Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. I ja poprawię średnią. :lol:
  2. Jak znajdę jakiegoś podobnego psiaka to też podrzucę.
  3. Miałem telefon z OTOZ-u Z Gdyni ( jeśli pomyliłem to przepraszam) Schronisko w Bydgoszczy mogłoby przyjąć około 10 psów. Będą prowadzone rozmowy z Tczewem, Stargardem (znów mogę mylić), Gdynią i Dąbrówką. Telefony mam zapisane. O świnki popytam u mnie na wsi.
  4. Też skończyłem drukowanie. Nie powinni robić żadnych problemów.
  5. W tygodniu wyślę kolejną partię zaległości.
  6. Osobiście przywiozę. ;)
  7. Niestety trudno. Ale z Torunia do Bydgoszczy nie jest daleko, a schronisko jest przy "80"
  8. [quote name='paulinken']A siła robocza będzie potrzebna?[/QUOTE] W razie wysokiej wody na pewno będą potrzebne ręce do pomocy. [quote name='paulinken']Nie działa tam chyba dodawanie komentarzy...[/QUOTE] To niedobrze.
  9. Poszło na Bydgoszcz, ale z numerem schroniska. Nie mogę dodać tam postu. ktoś może uściślić kontakt? http://dwumiasto.net/news.php?idn=1513
  10. No to dobrze, że wiadomo co i jak.
  11. U nas w modzie jest szpinak. :cool3: Jak będę przejeżdżał. Podrzucę. :lol:
  12. [quote name='mmd']Że chyba już jesteśmy starymi piernikami:evil_lol:[/QUOTE] Jako, że z Torunia to ja na pewno będę. :evil_lol:
  13. Pierniczka na pocieszenie? :lol:
  14. Hasior jest podobno konfliktowy. Tyle wiem. Sunia na pewno się znajdzie. Może ktoś będzie jechał i przy okazji uda się zabrać.
  15. Ja późno ale wysłałem 25 zł. Doszło?
  16. Jest inna możliwość sprawdzenia?
  17. Przez wodę nie nadążam. Dzięki [B]gonia[/B] za informacje. Wieczorem uzupełnię pierwszy.
  18. Shapira. Będziesz ewakuować Bambo? :lol: Nie znajdzie u Ciebie tym czasu?
  19. Dopiero teraz przeczytałem. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.
  20. [quote name='mmd']Ja tak funkcjonuję (dobre słowo) w warunkach stresu. Dodatkowo jeszcze nie jem. Z jedzeniem to nawet ok jak się dba o linię:) Lucky pozbawił mnie 3 kg w tydzień:evil_lol: [/QUOTE] To tak jak u mnie. Tylko chudnę.
  21. [quote name='Wunia']a co to jest Wujo [B]normalność[/B]? ... chyba tego nie znam :diabloti:[/QUOTE] Jak kiedyś się dowiem to na pewno Ciebie poinformuję. Ostatnio mam takie przemyślenia. Jak będzie wyglądało dogo za 20 - 30 lat i jak nowi użytkownicy będą czytać te nasze wątki to co sobie pomyślą o nas.
×
×
  • Create New...