Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Oby tak było.
  2. Zaraz będę dzwonił. Przejdę się też do lecznicy .
  3. [quote name='Alicja']tzrymajcie się mocno cały czas rozsyłam na NK Znalazłem. Polecam dalej. Dzięki Alicja. [quote name='malibo57']Witam, posłałam, gdzie mogłam. Poza tym, mogę wesprzeć tylko finansowo - przelew w drodze. Witaj malibo w Toruniu. Prośba. Nie znam adresów wszystkich hotelików w okolicy. Pomożecie szukać?
  4. Tak Iza. mariamc ma wszystko. Nie wiem czy jest sens chyba, że były takie ustalenia.
  5. Jestem. Cieszę się, że już się wyjaśniło. Nieobecność tłumaczę brakiem czasu. Jak zamienię kompa na laptop to będę się wyrabiał.
  6. Właśnie wysłałem 40zł deklaracji majowej.
  7. Fala dojdzie bo Włocławek będzie zrzucał wodę. Ważne aby nie była taka wysoka.
  8. Przez tą powódź nie zacząłem wysyłać pw. Dziś wyślę około 150 wieczorem.
  9. Witam Tolka i Wszystkich Jego Przyjaciół.
  10. Ja nie mam siły przeklinać. 4 zasypiam o 7 pobudka. Nie kumam co się dzieje. Dopiero po dwóch ka(Wuniach) jestem zdolny myśleć. A jak odsypiam to kiedy prześpię 10 godzin to też jestem zakręcony jak słoik z dżemem. Gdzie jest normalność?
  11. Mam nadzieję, ze wszystko jest w porządku.
  12. Trzymam kciuki.
  13. Przepraszam Gonia. Za dużo spraw. Oczywiście mogę Bambaryłkowi założyć profil na nk. Tylko potrzeba mi bieżącego info.
  14. I ja poproszę.
  15. Dzięki[B] Agn[/B]. Uciekam. Za godzinę uporządkujemy wszystko.
  16. Ja też znikam. Był hasior nie wiem czy jeszcze jest. Umieściłem na Gazeta.pl, nk. Jak będę miał chwilę wrzucę linki. Uzupełnimy pierwsze posty o bieżące informacje i o to czego potrzeba. [B]Agn[/B] wielkie dzięki raz jeszcze.
  17. Na razie przygotowujemy listę tym czasów. Woda będzie w sobotę/niedzielę. Mogą zostać zalane boksy i wybiegi zewnętrzne najniżej położone. Zabezpieczamy się i przygotowujemy.
  18. W Toruniu damy radę. Martwi mnie K-K. Co tam się teraz dzieje? Nie mam czasu czytać wstecz. Mogę prosić o skrót.
  19. Dzięki za info.
  20. Zaglądam z małym offem w podpisie.
  21. Nie mam czasu przeczytać. Trzymam kciuki. Coś ważnego mnie ominęło?
  22. Dziś zacznę wysyłać pw. Ogłoszenia mogę zacząć od poniedziałku. Jeśli trzeba.
×
×
  • Create New...