Jump to content
Dogomania

feliksik

Members
  • Posts

    6610
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by feliksik

  1. zmieńcie tytuł, bo nadal straszy, dobrze, że piesek chociaż rozumu ma nadto i wrócił do domu
  2. cafe dla kwinto: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kwinto,63561[/URL] cafe dla Psotki: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Psotka,63560[/URL]
  3. o rany, żeby tylko znowu przyszedł pod blok. Uczulić panią, że nie nalezy psa spuszczać - też jestem w szoku, że tak zrobiła, czy ludzie mają jakąkolwiek wyobraźnię?
  4. przybiegam od Dropsika - nastepny biedaczek. Trzymam za niego kciuki - wyjdziesz z tego piesku. Loluś i Dropsik już sobie z tym poradzili
  5. [quote name='soboz4']Córka przesłała mi dziwne ogłoszenie, które przyznam że mnie wzburzyło, nie wiem co o nim myśleć???? [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20690465_kupie_cale_mioty_szczeniat_husky_akita.html[/URL][/QUOTE] czy nie trzeba by było tego gdzieś zgłosić?
  6. zapisuję pięknisia - oby właściciel się znalazł. Rozumiem, że to samczyk?
  7. zapisuję wątek, bo ja nadal szukam ON do roku dla domku z ogrodem w K-cach
  8. wspaniale, że piesiowi trafił się super domek, obby więcej historii tak się kończyło
  9. ze względu na zniknięcie postów wstawiam ponownie: cafeanimal dla Tales:[URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Tales,91716[/URL] Hucuł: [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Hucul,91713[/URL]
  10. [quote name='milla.j']tak nie chcę zdjęć [IMG]http://www.pasterzeforum.pl/Smileys/emotki nowe/th_holeinwall.gif[/IMG] Na rehabilitacji przymierzałam się do bieżni [IMG]http://www.pasterzeforum.pl/Smileys/emotki nowe/cool.gif[/IMG] Moja tymczasowa pańcia myśli żeby mnie utopić na bieżni wodnej [IMG]http://www.pasterzeforum.pl/Smileys/emotki nowe/th_escapejar2.gif[/IMG] [/QUOTE] Gina jak zwykle zachwyca. I jeszcze mam pytanko - skąd takie świetne emotki bierzesz?
  11. [quote name='diuna_wro']Itusia często wspominam. Dla niego, ale i dla mnie, to była szkoła przetrwania. Artykuł świetny, dobra robota.[/QUOTE] mam nadzieję, że da to szanse innym pieskom, wobec których są często podejmowane decyzje te ostateczne. a przecież one teżmogą mieć szansę
  12. wrzucam już przerobiony scan z art. - art. cały o pieskach na wózeczkach, więc zdjęcie jeszcze z wózeczkiem, ale opis już wyjaśnia resztę. NO i chyba to zdjęcie było najlepsze jakościowo do gazety [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6f536356808fded3.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1505/6f536356808fded3gen.jpg[/IMG][/URL]
  13. wrzucam, ale nie wiem czy czytelne będzie: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6f536356808fded3.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1505/6f536356808fded3gen.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='gonia66']Nie umiem tego otworzyć, a w mojej pipidówie tego czasopisma nie dostanę na bank:( A pochwaliłabym się Lolusiem....choliwcia:([/QUOTE] podaj mi maila to ci prześlę całość
  15. [quote name='feliksik']Dzisiaj w miesięczniku PRZYJACIEL PIES jest Loluś, jako jeden z piesków, które miały wózeczek. Jak uda mi się wrzucić stronę z Lolkiem to można pooglądać jaki z niego gość, a cały art. ma 6 stron, więc poczytać całość można kupując gazetę. są tam różne historie i porady dla piesków na wózkach[/QUOTE] [quote name='togaa'][B]Haneczk[/B]o ! wykupimy cały nakład.;) [B]Korenia [/B]uporała sie z techniką. Oto link; [URL]http://wyslijplik.pl/download.php?sid=RJdIw74L[/URL][/QUOTE] togaa, dla Lolcia warto wykupić :diabloti: Loluś - str. 6
  16. [quote name='feliksik'][INDENT]Dropsik dzisiaj jest w gazecie PRZYJACIEL PIES - to ten art. dot piesków na wózkach. Mam scan ale w pdf i nie umiem tu wrzucić. jutro coś pokombinuję. Ale może też zaproszę do kupienia całej gazety bo art. ma 6 stron jest o różnych pieskach i poradach, więc warto przeczytać całość [/INDENT] [/QUOTE] [quote name='feliksik']jutro spróbuję przerobić je na jpg i wrzucę[/QUOTE] [quote name='Korenia'][URL]http://wyslijplik.pl/download.php?sid=RJdIw74L[/URL][/QUOTE] już Korenia mi pomogła - dzięki. Czytajcie i podziwiajcie Dropsika
  17. dzięki za wrzucenie całości, teraz mogę podać link dla pozostałych dwóch piesków
  18. [quote name='inga.mm']zdaje się, że pdfów tu się nie wrzuci.[/QUOTE] jutro spróbuję przerobić je na jpg i wrzucę
  19. [quote name='Korenia']Wyślij mi na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :) Wrzucę :)[/QUOTE] ooo super - już wysyłam. a możesz mi powiedzieć jak tu wrzucić pdf, bo jeszcze Dropsik i Loluś są w art i muszę na ich wątki wrzucić. Umiem wrzycać ale jpg z fotosika
  20. [INDENT]Dropsik dzisiaj jest w gazecie PRZYJACIEL PIES - to ten art. dot piesków na wózkach. Mam scan ale w pdf i nie umiem tu wrzucić. jutro coś pokombinuję. Ale może też zaproszę do kupienia całej gazety bo art. ma 6 stron jest o różnych pieskach i poradach, więc warto przeczytać całość [/INDENT]
  21. Ituś dzisiaj jest w gazecie PRZYJACIEL PIES - to ten art. dot piesków na wózkach. Mam scan ale w pdf i nie umiem tu wrzucić. jutro coś pokombinuję. Ale może też zaproszę do kupienia całej gazety bo art. ma 6 stron jest o różnych pieskach i poradach, więc warto przeczytać całość
  22. Dziasiaj w miesięczniku PRZYJACIEL PIES jest Loluś, jako jeden z piesków, które miały wózeczek. Jak uda mi się wrzucić stronę z Lolkiem to można pooglądać jaki z niego gość, a cały art. ma 6 stron, więc poczytać całość można kupując gazetę. są tam różne historie i porady dla piesków na wózkach
  23. kochane cioteczki, nie wiecie co sięstało z dogo. nie dość, zę zniknęły moje i nie tylko wpisy na dogo, to jeszcze wątki poznikał - w tym mój. i nawet mam nową sygnaturę a poprzednia zniknęła - cholerka
×
×
  • Create New...