Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Jasza']Na dodatek teraz się okazało, że Wiewiorka nie dostała książeczki szczepień Iskierki, a ja ją wysłałam dwa tygodnie temu... A ja ją wysłałam zwykłym listem a nie poleconym...:placz: :placz: :placz: Tak się to gmatwa wszystko :placz: Wiewiórka idzie dzisiaj na pocztę popytać jeszcze...[/quote] O mamo :( Obawiam się, że jak to było wysłane listem zwykłym to nic nie da się zrobić :( głupia Poczta :mad:
  2. Floyd do góry!!! :multi: Prosimy o deklaracje!!!
  3. [quote name='Ra_dunia']Kiedyś i w sprawie Kornelci ktoś zadzwoni ;) Oby jak najszybciej...[/quote] Ja mam taką nadzieję...
  4. [quote name='gonia66']No ale Laro...moze daloby sie zebrac deklaracje..i nie kosztowalby Cie wtedy....przeciez taki jamniczek to niewiele zje....na wesele dasz rade..:lol:[/quote] goniu... ja już przez to przechodziłam... masę dyskusji, które zawsze kończyły się kłótnią, czasami moim płaczem... powiedz to mojemu tacie :diabloti: słowo "pies" działa na niego jak płachta na byka :diabloti: [quote name='iwona213']daria a może na akcje dałoby rade jutro go zabrac, zapytaj na wątku silesi[/quote] Iwona, nie wiem czy się uda, bo lista silesiowa jest strasznie napięta. Ale można popytać. [quote name='dobermanica1987']Ciotki mam chetnych ludzi na adopcje jamnika ale potrzebuje zdjecia ....[/quote] To by była dla niego szansa!!! [quote name='fizia']Wkleiłam maluszka tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/domek-dla-mlodego-rudego-jamnika-146809/#post12990830[/URL] [I]Szukam dla koleżanki męża młodego jamnika krótkowłosego, może być szczeniaczek. Zobowiązuję się codziennie przesyłać posty do przyszłej jamniczej mamy :smile: Wiem, że mamy wyłącznie wymagających znajomych, ale zawsze to szansa dla jakiegoś przegubowca. Dziękuję za wypatrzenie Dżibiego-Piksela. Fantastyczny z niego klusek![/I][/quote] fiziu, dziękujemy bardzo :D
  5. [quote name='Jasza']To może tej fajnej Pani z Gliwic Laro? Nie wiem w końcu jak się z nią zakończyła sprawa... Wiesz, ta Pani, której jamniczek zginął pod ciężarówką...[/quote] O kurcze, wiem Jaszo o którą Panią chodzi, ale nie pamiętam już jak to się skończyło :shake: A nie wiem czemu wątek jeszcze nie przeniesiony do szczęśliwych adopcji :p W poniedziałek skontaktuję się z domkiem Perełki jak się tam sprawy mają ;) leni, tych domków za wiele nie było, bo Perełka szybko znalazła dom, a ja nawet nie pamiętam kto mógł się jeszcze o nią pytać. Domek, do którego pojechała był właściwie strzałem w 10 i się na tym poszukiwania skończyły.
  6. To się chyba pisze ciotki Stevie :cool3::cool3::cool3: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: NO tak bico, ogłoszonka już wydrukowane, cały pliczek czeka na jutro do rozdania :diabloti: tylko mam nadzieję, że tam dotrę, bo mnie narazie przeziębienie złapało :-( bico :mad: nowy wątek... :wallbash: :cool1::diabloti:
  7. Podniosę Dżinkę! Zaglądajcie proszę na bazarek (w mojej sygnaturze) i podnoście, czym więcej się uzbiera tym lepiej dla Dżiny ;)
  8. JOMA, mnie proszę wykreślić z niedzieli, będę tylko jutro. Mam nadzieję, że jutro dam radę, bo mnie jakieś choróbsko bierze :/ leni, myślę, że to nie będzie problem ;) Możesz mi podesłać, wydrukuję: [email protected]
  9. Pomocy!!!! Kasa potrzebna!!!! :p
  10. [quote name='Ola la']nio bejbe :lol: jeszcze dorobie :-D trza się wziać za fraki :evil_lol: kurcze czeka mnie prasowanie bazarkowych ciuchów:huh: :evil_lol:[/quote] :biggrina: A wiesz, że my się na akcji nie spotkamy? :( ja będę w sobotę, a Ty w niedzielę :(
  11. A to takie proste ogłoszenie :oops: podaj maila to Ci podeślę jak to wygląda ;) No drukarnia pełną parą :megagrin::megagrin::megagrin: za kartki do drukowania możecie podziękować mojemu TZ - dał mi, bo ostatnio drukował u mnie swoją pracę magisterską, pierwszy rozdział :diabloti: inaczej byłoby kiepsko... :shake:
  12. [quote name='MartynaP']niedam rady wziasc jamniora nie chodzi o toze to jamnior tylko o wiek. mialam zapowiedziane ze szczeniaki tylko kilkutygodniowe Laro moze tygo wezniesz,mialas juz kiedys jamniczka moze masz jakis sentyment :razz: a skoro szybko znajdzie dom to nawet go nie zauwazysz :cool3:[/quote] Martyno, nawet mi nie mów... to że ja mam sentyment to mało powiedziane... kocham jamniki. Najbardziej mojego Bursztynka, który jest już za TM... ale nie mogę mieć psa, mieszkam jeszcze z rodzicami przez rok... oszczędzamy na wesele... jakbym przyprowadziła psa to bym z nim na ulicy wylądowała...
  13. [quote name='sechowa']Dziekuje za miłe powitanie:)[/quote] Byłam w schronie jak Mróweczka była zabierana do domu. Jest taka mała. Kochana. Napewno będzie "Waszą maskotką" :)
  14. Ola, wow, ile ogłoszeń :cool2::cool2::cool2::cool2:
  15. Kto da jeszcze? :cool3::cool3::cool3::cool3:
  16. goniu, a ile macie już futerek w domu? :cool3:
  17. [quote name='taks']przyłączam się do błagań:help1:[/quote] I jaaaaaaaaaaaaaaaa :Help_2::Help_2::Help_2:
  18. [quote name='sechowa']Pani Agnieszko 103 :) dziękuje bardzo za udzieleni mi pozytywnej opini w sprawie Mróweczki. Pozdrawiam nowa właścicielka Mróweczki.[/quote] Witamy :loveu::loveu::loveu:
  19. [quote name='taks']Oby...:roll: a na razie na dobitke jest to:placz:: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/szczeniak-jamniczka-z-kulejaca-lapka-bliznami-po-pogryzieniu-szuka-dt-bedzin-146781/[/URL] i zero pomysłów na dt Pomyślałam o Kenny - co prawda odwołałam Jej dt dla Stupka więc mogła juz zmienić plany... na dogo Jej nie ma od tygodnia Maciaszek - masz odwagę o tej porze zadzwonić;):oops:? No i gdzie Będzin a gdzie Kraków:-( a pies na schodach i noc na karku[/quote] taks, a Stupek to do jakiego dt idzie? bo ja już się pogubiłam :rolleyes: myślałam, że do Kenny.
  20. Możemy spróbować :loveu: o ile po mojej zmasowanej akcji ogłoszeniowej nie znajdzie domu :p
  21. [quote name='gonia66']Czekam na fotki...gdzie jest ten Będzin..???:oops::razz:[/quote] gonia :mad::mad::mad::mad: u nas na Śląsku mamy taką aglomerację 19 dużych miast, Będzin to jedno z nich, niedaleko Katowic :evil_lol: miasta praktycznie tworzą jedno duże miasto, bo granice między nimi są bardzo formalne ;) jedna ulica więcej i już inne miasto ;) Katowice to stolica Górnego Śląska :eviltong: (tak na wszelki wypadek napisałam :eviltong::eviltong:).
  22. [quote name='marlenka']Zuzia pojechała do nowego domu , czekam na informacje jak dojadą . Jestem zmęczona , cały dzień napięcie , łzy , żal , ech ciężko mi na serduchu . Boję się o Zuzię że będzie tęskniła , bo ludzie dobrzy się wydają . Barak lezy na łóżku nawet nie przyjdzie do mnie i ma rację wywiozłam mu kumpele i nie ma się z kim bawić . Bardzo się do tej małpy przywiązałam i długo będę tęsknić , mam nadzieję że ona bedzie szcześliwa . Powodzenia maleńka moja[/quote] marlenko, nie martw się. Będzie dobrze. Zobaczysz ;)
  23. Parę groszy :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: Ja już mam wydrukowane ulotki, z jakieś 60 sztuk ;)
  24. [quote name='zebrazebra']Deklaruję 10 zł miesięcznie, więcej nie dam rady.[/quote] To 10zł do przodu :loveu:
×
×
  • Create New...