyszę że drepcze do mnie i tak długo drepcze przy łóżku aż podniosę kołdrę:evil_lol:, bo kochane ... nie:shake: - oczywiście, że nie położy się już nawet na kołdrze, jemu cieplej i wygodniej zakrytym:cool3: i nici z tego, że mówię hop, on czeka aż kołdra powędruje w górę:diabloti: i wtedy siepod nią wygodnie układa