Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Wspaniale. Wierzę, że nic się nie zmieni.
  2. Kto jeszcze chętny do kwestowania?
  3. Czekamy. Ale z ogłoszeniami też warto chyba ruszyć?
  4. Dziękuję jola_li. Na Tobie zawsze można polegać. Kto pomoże w rozsyłaniu? Czy wszyscy są tak zajęci nie nie mogą poświecić godziny? Czy może jola_li ma rozesłać sama do wszystkich za nas?
  5. [quote name='asiulek-85']Witam Ja chyba musze zainwestować w ponton, bo mi dom powoli zalewa :( i ciągle pada......[/QUOTE] Kiedyś miałem. A poważnie chyba już powinno przestać padać. :shake::mad: Witam Gapcia i Klub Jego Miłośników. Dziękuję Wuni za ka(Wunię). :lol:
  6. Czekam na pozytywny wynik wizyty/wizyt. Trzymam kciuki.
  7. Też mam pytanie o numer konta i co mam odpisać? jola_li mnie może nie być już przy komputerze. Wyślę Tobie nick użytkownika. Podeślesz Mu. Ok? Uprzedziłem, że konto może przyjśc od Ciebie.
  8. Osobiście nie podoba mi się tyle nagłych zmian w życiu Juranda. I stwierdzenie w stylu na razie nie mamy kasy na operację oczu. Może później... to później może być za pózno. A i tak trzeba czekać na opinię specjalisty dr Garncarza. I wtedy podjąć decyzję. Jeśli będzie można ratować oczy to od razu. Jeśli nie to zrobiono już wszystko dla nich. Mój poprzedni post dotyczył bardziej Runo. W końcu też jest na tym wątku. Jeśli moje posty wydadzą się agresywne to takie nie są. Nauczony doświadczeniem, wolę aby to co może być na wątku na nim było.
  9. Może się odnajdzie. Ktoś tam jeszcze zaglądnie? Fajnie, że tym się udało.
  10. To czekamy na relacje po wizycie. Kolejne bite biedactwo. Sam jestem facetem, ale niektórych nigdy nie zrozumiem.
  11. jola_li Dzięki za wszystko co robisz. Bez Ciebie wiele psów nie miałoby szans. Poproszę o następny zestaw. Konto jest fundacyjne czy prywatne? Szkoda, że tak wiele rozgrywa się na tym wątku na pw i telefonach. Ogranicza to adopcję psa. Ewentualnie nie daje szansy innemu. A i osoby starające się pomóc nic nie wiedzą. Dotyczy to zarówno Juranda jak i Runo. Skończę wysyłać pw przygotowane ogromnym nakładem pracy przez jola_li i się wypisuję. Bo wyglada na to, że ma się gdzieś pozostałych skoro nie muszą być o niczym informowani, a są zaangażowani i wkładają swoje pieniądze w pomoc psom.
  12. Dzień dobry Tolku. Cieszę się, że Cioteczki w dobrych humorach. Może dzięki temu słoneczko wyjrzy zza chmur.
  13. Oby tak było. Dzień dobry Frodo.
  14. Wstawię jutro Tolka na nk z którymś z radośniejszych zdjęć.
  15. Bora wie co dobre. Ulka dobrze, że ma Ciebie.
  16. Będę robił przerwy na pisanie na klawiaturze.
×
×
  • Create New...