[quote name='polubek']ojej cajus zapomniałam. :wallbash:
wysłać na pocztę? :user:
a na telefon? :D :diabloti: :D :diabloti: :D :diabloti: :D :diabloti: :D[/QUOTE]
Pozostawiam decyzję Tobie. Bylebym wiedział jaki jest tytuł. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: