[quote name='egoist']Na opolskim forum "Gazety" pod artykułem o sytuacji w schronisku KK znalazłem taki wpis:
Na opolskim forum "Gazety" pod artykułem o sytuacji w schronisku KK znalazłem taki wpis:
..Przed chwilą (godz 18.50) dzwoniłam do schroniska na telefon stacjonarny ,
jakiś Pan odebrał od razu i uspokoił, że zwierzęta są bezpieczne. Wokół
schroniska jest woda, ale samo schronisko zalane nie jest. .... [/QUOTE]
Oni tam nie mogą zrobić jakiegoś zdjęcia i wysłać. Warto zobaczyć jak to wygląda.