Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Zakładam wątek bo Dorothy znalazła się w potrzebie. Zalało Ją. Jej zwierzęta, którymi się opiekuje potrzebują pomocy. Teren zamienił się w grzęzawisko. Konie nie mają pewnego i stałego lokum. Brakuje siana. Potrzebne są ręce do pomocy przy uporządkowaniu terenu. Zapowiadane są burze na najbliższe dni. [B]Nie zostawiajmy Dorothy samej. Potrzebna pomoc w Bielsko-Białej [/B][CENTER][B] Fundacja i konto[/B] [B] Fundacja TERRA SPEI ( ZIEMIA NADZIEI )[/B] [I][COLOR=#000000][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/I] [B] [URL]http://www.terraspei.pl/[/URL][/B] [CENTER][I] [B]siedziba Fundacji :[/B][/I][/CENTER] [CENTER][B][I]ul.Akacjowa 1245 [/I][/B][/CENTER] [CENTER][B][I]43-374 Buczkowice [/I][/B][/CENTER] [B] NUMER KONTA[/B] [B] Bank Zachodni WBK O/Bielsko-Biała 98 1090 1740 0000 0001 1383 4358 [/B] AKTUALIZACJA [SIZE=4][COLOR=Red]U Dorothy NIEUSTANNIE PADA. DZIEŃ W DZIEŃ TO SAMO. DZIEŃ W DZIEŃ OD NOWA. KTO MOŻE POMÓC? POTRZEBNA POMOC NA MIEJSCU. [/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  2. U nas na razie bezpiecznie. Wydajemy psy na DT. Woda blisko 50 m od schronu, ale ma do pokonania ponad półtorametrową skarpę. Zakładam wątek dla Ciebie. Potem przejmiesz pierwszy post.
  3. Nie ma gdzie zabrać koni.
  4. Szukać miejsca dla koni? Dorothy założę watek i będziemy szukać. Lub Ty załóż.
  5. Dzięki UBOCZE. Też niedawno znalazłem. Trzeba poczekać za OLALola.
  6. Teraz będę oczywiście codziennie. Jutro zaczynamy od nk.
  7. Moje zaległości przyjdą w tym tygodniu. Na razie na górę Kubuś.
  8. Tak nadal tam. Lisio i Pieguska dołączą do wątku wspólnego i jak tylko skończy się walka z wodą ruszymy wszystkie pary.
  9. Dorothy pomoc dla Ciebie organizować na tym wątku czy założyć nowy temat?
  10. Frodo. Oby się Tobie udało.
  11. Nie było dziś czasu szukać w dokumentach. Może jutro się uda.
  12. Nie da się ukryć, że podłoże u mariamc jest bardzo wyjątkowe. Ogromny plus. Jurand. Szukamy domu dla Ciebie.
  13. Dorothy jak możesz daj info jak Tobie pomóc czego potrzebujesz? Będziemy organizować pomoc.
  14. Na razie woda się podnosi. Jest 50 m przed schronem. Ale ma do pokonania ponad półtorametrową skarpę na której zaczyna się schronisko. Na razie nie ma powodów do niepokoju. Ludzie przychodzą i zabierają psiaki. Wszystko odbywa się bardzo spokojnie. Psiaki są dobierane do możliwości domków tym czasowych. Brakuje smyczy i obroży. Karma nadal mile widziana. Dużo zależy od Włocławka i fali, która dopiero nadejdzie. Jakkolwiek zmieni się sytuacja schronisko ma taką budowę, że zawsze będzie do niego dostęp.
  15. Póki co powódź krzyżuje wszystkie nasze plany.
  16. Dziękuję za zaproszenie. Na razie mogę nic zadeklarować. Jednak skoro to para to zapraszam Ją do[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-w%C3%84%C2%85tek-zbiorczy-psiak%C3%83%C2%B3w-tylko-do-wsp%C3%83%C2%B3lnej-adopcji?"] NA TEN WĄTEK[/URL].
  17. Tama wytrzyma. Wracamy ze schronu i jedziemy dalej. Na razie spokój. Ludzie przychodzą i zabierają psiaki. Niektórzy nawet na stałe. Kierowniczka schronu na razie jest spokojna. Na bulwarze woda wysoko. Praktycznie cały zalany. Potworne korki w okolicach mostu.
  18. Właśnie mówią w tvn o Włocławku. Tama jest bezpieczna. Czyli na mój gust może być nieciekawie. Tama na pewno wytrzyma. Pytanie tylko ile wody zrzuci między innymi na Toruń. Warto zrobić kolejny plakat informujący o wypuszczaniu zwierząt i odpinaniu ich z łańcuchów. Ludzie mogą o tym nie pamiętać.
  19. Idę nad Wisłę. Komu wysłać zdjęcia za pół godziny. Proszę o sms-a 602 378 012. Potem nie będzie mnie przez cztery. Cały czas jestem pod telefonem.
  20. Zamiast poczytać smacznie spałem. :lol: Dzień dobry.
×
×
  • Create New...