Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Nie ma za co. Może to choć trochę pomoże w znalezieniu domku.
  2. [quote name='mmd']Dobre! Dojdzie, dojdzie, w necie nic nie ginie (w końcu specjalizuję się w zawartości internetu;)) Tyś mnie wujek nasłał na wizytowanie domku Maruśki, to trzymaj jutro kciuki:) Za domek:diabloti:[/QUOTE] Będę trzymał. Już trzymam.
  3. Dziś poszła moja deklaracja. Pierwszy raz wysyłałem przez net. Jak jutro nie dojdzie to znaczy, że może być wszędzie.
  4. Pytam. Ciekawe jak Mu się układa?
  5. Bambaryłek na górę. Coś dla Ciebie wymyślimy.
  6. Ja tu cały czas trzymam kciuki. Nawet jak śpię.
  7. Nie muszę odpoczywać od nk Gonia. Po prostu nie nadążam. :lol: Lepiej będzie jak Rudzik znajdzie dom wcześniej.
  8. Dziękujemy za deklarację mojamisia. Czyli mam rozumieć, że jak wzrok Juranda będzie do uratowania lub poprawy to będziemy z Nim jeździć?
  9. Małe ogłoszenie ode mnie dla Kiki na nk. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/813[/url]
  10. A co jak dr Garncarz zaleci leczenie w Warszawie? Dużo stresu na raz.
  11. Można Go ogłosić. Ale to trzeba zrobić bardzo mocno i w bardzo wielu miejscach.
  12. Zaraz umieszczę Satyra u siebie na nk. Edit http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/812
  13. Będę przypominał o Benie na nk. Dzięki BUDRYSEK za uzupełnienie adresu.
  14. Umieściłem Jacka u siebie na nk. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/811[/url]
  15. I ja zapytam. Cioteczki jakieś fluidy wysyłają? Dziś myślałem o Lordzie.
  16. [B]ocelot[/B], [B]red[/B] dzięki za info i zdjęcia. [B]auraa[/B] dzięki za propozycję Kiki. Link się wkleił pod zdjęciem. Nie działa. Zaraz to naprawimy. Edit I już działa :lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182871-szczeniak-uratowany-od-ig%C5%82y.-poprosimy-ciotki-i-wujk%C3%B3w-o-pomoc-w-og%C5%82oszeniach!/[/url]
  17. Szczeniaczkiem Pan Mieczysław był zainteresowany. Ale boi się, że będzie za duży i za długi po mamie. :lol: Nadal jest zainteresowanie Czipsi i dziś doszła Tina. Zobaczymy. Ale uważam, że szansę powinien dostać nie szczeniak, ale właśnie jakaś już dorosła sunia ze schronu/hotelu. Dzięki za Wasz wkładany w to czas.
  18. Niedawno poszła moja deklaracja. Po raz pierwszy przez net. Tak więc [B]gonia[/B] jak możesz to sprawdź czy jest ok z moimi ustawieniami.
  19. Dzień dobry Rudziku. Kto pomoże Mu znaleźć dom.
  20. Mogę prosić o przypomnienie konta. Gdzieś mi wcięło. Na razie wyślę, jedną z zaległych deklaracji. Do końca czerwca uzupełnię wszystkie. Odzyskuję powoli zdolność finansową.
×
×
  • Create New...