Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. To ja jeszcze podziękuję polubek za Arktykę. :p [quote name='Wunia']do Łodzi z pierniczkiem dla Wuni ;)[/QUOTE] Będzie i wycieczka do Łodzi. ;) [quote name='mmd']Teraz po tych szkodach na ciele to z wieeelkim pierniczyskiem :)[/QUOTE] Oj tak. :cool3: [quote name='polubek']a jak zahaczysz jeszcze o drugi koniec łodzi to i polubek cię pomolestuje :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/QUOTE] Jak już będę to hurtem polecę. :evil_lol: Zdjęcia Gapcia rozbrajają. :lol::lol::lol:
  2. A ja dobry wieczór. Kto zajrzy do Rudzika?
  3. Nie jest tak źle . Przynajmniej na razie.
  4. ilon_n ma lepsze zdjęcia. Tak wygląda Wisła w Toruniu. A to Bulwar. Na razie zalany jest pierwszy stopień. Jeszce jest drugi stopień. Jak woda podniesie sie do jego poziomu to będzie już nieciekawie.
  5. Jak znam życie to central jest na tyle cennym obiektem, że nawet szczura tam nie wpuszczą. Byliśmy nad Wisłą poziom nie jest na razie jakiś olbrzymi, ale nurt jest wartki. Ma dużą siłę. Pełno już w nim połamanych konarów. Zrobiliśmy zdjęcia i jutro zrobimy. Zobaczymy jaka jest różnica. Ludzie zgłaszają się do schronu po psy i pewnie koty. Lista jest u ilon_n. Ona wie dokładniej.
  6. Proszę o Arktykę.
  7. Saphira zna drogę. Pójdzie gładko.
  8. Ja jak zawsze trzymam kciuki za Frodo i domek.
  9. Nie wie co traci.
  10. Znajoma napisała mi to samo i wiele pochlebnych słów o Was. Super, że kontakt pozostał. Może się kiedyś przyda innemu psu.
  11. A mnie gdzie wyślecie. Bo póki co idę trochę pobrodzić po toruńskich okolicach.
  12. Nawet nie mam czasu zajrzeć na pierwszy. Jest tam konto? Jak nie to mogę prosić na pw.
  13. To Wunia cały dzień siedziała przy komputerze z marchewką i groszkiem? :lol:
  14. ilon_n chce trochę pobrodzić. Będą zdjęcia jak to wygląda teraz.
  15. Znów nie mam czasu czytać. Jak to wygląda?
  16. Zapisujemy wszystko. Do wieczora tylko pod telefonem. 602 378 012
  17. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186028-Podkarpacie..-psy-i-koty-ton%C3%84%C2%85-zapomniane-przez-wszystkich.-B%C3%85%C2%81AGAMY-O-POMOC"][SIZE=5][COLOR=Red][B]Podkarpacie potrzebuje pomocy.[/B][/COLOR][/SIZE][/URL]
×
×
  • Create New...