Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='maciaszek']Brawo dla Jaszy :klacz::klacz::klacz:! A mąż kiedyś zrozumie, a jak nie to przynajmniej się przyzwyczai :diabloti:. Również gratuluję i dalszych wspólnych, szczęśliwych lat życzę :)! A Tobie _Laro powiem, że można i inne rocznice obchodzić. Na przykład, brzydko w naszym kraju nazywanego, konkubinatu ;). Też fajna sprawa, jak człowiek sobie zda sprawę ile czasu jest z drugim i że mu fajnie :). Wiem coś o tym, zaraz minie 9 lat :loveu:[/quote] Ależ ja z moim TZ obchodzimy rocznice :loveu: w lutym będzie 4 :razz: :p :loveu: ale bym chciała obchodzić już rocznice małżeństwa :p To poza tematem... A w sobotę to nie miała jej już zawieźć Wiewiórka?
  2. [quote name='li1']Jak go zwal, tak go zwal, byleby sie dobrze mial. +20, +30, ale i tak brakuje 80zl deklaracji.[/quote] Dlatego podnoszę! :multi:
  3. A Niunia niedaleko swojego ukochanego :loveu::loveu::loveu::loveu: A to Ci Majeczka :mad:
  4. [quote name='Mysia_']chyba Kuba od tego czasu nie pisał żadnych rozliczeń, więc pewnie w najbliższym czasie jak będzie mial chwilkę napisze :razz: __Lara, no trzeba przyznac, że jeszcze bez odliczenia operacji wygląda to bardzo imponująco ;) Kuruś zawdzięcza to bardzo dużej reklamie zarówno tu na dogo, jak i wśród naszych znajomych, czy na stronce schroniska i profilu na nk :cool3: no i napewno pewnej niesamowitej Pani, które adoptowała z naszego schroniska staruszka - ta własnie Pani przelała na Kurusia 1000 zł :crazyeye::loveu: dzięki tej akcji wiemy, że wystarczy tylko bardzo chcieć :loveu: Murko, jak tam badania moczu, ile Ci za nie przelać?[/quote] Ja mam nadzieję, że Kuruś znajdzie wspaniały domek, a wtedy te pieniążki rozdysponujemy na inne bidy! Tyle kasy! :smokin:
  5. [quote name='Kostek']eukaliptusa mu;)[/quote] :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: Renatko, jak nie ten domek to będzie inny. :grins:
  6. Przepraszam za ciągły brak ogłoszeń, ale w końcu będą :p dziś, albo jutro ;)
  7. [quote name='ihabe']Jak mi Gonia zadzwoniła i powiedziała wiadomość dnia to o mało nie wyglebiłam. Ludzie patrzyli na mnie jak na wariatkę a ja nie mogłam się opanować i szalałam z radości. Jak wsiadłam do auta to byłam tak podjarana, że nie umknęło to Panom radarowcom. Jak im zaczęłam opowiadać , że przeprszam, że ja się zapomniałam ale .... i opowiadam historię Kubusia to zaraz chcieli mnie alkomatem przebadać:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Puścili mnie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Kubusiu widzimy się w niedzielkę ale ja już się nie moge doczekać:loveu::loveu::loveu: Uhuuuuuuuuuuu Gonia kocham Cię Aniele w skórze kobitki:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Florentynko i mężu Florentynki jesteście najwspanialszymi ludźmi jakich jeszcze kula ziemska nie miała:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: ihabe, bo spadnę z krzesła :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: Nie zapomnijcie zrobić zdjęć!!!!!!!!!!!!!!!!!! ihabe!!!!!!!!!!! :evilbat: uhahaha, ale piękny dziś dzień, Kuba ma domek :cunao::cunao: Napije się bezalkoholowo :pepsi:
  8. Dziękujemy, dziękujemy :loveu::loveu::loveu: Dagusia w nowej wersji :loveu:
  9. Do góry Gufi!!! :multi:
  10. [IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/93.gif[/IMG] fiziu - super :loveu::loveu::loveu::loveu: Właśnie, co tam u naszego aniołka słychać? :)
  11. [quote name='Agnieszka103']Witam, jestem już po spotkaniu. Moje odczucia są oczywiście subiektywne, ale...uważam, że byłby to wspaniały dom dla Mróweczki. Samo mieszkanie jest przestronne, w okolicy gdzie mieszkają Państwo jest Park Chorzowski, a przy samym domu (z tyłu) największy przy tej ulicy skwer. Wszystkie szczegóły przekażę Gisic87. Dodam tylko jeszcze, że Mróweczka jest tam bardzo oczekiwana, tzn.wszyscy chcą bardzo, żeby z nimi zamieszkała, a znajomi i najbliższa rodzina tych Państwa trzymała dziś mocno kciuki za "pomyślne" spotkanie przedadopcyjne :)[/quote] No to sunia ma chyba nowy domeczek :lol: a Gisic może weźmie na akcji nową bidę :eviltong:
  12. [quote name='Lu_Gosiak']wiadomo:multi::multi: widzialam Go na żywo:razz::razz: super sie czuje, wszstko jest ok, machał ogonem :loveu::loveu:[/quote] Jak macha ogonkiem to już dobry znak :cool3::loveu::diabloti:
  13. [quote name='gonia66']Ale dziś mam dzień superaśny..normalnie uwielbiam takie dni...i takie wieści...jeszcze tylko zeby juz miec spokoj i miec dekaracje..ale dobra- tym sobie juz humor dzis nie psuje...:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu: Zgadzam się, że to wspaniały dzień :) Spajki bezpieczny, Kubuś lada chwila też będzie :loveu::multi:
  14. [quote name='li1']A Ty chyba z matematyki mialas marny stopien. Nie 20 na +, tylko brakuje 80 zl. Ps. Lara, Dzieki za wszystkie sloniki, slodkie sa. Pozdrawiam.[/quote] Masz rację, nie 20+, tylko 30+ , zamiast 390zł zapłacimy 360zł (jak narazie), więc zaoszczędzimy jak narazie 30zł ;) Fajnie, że słonie się podobają ;) mam jeszcze kilka ;)
  15. [quote name='marlenka']Państwo w drdze własnie telefon miałam , Tadek płacze ja rycze , ale głupia jestem. Żegnamy się z Zuzią :placz:[/quote] Trzymajcie się dzielnie!
  16. gonia, to najwspanialsza wiadomość tego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :BIG::BIG::BIG::tort::tort::tort::tort::laola:
  17. Zaglądam do Spajkiego...
  18. [quote name='Mysia_']oby... :roll: niestety róznie to bywa z tymi obserwatorami :roll:[/quote] No własnie...ale i tak trzymamy kciuki!!!
  19. [quote name='Jasza']Już pisałam na wątku Dagusi, tutaj tylko powtórzę, Laro, przepraszam, moja deklaracja dla Kornelii to nie 5 PLN tylko 10 PłN, przepraszam za zamieszanie.:oops: Dzisiaj wysyłam dla obu dziewczynek..[/quote] Widziałam na wątku Dagusi :cool1: Dziś miałam znowu telefon o małego psa, nikt nie chce dużego psa :(
  20. O, to z Gufiego wcale nie taki aniołek :diabloti::cool1:
  21. Kurcze, a mi się ciągle wydaje, że najpierw deklarowałaś 10zł, a potem 5zł.. :p ale jak uważasz Jaszo ;) Mizianko dla Dagusi!!!
  22. Kuruś jest bardzo majętny :cool3: cieszy mnie to, choć na jednym wątku spokój z kasą.
  23. [quote name='Dogo07']To Rumcajsik będzie miał lada dzień nowy image :cool3:. Ale chyba nie za krótko go obetniecie bo już chłodno się robi.[/quote] Szybko odrośnie :lol::cool3:
  24. :-o:-o:-o:-o:-o rzeczywiście szok, Biafro, zrobiłaś z nich cuda!!!! :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...