-
Posts
6610 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by feliksik
-
Trzymam kciuki za dobrą decyzję - Paurunia już wkrótce będzie rozpoczynać nowe życie zapraszam na mój nowy wątek - spanielka, który już jest niepotrzebny, małe się porodziły a on cudnowny ojciec nie odstępował rodzinki na krok i za to, zostaje za to oddany, ponieważ nie dopuścił dziecka do szczeniaków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230598-Spanielek-Nodi-szuka-domu[/URL]
-
[quote name='galeria102']Piękny Feliksiku , miałeś rację, że broniłeś swoich dzieci :)[/QUOTE] ' tylko teraz musi niestety za to zapłacić. POmóżcie mi znaleźć dla niego domek
-
boże ile ten piesek musi przejść. a ja zapraszam na mój nowy wątek - spanielka, który już jest niepotrzebny, małe się porodziły a on cudnowny ojciec nie odstępował rodzinki na krok i za to, zostaje za to oddany, ponieważ nie dopuścił dziecka do szczeniaków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230598-Spanielek-Nodi-szuka-domu[/URL]
-
tak, rozmawiałam z nią w weekend - ale ja się z nią kontaktowałam, żeby ustalić czy odda sunię na sterylkę i czy aby na pewno Nodi idzie do adopcji, ale jednak tak, chcą go oddać. Dobrze, że chociaż suczkę wysterylizują i już małych nie będzie. ale poczekaj, która Pani - ta z Krakowa, czy ta co chce oddać spaniela?
-
super wieści o pozostaniu małej niuni u ciebie zapraszam na mój nowy wątek - spanielka, który już jest niepotrzebny, małe się porodziły a on cudnowny ojciec nie odstępował rodzinki na krok i za to, zostaje za to oddany, ponieważ nie dopuścił dziecka do szczeniaków: [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230598-Spanielek-Nodi-szuka-domu[/URL][/B]
-
jaki wspaniały rudzielec. a ja zapraszam na mój nowy wątek - spanielka, który już jest niepotrzebny, małe się porodziły a on cudnowny ojciec nie odstępował rodzinki na krok i za to, zostaje za to oddany, ponieważ nie dopuścił dziecka do szczeniaków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230598-Spanielek-Nodi-szuka-domu[/URL]
-
2 letni spaniel Nodi - dotąd szczęśliwy ze swoją sunią w domu, teraz musi ją opuścić, ponieważ próbował obronić szczeniaki przed dzieckiem. Co prawda nie ugryzł, ale złapał za rękę i z tego powodu zostaje oddany. Narazie uprosiłam domek, alby nie oddawali go do schroniska, ponieważ on z kanapy miałby tam trafić. Muszę mu znaleźć domek, który zapewni mu miłość do końca życia. Jest wychowany z 3-ma kotami, psami i dziećmi. Nodi znajduje się w Jankowicach koło Żor. Kontakt w sprawie adopcji - 506011513, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4828566fb9a851cb.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1704/4828566fb9a851cbgen.jpg[/IMG][/URL] tu ze swoją rodzinka, której nie odstępował na krok - teraz musi ich opuścić [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6d9eb4da724c2ca1.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/352/6d9eb4da724c2ca1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5e08284f12c89678.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1497/5e08284f12c89678gen.jpg[/IMG] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/957cf8ade49b8d45.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/527/957cf8ade49b8d45gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/64f6a1efc3822d02.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1704/64f6a1efc3822d02gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4a7709120a93d8a0.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1498/4a7709120a93d8a0gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/518b6ecfea5305ae.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/527/518b6ecfea5305aegen.jpg[/IMG][/URL]
-
Założyłam wątek Nodiemu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230598-Spanielek-Nodi-szuka-domu?p=19506732#post19506732[/URL] Mam też nowe zdjęcia Nodiego z okolic Żor. Zdjęcia przesłałam też na maila fundacji. Nodi na tych zdjęciach jeszcze uśmiechnięty, bo nie wie co go czeka, ach... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4828566fb9a851cb.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1704/4828566fb9a851cbgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5e08284f12c89678.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1497/5e08284f12c89678gen.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Asia & Ginger']Ręce i cycki opadają... :shake: Myślę, że psiak będzie się nadawał do domku, o którym pisała powyżej __Lara, także jak tylko zadzwonią do mnie Ci ludzie z Krakowa, zaproponuję im tego spanielka, oni szukają właśnie spanielka przyjaźnie nastawionego do kotków. Teraz widać foty, tylko są strasznie malutkie. Jeśli masz większe, to prześlij mi proszę na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] zdjęcia niestety takie malutkie, ale poprosiłam Panią o nowe już w załącznikach więc będą większe. Polecajcie go ile się da - a nóż uda się w tym Krakowie, bo po pierwsze nie będzie niepotrzebnych szczaniaków, a po drugie nie trafi do schronu - a on niczego przecież się nie spodziewa i nawet niewinny
-
[quote name='Jasza']Jest wykastrowany? Bo jeżeli nie, to bedzie problem z ogloszeniam. Ja mogę zrobic kilka, tylko jak sprawdzimy, czy to nie pseudo? Jakiś rozmnażacz? Dziewczyny od spanieli się odezwały?[/QUOTE] tak podały namiar na fundację, żeby w sterylce pomóc. zaraz zapytam jak do kotów. mój nr 506011513 już wszysto wiem, piesek wychowany z trzema kotami i dziećmi. Złapał dziecko za rękę - nie ugryzł - Pani sama przyznała, że tylko wystarszył i dzieci się już teraz go boją. Ale nie było to mocne ugryzienie, więc tak jak sądziłam, odsztraszał tylko od małych, które też pilnował. Pani myśli, jest pewna, że po oddaniu małych jużsytuacja się nie powtórzy, bo jak sama stwierdziła nie jest agresywny, ale dzieci już niestety się boją z nim bawić - no tak to jest jak się bierze psa bez odpowiedzialności i dla dzieci. Potem dzieci mają największy głos w tym wszystkim
-
Lara pisłałaś o rodzince co chce spaniela - a oni chcą szczeniaka? Mają Dzieci? może teraz będzie widać zdjęcia: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/369f09ae1863e863.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1701/369f09ae1863e863.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6d9eb4da724c2ca1.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/352/6d9eb4da724c2ca1.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Asia & Ginger']Ja też nie widzę zdjęć. A jaki jest niby powód oddania tego pieska?[/QUOTE] wysłałam maila na : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ale ciągle mi wracają. piesek jak były szczeniaki - złapał dziecko za rękę jak chciało je oglądać. Ale jak dla mnie to sytuacja całkiem normalna, bo na zdjęciach on leży ciągle przy suni ze szczeniakami i widać je bronił. Powiedziałam, że jak wydadzą szczeniaki to pewnie sytuacja się zmieni, ale już decyzję podjęli, bo dzieci się już boją znim bawić, a jak usłyszłam o schronie to aż się wystrzaszyłam że z kołderki wyląduje za kratami. Piesek był wychowywany z trzema kotami. U mnie sterylka kosztuje między 160-250 (myślę, że ta dolna granica bardziej wchodzi w grę). Pani zgodziła się na sterylkę umówioną przeze mnie, bo podobno u niej 400zł to kosztuje (cenią siętam weci jakby to Warszawa przyjamniej była haha). Jeśli uda nam się ją wysterylizować i faktycznie w kosztach może ktoś wspomóc, to przynajmniej nie będzie niepotrzebnych kolejnych szczeniaków. może teraz będzie widać zdjęcia: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/369f09ae1863e863.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1701/369f09ae1863e863.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6d9eb4da724c2ca1.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/352/6d9eb4da724c2ca1.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='emilia2280']pomozemy ze sterylká, kontaktowalas sié juz z kims? ile kosztuje sterylka u Was?[/QUOTE] okazało się, że nie z Jastrzębia tylko z Jankowic (koło Żor, Rybnika woj. śląskie)i na dodatek mają parkę - Nodi 2 letni samiec, ma być oddany do schroniska. Uprosiłam Panią, aby zatrzymała go a my poszukam mu domu. 2 lata był z nimi i sunią a teraz musi być oddany. Na sterylkę Panią mam nadzieję przekonam i dowiem się ile ale chyba nie więcej jak 200zł, ale dom dla Nodiego potrzebny - poniżej jego zdjęcia [URL="http://poczta.wp.pl/profile/19012440/gallery/album/2/74"][IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/19409374/74/thumb144/e953ff1bb0.jpeg[/IMG][/URL] to ten jaśniejszy - tu z sunią [URL="http://poczta.wp.pl/profile/19012440/gallery/album/2/54"][IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/19409374/54/thumb144/6a7fbd38c4.jpeg[/IMG][/URL] i pięknie pilnował rodzinki [URL="http://poczta.wp.pl/profile/19012440/gallery/album/2/59"][IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/19409374/59/thumb144/12426856ef.jpeg[/IMG][/URL]
-
nie wiem czy zakładać wątek. Nie mam do czynienia z pieskiem - narazie myślę porobić mu ogłoszenia, ale nie wyrabiam w pracy narazie i nie mam jak zdjęcia poniżej [URL="http://poczta.wp.pl/profile/19012440/gallery/album/2/74"] [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/19409374/74/thumb144/e953ff1bb0.jpeg[/IMG][/URL] to ten jaśniejszy - tu z sunią [URL="http://poczta.wp.pl/profile/19012440/gallery/album/2/54"] [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/19409374/54/thumb144/6a7fbd38c4.jpeg[/IMG][/URL] i pięknie pilnował rodzinki - normalnie nie mogę uwierzyć, że go oddają [URL="http://poczta.wp.pl/profile/19012440/gallery/album/2/59"] [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/19409374/59/thumb144/12426856ef.jpeg[/IMG][/URL]
-
mam za to nowy problem. Mam panią, która chce oddać spaniela ok 2 letniego - muszę poszukać mu dmku, bo ona mówiła już o schronisku, a wiadomo ile już bid w nim. MOże ktoś z was słyszał o kimś kto chce spanielka - jutro chyba powinnam mieć jego zdjęcia. Pani w ogóle ma parkę i ciągle małe, więc zaproponowałam sterylkę, ale za drogo dla niej, więc sterylką może później się zjamę, może pozbieram, ale teraz szkoda mi tego samca, którego niepotrzebnego do schronu chce. zaczął łapać dzieci, bo przychodziły do szczeniaków, ale dla mnie to chyba normalne, że broni małych. ale to tylko pretekst do oddania, bo nikogo więcej nie ugryzł - bo pytałam. jutro napiszę na wątku spanieli
-
to ostatnie zdjęcie to jak do ramki - tak zapozowały - kochane psiaki
-
[quote name='Jasza']:diabloti: ale sznurek mocny ... A Paluch wygląda jakby pociągnął Twojego synka za sobą i przeszorowal nim po całej polanie ;-)[/QUOTE] no Paluch niepozorny jest ,ale siłę ma drań jeden:evil_lol: - nie można go czasem utrzymać. Jest też postęp, bo nie wyrywa się jużdo aut, ale do psów to chyba nigdy nie przestanie i to zawsze większych od siebie - kamikadze jeden:roll:
-
i jeszcze jedno ze spacerku z moim synkiem [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0b9d82142820e3a4.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/520/0b9d82142820e3a4gen.jpg[/IMG][/URL] [B]Jasza,[/B] dopiero teraz używam tą smycz co Tobie tez kupiłam - dziadostwo jedno! Sorki, że ci je poleciłam, wcześniej mieli lepszą jakość, a ta nie nadaje się do niczego.
-
super!!!!!!!!!!!!