Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Cieszę się, że w Krakowie się udało.
  2. Witaj Tolek. Trochę mnie nie było.
  3. Umieściłem prośbę o pomoc w spłacie długu pod Jego zdjęciem na nk.
  4. [quote name='egoist']Na opolskim forum "Gazety" pod artykułem o sytuacji w schronisku KK znalazłem taki wpis: Na opolskim forum "Gazety" pod artykułem o sytuacji w schronisku KK znalazłem taki wpis: ..Przed chwilą (godz 18.50) dzwoniłam do schroniska na telefon stacjonarny , jakiś Pan odebrał od razu i uspokoił, że zwierzęta są bezpieczne. Wokół schroniska jest woda, ale samo schronisko zalane nie jest. .... [/QUOTE] Oni tam nie mogą zrobić jakiegoś zdjęcia i wysłać. Warto zobaczyć jak to wygląda.
  5. Właśnie był reportaż w tvn. Siedział sobie redaktor na pontonie z napisem Kędzierzyn- Koźle i gadał. Ten ponton mógł się przydać gdzie indziej. No ale widać był potrzebny do pokazania dramatyzmu sytuacji.
  6. Umieściłem na nk i w podpisie tylko tyle mogę z Torunia.
  7. Szkoda, że ten jeden się nie odnalazł. Może Pani Go gdzieś kiedyś wypatrzy. Wspaniale, że reszta już bezpieczna. Jak skończę z jednym wątkiem postaram się zaprosić znajomą i jak zajrzy to za dwa, trzy dni zaczniemy pisanie pw z prośbą o pomoc.
  8. A EMIR, TOZ, PROANIMALS. Ktoś nie możne tego poprzeć. Potrzeba jednej łodzi jak mniemam. Trzech, czterech ludzi. Te psy mają chociaż budy? To zawsze parę centymetrów wyżej.
  9. Mail, pw. Cokolwiek aby przypomnieć.
  10. Toruń się przygotowuje. Schron leży na terenie zalewowym. Nie ma tam jakiegoś inspektora. Kogoś kto mógłby pomóc. Porozmawiać. Wystarczy jedna łódka.
  11. Nemko dzięki. jola_li mnie uprzedziła.
  12. Teraz już będę codziennie.
  13. Teraz już podlinkowany. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE%21%21%21-Pow%C3%B3d%C5%BA%21"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3960/powodzniziny001.jpg[/IMG][/URL]
  14. Mam nadzieję, że jak to się rozniesie to ktoś zorganizuje jakąś konkretną pomoc. Woda jest zimna. Czy duży czy mały pies to i tak przechłodzi organizm.
  15. Deklaracja stała 10 zł / miesięcznie od Michał Kołodziejczyk z prośbą o przypominanie.
  16. Już poszło [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/814[/url]
  17. Zrobię to. Wpierw apel Ellig. Toruń czeka to samo prawdopodobnie.
  18. Widziałem. Tylko nie spojrzałem czy aktualne. Już czytam.
  19. Jestem ponownie. Nawet nie wiedziałem, że wątek ma nowego prowadzącego. A poważnie nie przebrnę przez wszystko. Mogę krótkie streszczenie.
  20. W nocy będę wysyłał dalej jola_li. :lol: Mam sporo czasu jak się okazuje. :cool3:
  21. Zapytam o wizytę przedoperacyjną Runo wczoraj? Fajnie, że tylko ja nie pracuję i mam cały czas wolne, aby pisać co mi leży na sercu. A jest tego coraz więcej na tym wątku. Bo skoro wizytę przed adopcyjną trzyma się w tajemnicy to jak mam to rozumieć? Jak nie Runo to jakiś pies ze schronu? I kto zagwarantuje, że ten pies będzie miał dobrze. Nie wróci za rok jako wrak. Jeśli można mieć jakaś kontrolę to zróbmy to porządnie. Jestem ciekaw kto trzymał kciuki za tą wizytę i jaki jest jej wynik.
  22. Czasami bywa tak, że pomoc przychodzi zbyt późno. Junior Żegnaj Przyjacielu Psie
×
×
  • Create New...