-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='Ola la']No więc ja jak zwykle zapisuje się na akcyje silesiową(kwesta). Z tym,że tym razem wyjatkowo nie na obydwa dni lecz tylko na niedziele ( w sobote mam rodzinna imprezke:shake: ) . aha JOMUś i na niedziele możesz tez zapisać inna Olę (ostatnio była pierwszy raz na akcji ).Przyjedzie ze mną.;)[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: to będą trzy Ole :diabloti::diabloti::diabloti:
-
SZCZENIAKI - dwie sunie w nowych domach w warszawie
__Lara replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selenga']ups, widzę, że robiłyśmy równolegle z Larą mam nadzieję, że się nie dopatrzą :)[/quote] Ja też mam taką nadzieję ;) -
[quote name='Bjuta']No pewnie. że by się przydał!!! Laro, a jakbym wyszukała jakeś fanty i zrobiła foty, to byś wystawiła? Bo ja bazarkowo nie kumata jestem... Tak :) Możesz mi podesłać na adres: [email protected] Tymczasem bazarek nr 1 na Dżinę: http://www.dogomania.pl/forum/f99/w-budowie-146684/ Podnoście proszę bazarek!!!
-
SZCZENIAKI - dwie sunie w nowych domach w warszawie
__Lara replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
[quote name='Negri_2008']tak, taki sam[/quote] Ok, to wszystko gra! :) takie piękne szczeniory, napewno szybko znajdą dom :) -
szczeniaczek z mega przykurczem w schronisku - pilnie potrzebny DT
__Lara replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='jestem_wredna']Nie ma sprawy, gdzie potrzeba większa. Do kogo wysłać zdjęcia i opis przedmiotów?[/quote] Możesz mi: [email][email protected][/email] -
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
__Lara replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
Już maciaszek się zgłosiła :) Może ciotka jestem wredna też mi prześle zdjęcia na bazarek. To by było już coś dziewczyny ;) -
SZCZENIAKI - dwie sunie w nowych domach w warszawie
__Lara replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
Negri, a jaki kontakt??? ten sam co przy Bernim??? Allegro: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=735819947]Emma i Emily, szorstkowłose szczeniaki, pies, psy (735819947) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
[quote name='Jasza']Pani która dzwoniła byla oburzona, ale [B]nie niegrzeczna[/B]. Trudno, że tak się stało. Nikt inny nie dzwonił niestety...:shake: Halbino kochana, przepraszam że w takim twoim zamieszaniu jeszcze Ci glowę truję, ale nikt inny mi nie odpowiedział i juz nie wiem co mam robić... Zresztą dalej nie wiem... Może Gosiara nas poratuje...[/quote] :roll: najwyżej trzeba będzie zaryzykować i pojechać tam z Iskierką. Jakby było coś nie tak to wróci do dt.
-
szczeniaczek z mega przykurczem w schronisku - pilnie potrzebny DT
__Lara replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='jestem_wredna']Matko, jaki śliczny szkrabik! Mam nadzieję, że to nic poważnego, bo w przeciwnym razie na pewno będzie go można szybko postawić na nóżki. To maluch jeszcze, w jego wieku wiele jeszcze można naprawić. Dajcie znać czy potrzebne pieniążki, to przekażę rzeczy na bazarek.[/quote] Ciotko, na tym wątku na gwałt potrzeba bazarków, wszelkiej pomocy finansowej: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/obawa-przerazona-sunia-juz-w-dt-szukamy-stalego-domku-134812/index41.html#post12981430[/url] -
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
__Lara replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Robię bazarki na katowickie schronisko na Fundację SOS, czyli... na Lajlę ;), bo jest finansowana i z tego i z tego źródła.[/quote] No tak... kapuję. Ja nawet nie wiem kogo tu zaprosić, ciotki są już tak spłukane, na inne psy... Może zmasowana akcja ogłoszeniowa? Ona chyba nie ma ogłoszeń?? żadnych albo nie dużo? ktoś pamięta? -
Kaleki mały MANFRED też chce kochać i być kochany. Już w swoim DOMKU :).
__Lara replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, Manfred ma ogłoszenia? bo już mi się miesza wszystko... -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
__Lara replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Moniska']liczymy na Ciebie haha :evil_lol:[/quote] Jasne, że tak ;) 390zł za małego psa to zdecydowanie[B] za dużo. [/B] -
[Katowice] Fuks ma wspanialy, wymarzony domek !!!!!!!!!
__Lara replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='mosii']niekoniecznie ;) w sobote przyjezdza do Fuksa wspaniała rodzina z Poznania, na razie zamiast ogłoszeń mocne kciuki :D[/quote] Jak tu nie trzymać kciuków!!!!! -
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
__Lara replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek'][B]Amikat[/B], jeśli sytuacja będzie gardłowa (a pewnie taka jest?), będzie potrzeba, żeby wspomóc Lajlę jeszcze, ponad te 150 zł, to pisz![/quote] Kurcze, a jakieś bazarki na Laylę? maciaszku, masz jakieś rzeczy do wystawienia? -
Renatko :mad: może bym i wzięła, ale co z tego jak potem byśmy razem ds albo dt musiały szukać? :evil_lol::p takie są realia na dzień dzisiejszy i ich nie zmienię ;). Mam nadzieję, że na własnym, za rok, będę już mogła sobie pozwolić :loveu: Ostatnio znalazłam Niuni zdjęcia ze schronu. Ty masz je Renatko? może je tu wkleić? albo na wątku Niuni żeby nie śmiecić Majeczce :p
-
[quote name='BoUnTy']A tak jeśli j mogę wejsć w słowo, to może dobrym pomysłem byłoby zebranie do kupy tymczasowiczow (domy tymczasowe) oraz zebramnie ludzi do ogłoszeń psiaków, pomocy przy danym psiaku. Tzn. niech może każdy poświeci chwilkę jednemu psiakowi - zrobi się taki 'ala grafik' i kazdy bedzie za coś konkretnego odpowiedzialny. Nie wiem czy wiecie co mam na mysli [wybaczcie ale gorączka mnie zabija]. Nie wiem jak usprawnić pracę fundacji. Ja jestem tutaj, w swoim miejscu zamiszkania na każde skinienie Rafała dotyczące w większosci psów fundacyjnych, na akcję nie jeżdże jak nie ma dla mnie miejsca, bo po prostu też nie wyrabiam, a jak mam miejsce to stawiam cały harmonogram tygodnia do góry nogami, żeby udało mi się przyjechać, bo wychodze z założenia, że jeden psiak pójdzie, przyjdzie następny... Leno jak potrzebujesz ogłoszeń to zrób zdjecia choćby telefonem, albo niech Danka zrobi, lub ktokolwiek - ja Kokainę ogłosze zaraz po moim Marsie i odnowieniu ogłoszeń Blacky ze schronu...[/quote] Ja też uważam Bounty, że przydałby się jakiś grafik, podzielenie zadań. Nie miejmy pretensji, że niektórzy robią bardzo dużo, a inni prawie nic jak takie coś w ogóle nie istnieje. Poza tym to, że ktoś nie w pełni angażuje się w Fundację nie oznacza, że nie robi na dogo masę innych rzeczy. Łącznie z katowickim schroniskiem. Ale nie tylko.
-
Nasz kochany Felek zostaje na stałe w DT !! [Warszawa]
__Lara replied to Delph's topic in Już w nowym domu
Felku, trzymaj się dzielnie! I Wy też dziewczyny! :calus: -
Jeszcze będzie z niej pannica pełną gębą :diabloti:
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
__Lara replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='anett']Powodzenie zależy nie od czasu ale intensywności działań, które się podejmuje:lol: Dziewczyny powiesiłyście plakaty w Radomiu? czasami znajdują się ludzie, którzy nie są w stanie adoptować psa ale chcą pomóc właśnie finansowo. Można zrobić allegro cegiełkowe, i koniecznie trzeba ściągnąć więcej ludzi na wątek, powysyłać zaproszenia, poprosić o pomoc. Monday masz PM.[/quote] No tak, trzeba działać, inaczej się nie da :shake: [B]kurcze, jakbyście pomogły wyadoptować Vertera, który też jest u megii1, to może ciotki przerzuciłyby swoje deklaracje na Floyda, akurat byłoby 300zł.[/B]