Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Wczoraj dzwoniła Pani Teresa. U Nitki wszystko w porządku. Dorothy ma pewnie problemy bo nie mogę się dodzwonić. Nitka do końca życia potrzebuje Fortekor 5. Opakowanie na 28 dni to 50 zł. Trzeba pomóc Pani Teresie.
  2. Moje nk [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/816[/url]
  3. [quote name='GaBi12']Zrobiłam dwa banerki dla psiaków :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186098-Dwa-psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasie-A8-%28Warszawa-Katowice%29-Potrzebuj%C4%85-pomocy"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/S_eVMze3YmI/AAAAAAAACB0/3WFhw_UbLX4/7ughvb.png[/IMG][/URL] To mi nie wyszło ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186098-Dwa-psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasie-A8-%28Warszawa-Katowice%29-Potrzebuj%C4%85-pomocy"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/S_eVMn9jXnI/AAAAAAAACBw/aSbZFrADbkg/7ytfgcv.png[/IMG][/URL][/QUOTE] [B]GaBi[/B] możesz zrobić jeszcze mniejszy? Wiele osób nie ma tyle miejsca w podpisie. Podlinkowałem je.
  4. Oczywiście. ilon_n będzie niedługo to może znajdzie chwilę aby coś ustalić.
  5. [quote name='Agu.']Będę w schronisku koło 12-13. Będzie można w jakiś sposób pomóc na miejscu?[/QUOTE] Zapytaj. Na razie na pewno sobie dają radę. Dopiero jak przyjdzie woda to zaczną się problemy.
  6. Na chwilkę tylko się przywitać. Witajcie.
  7. Jest na pewno. Wszystkie zewnętrzne są zagrożone. Chociaż teren jest pod górkę.
  8. [quote name='Beata1103']Ktoś wie jak w tej chwili wygląda sytuacja schroniska? Bo podobno woda dociera do Torunia...[/QUOTE] Dziewczyny będą w schronisku to dadzą znać.
  9. [quote name='ilon_n']Obiecanki-cacanki, a w ogóle to masz w sobie więcej baby niż Ci się wydaje :diabloti:[/QUOTE] Mówi się trudno. :lol: [quote name='Agn']Nie masz jeszcze kłopotów z tożsamością? :eviltong:[/QUOTE] Niedługo zacznę. :placz: [quote name='IVV']no dobra, chlopaki tez:) sorry ale Was tu jak na lekarstwo:)[/QUOTE] Ale za to jacy. :diabloti: A serio niedługo przejdę się nad Wisłę. Wyślę komuś zdjęcia do wstawienia. Martwi mnie, że fala jest tak długa.
  10. Dzień dobry Frodo.
  11. Dopilnujemy aby coś z tym zrobić. Najpierw trzeba ustalić właściciela.
  12. [quote name='IVV']miejmy nadzieje ,ze nie wyleje...caly czas podczytuje...trzymajcie sie dziewczyny![/QUOTE] Ja się kiedyś wypiszę z dogo. ;)
  13. Jak skończę jeden wątek to mogę pisać pw o deklaracje dla Cykorka.
  14. A domek zostawił jakieś namiary na siebie? Telefon? Mail?
  15. Tu też zajrzę późną nocą/wczesnym rankiem. :evil_lol:
  16. Frodo. Niech się Tobie uda.
  17. [quote name='mmd']OK. Chyba dogo się zagrzało od muszkieterów bo nie mogłam się wbić:)[/QUOTE] Dokładnie w tym samym miejscu miałem problem.
  18. Talia z koleżanką znalazły Go znów na ulicy. Podejrzewają że albo ucieka, albo właściciel nie dba o Niego. Tak czy inaczej trzeba się tym zająć.
  19. Nie nadążyłem dziś. Poczytam jak będziecie spać. :lol:
  20. Wisła była już dużo wyżej. Właśnie do drugiego stopnia. Gorzej jak go przekroczy. ilon_n jest bardziej zorientowana w ilości DT.
  21. Jeszcze nie. Ale się dowiemy. Roko ma teraz numer 205.
×
×
  • Create New...