Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. W Toruniu Schron w porządku. Około 140 zwierząt poszło na DT i kilka już na DS. Napisz Dorothy czego w tej chwili potrzebujesz.
  2. Asior, Ada-jeje chyba są z Krakowa. A na pewno znają osoby, które mogą pomóc. Oby tym razem Frodo.
  3. Jak już będziemy w schronie damy znać co i jak. Jeszcze raz wszystkim wielkie dzięki. Nadal zbieramy Karmę, kołdry, smycze i obroże. Miałem czas przejść się po kociarni na spokojnie. Ale miziaki. Nic tylko adoptować.
  4. Na pewno przydadzą się zawsze koce. Karma. Obroże i smycze zawsze będą potrzebne. Ręce do pracy są. Zostało niewiele zwierząt i pracownicy, wolontariusze dadzą sobie spokojnie radę.
  5. Z Roko się wyjaśniło. Właściciela mamy na oku.
  6. Zaglądam i uciekam. Długi dzień.
  7. nie było mnie cały dzień. Podniosę dziś tylko.
  8. Doczytam w nocy. Dopiero wróciliśmy ze schronu. Dzięki wszystkim za odzew.
  9. Wybaczcie prawie cały dzień w schronie. Doczytam.
  10. Doczytałem wątek. Dzięki wszystkim za pomoc. Jutroo też jest dzień. Odpocznijmy. W schronie zostali pracownicy i nad wszystkim czuwają. Nawet dziś zadzwoniła jakaś kobieta, że albo schron przyjedzie po psa, albo go wyrzuci na ulicę. I malutki piesek przyjechał. Chyba szczeniaczek. Ludzie potrafią być bez serca. Z tą sarną koszmar. Druga strona Wisły.
  11. Niewiele da się dodać. na pewno na sytuacje miało wpływ przerwanie wałów przed Toruniem. Było sporo telefonów. Jeśli gdzieś nie oddzwoniliśmy to wybaczcie. dzięki OTOZ Elbląg za ofertę pomocy. Dzięki Saphira za obroże i smycze. Talia dzięki za poranny wolontariat. polubek, Wunia dzięki za przekazywanie informacji. Woda od rana stoi w miejscu. W jednym narożniku. Zagrożone boksy są puste. Zostało kilka piesków, które bez problemu można przenieść. Mam nadzieję, że kilka tym czasów zostanie na stałe. Kilka psów już jest na DS. Komunikację drogową trochę utrudniło zalanie dróg i zamknięcie mostu. Ale nie było źle.
  12. Nie będzie mnie cały dzień przy komputerze. Dorothy potrzebuje naszego wsparcia.
  13. Nie oglądałem i nie wiem co powiedzieli. Woda jest w schronisku w jego najniżej położonej części. Nadal nie ma powodów do obaw. Zalało plac tresury. Pracownicy przenoszą zwierzęta wyżej. Prośba o nie sianie paniki i nie robienie zbiegowiska. Niech przyjeżdżają tylko osoby po psiaki. Naprawdę cały czas jest bezpiecznie. Zwierzęta są bezpieczne.
  14. O 15 był. raczej ludzie nie brali psiaków z góry.
  15. Jutro powinienem zacząć.
  16. Dorothy na pewno potrzebne jest Tobie siano. Ręce do pomocy. Masz chore zwierzęta pod opieką więc lekarstwa. I miejsce dla koni. Znalazłaś je? Co potrzebujesz do naprawy zniszczeń.
  17. Ostatnio mniej niż kiedyś. Ale pracuję nad tym.
  18. [quote name='Szarotka']Ja juz jestem, ale tylko do podnoszenia sie nadaje........[/QUOTE] To już dobry początek.
  19. Na pewno potrzeba 1 - Pieniędzy na zakup siana dla koni ( Doroty poradzi sobie z zakupem ) 2 - Pasty na odrobaczenie koni 3 - Rąk do pomocy 4 - Wsparcie finansowe na utrzymanie zwierząt i zapewnienie Im opieki medycznej ( podopieczni Dorothy to zwierzęta często chore i leczone)
  20. Nowy temat. Wszystkich proszę o wpisy na nim. http://www.dogomania.pl/threads/186167-Dorothy-zalało.-Potrzebna-pomoc.-Ręce-do-pracy.-Siano. Ten zostawimy Nitce
×
×
  • Create New...