[quote name='ilon_n']Obiecanki-cacanki, a w ogóle to masz w sobie więcej baby niż Ci się wydaje :diabloti:[/QUOTE]
Mówi się trudno. :lol:
[quote name='Agn']Nie masz jeszcze kłopotów z tożsamością? :eviltong:[/QUOTE]
Niedługo zacznę. :placz:
[quote name='IVV']no dobra, chlopaki tez:) sorry ale Was tu jak na lekarstwo:)[/QUOTE]
Ale za to jacy. :diabloti:
A serio niedługo przejdę się nad Wisłę. Wyślę komuś zdjęcia do wstawienia. Martwi mnie, że fala jest tak długa.