Jump to content
Dogomania

feliksik

Members
  • Posts

    6610
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by feliksik

  1. na wątku Szili przeczytałam o Pakusiu i trzymam kciuki za domek
  2. witaj Szileczko, lecę też do Pakusia poczytać
  3. no widzę z tytułu, ze wreszcie Ramzesik na ZAWSZE już
  4. szukam wątku ON-ków - pomożecie, bo mam potencjalny domekw Katowicach dla ON tak do 2 lat, CZARNY, Samiec - dom z ogrodem
  5. [quote name='sabinka40']Witaj Haniu:lol: Ciebie zapraszać nie muszę już, bo jesteś współorganizatorką, ale pozwolę sobie wkleić plakat u Ciebie;) niech inni też wiedzą jaka fajna impreza sie zapowiada....ZAPRASZAMY!!!!! [/QUOTE] a ja właśnie weszłam, zeby plakat zawiesić - dzięki. i zapraszam wszystkich do Żor
  6. no przecież on jest cudny - tylko, żeby nie spędził dzieciństwa w schronisku
  7. [quote name='gosia2313'][CENTER][SIZE=3][COLOR=black][B]BŁAGAMY O DOM DLA SPANIELA BARTKA ! [/B][/COLOR][/SIZE]:-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224621-Spaniel-Bartek-B%C5%81AGA-O-DT-%21-Nie-prze%C5%BCyje-w-schronisku-%21%21%21-POMOCY-%21?p=18828093#post18828093"][SIZE=6][COLOR=red][B]KLIK [/B][/COLOR][/SIZE][/URL] W schronisku Bartek nie da sobie rady i powtórzy się historia Kevina ... [/CENTER][/QUOTE] niewiarygodne nie zdążyłam na wątek - przykro mi Bartusiu
  8. [quote name='sleepingbyday']oo, ekstra. mam nadzieje na skan :-[/QUOTE] oczywiście
  9. ale wieści - strasznie się cieszę
  10. hej Aparacik, jak tam zainteresowanie przystojniakiem po ogłoszeniach? Zwiększyło się?
  11. no jaka piękna pannica
  12. [quote name='sleepingbyday']ej, dziewczyny, co ta pani redaktor spłodziła o itulcu? [/QUOTE] podobno będzie w kwietniowym wydaniu "Przyjeciel pies"
  13. o rany, jak on w ogóle może wziąć kolejnego psa po Cyganku. Mam nadzieję, że będziecie monitować sprawę, czy kolejnego sobie nie weźmie. A czy faktucznie można wydać zakaz posiadania psa? Bo przecież to co zrobił Cyganowi to wołą o pomstę do nieba. Jak można - i widać nic waćpan się nie zmienił:angryy: (dobrze, że choć ten zabrany został przed tragedią)
  14. ale śliczniutkie zdjęcia. Gina ma szczęście będąc w takim DT
  15. [quote name='ania shirley']Raczej wierność!! On dalej pamięta, mimo, że napewno jest mu lepiej niz było kiedykolwiek...[/QUOTE] no mam taką nadzieję. On ma nawet już swój rytuał:razz:. W nocy zeskakuje ze swojego fotela i słyszę że drepcze do mnie i tak długo drepcze przy łóżku aż podniosę kołdrę:evil_lol:, bo kochane ... nie:shake: - oczywiście, że nie położy się już nawet na kołdrze, jemu cieplej i wygodniej zakrytym:cool3: i nici z tego, że mówię hop, on czeka aż kołdra powędruje w górę:diabloti: i wtedy siepod nią wygodnie układa
  16. ja trzymam za Ciebie Romenka - zobaczysz, uda się wszystko
  17. słabo mi się zrobiło. Ma wątek na dogo?
  18. jakie piękne zakończenie:loveu: - a miała być uśpiona:angryy:
×
×
  • Create New...