Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32054
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. tu to się dzieje, super akcja :)
  2. wpisy z pierwszego postu też niestety "cofnęły się" uzupełnie wieczorem nie chcę tego robic z pamięci mam chyba 200 zł, ale dokladnie potem
  3. uzupełniłam wpłaty - Fly jeszcze 50 zł czy przelewać i do Avili czy do lecznicy ?
  4. Tobi świetnie się prezentuje i lubi kotki ;)
  5. do góry czekamy na wieści i odwiedzających, już nie mówiiąc o tych co mogą dac 3 grosze
  6. zaraz dopiszę wpływy : FLY 510 zł Ladymonia610 - 5 zł (tylko muszę poszukać, który to bazarek)
  7. zamówiłam banerek - pomoże pokazać malutką jak dziś ?
  8. to mamy na koszty dwóch szczeniaczków, była oferta (przepraszam juz nie szukam czyja) pokrycia kosztów jednego więc trzeba dalej zbierać na transport + (400-500) zł Czy praca w lecznicy to wystarczająca rekomendacja dla dziewczyny ?
  9. weszlam z podpisu jhet czy piesek w końcu pojedzie do weta ? J.D. dasz radę
  10. cieszę sie z dobrych wieści, oby tak dalej :)
  11. odnotowuję 50 zł od Dopi na transport szczeniaczków
×
×
  • Create New...