[quote name='BerciaP.']Witam, jestem tu nowa i nic nie umiem: ani zakładac bazarków, ani robic banerów, ani nic co przyniosłoby psiakowi korzyści. Zarejestrowałam się, ponieważ nieśpiesznie poszukuję dla siebie wielkopsa do zaopiekowania się. Z założenia wielkopies powinien byc bezdomny, ale Aaron chwycił mnie za serce i pomyślałam sobie, że jak wyzdrowieje, to może nadawałabym się na opiekunkę? Oczywiście, jeśli Aaron lubi dzieci, psy, koty i nie gania kur. Mam już dwa psiaki (Bercia 14 lat, Pirat - 4 - oba przygarnięte z ulicy), 3 koty (takoż z bezdomności) i sporo luzem latającego drobiu. Uzgodniliśmy z mężem, że dla jeszcze jednego psa znajdzie się miejsce. Tylko, że u mnie psy mieszkają w budzie (ciepłej, chociaż niezbyt pięknej), nie mogę trzymac ich w domu. No i byłoby dobrze, gdyby Aaron po rekonwalescencji mógł przejśc na tańszą karmę, ale wiadomo, że to nie od nas zależy:roll:. W każdym razie, kiedy psisko będzie zdrowe, proszę wziąc mnie pod uwagę jako adopcyjną matkę;). A na razie mam pomysł na bazarek: jestem wróżką i za 50 zł wpłacone na Aarona mogę odpowiedziec przy pomocy kart na 3 zadane mailowo pytania (np. jak rozwiązac jakiś problem). Tylko czy ktoś mógłby mi taki bazarek zrobic? Pozdrawiam, czekam na odzew.[/QUOTE]
Mogę zrobić taki bazarek tylko nie wiem jak z ceną - czy 50 zł to nie za dużo ? nie wiem jak wróżby sa popularne i cenione