Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Ola la']No więc ja jak zwykle zapisuje się na akcyje silesiową(kwesta). Z tym,że tym razem wyjatkowo nie na obydwa dni lecz tylko na niedziele ( w sobote mam rodzinna imprezke:shake: ) . aha JOMUś i na niedziele możesz tez zapisać inna Olę (ostatnio była pierwszy raz na akcji ).Przyjedzie ze mną.;)[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: to będą trzy Ole :diabloti::diabloti::diabloti:
  2. :loveu::loveu::loveu: i pomyśleć, że żyła na dworze, porzucona :placz:
  3. [quote name='Selenga']ups, widzę, że robiłyśmy równolegle z Larą mam nadzieję, że się nie dopatrzą :)[/quote] Ja też mam taką nadzieję ;)
  4. [quote name='Bjuta']No pewnie. że by się przydał!!! Laro, a jakbym wyszukała jakeś fanty i zrobiła foty, to byś wystawiła? Bo ja bazarkowo nie kumata jestem... Tak :) Możesz mi podesłać na adres: [email protected] Tymczasem bazarek nr 1 na Dżinę: http://www.dogomania.pl/forum/f99/w-budowie-146684/ Podnoście proszę bazarek!!!
  5. [quote name='Negri_2008']tak, taki sam[/quote] Ok, to wszystko gra! :) takie piękne szczeniory, napewno szybko znajdą dom :)
  6. MOJE ULUBIONE :biggrina::biggrina::biggrina::lol!::lol!::lol!::lol!: A to zabójcze: :eek::roflt::roflt::roflt::roflt:
  7. Póki co robię Bajce narazie allegra cegiełkowe. Ale jak będę mogła pomóc w "terenie" jakoś to chętnie. Choć ja nie zmotoryzowana, a pewnie przydałby się ktoś z autem, jak ihabe, żeby wozić psiaki do weta. No nic, zobaczymy. Dzięki za telefon :)
  8. [quote name='jestem_wredna']Nie ma sprawy, gdzie potrzeba większa. Do kogo wysłać zdjęcia i opis przedmiotów?[/quote] Możesz mi: [email][email protected][/email]
  9. Już maciaszek się zgłosiła :) Może ciotka jestem wredna też mi prześle zdjęcia na bazarek. To by było już coś dziewczyny ;)
  10. Negri, a jaki kontakt??? ten sam co przy Bernim??? Allegro: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=735819947]Emma i Emily, szorstkowłose szczeniaki, pies, psy (735819947) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  11. [quote name='Jasza']Pani która dzwoniła byla oburzona, ale [B]nie niegrzeczna[/B]. Trudno, że tak się stało. Nikt inny nie dzwonił niestety...:shake: Halbino kochana, przepraszam że w takim twoim zamieszaniu jeszcze Ci glowę truję, ale nikt inny mi nie odpowiedział i juz nie wiem co mam robić... Zresztą dalej nie wiem... Może Gosiara nas poratuje...[/quote] :roll: najwyżej trzeba będzie zaryzykować i pojechać tam z Iskierką. Jakby było coś nie tak to wróci do dt.
  12. [quote name='jestem_wredna']Matko, jaki śliczny szkrabik! Mam nadzieję, że to nic poważnego, bo w przeciwnym razie na pewno będzie go można szybko postawić na nóżki. To maluch jeszcze, w jego wieku wiele jeszcze można naprawić. Dajcie znać czy potrzebne pieniążki, to przekażę rzeczy na bazarek.[/quote] Ciotko, na tym wątku na gwałt potrzeba bazarków, wszelkiej pomocy finansowej: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/obawa-przerazona-sunia-juz-w-dt-szukamy-stalego-domku-134812/index41.html#post12981430[/url]
  13. [quote name='maciaszek']Robię bazarki na katowickie schronisko na Fundację SOS, czyli... na Lajlę ;), bo jest finansowana i z tego i z tego źródła.[/quote] No tak... kapuję. Ja nawet nie wiem kogo tu zaprosić, ciotki są już tak spłukane, na inne psy... Może zmasowana akcja ogłoszeniowa? Ona chyba nie ma ogłoszeń?? żadnych albo nie dużo? ktoś pamięta?
  14. Słuchajcie, Manfred ma ogłoszenia? bo już mi się miesza wszystko...
  15. [quote name='Moniska']liczymy na Ciebie haha :evil_lol:[/quote] Jasne, że tak ;) 390zł za małego psa to zdecydowanie[B] za dużo. [/B]
  16. [quote name='mosii']niekoniecznie ;) w sobote przyjezdza do Fuksa wspaniała rodzina z Poznania, na razie zamiast ogłoszeń mocne kciuki :D[/quote] Jak tu nie trzymać kciuków!!!!!
  17. [quote name='maciaszek'][B]Amikat[/B], jeśli sytuacja będzie gardłowa (a pewnie taka jest?), będzie potrzeba, żeby wspomóc Lajlę jeszcze, ponad te 150 zł, to pisz![/quote] Kurcze, a jakieś bazarki na Laylę? maciaszku, masz jakieś rzeczy do wystawienia?
  18. Kurcze, to niedaleko mnie. Jakbym miała czas to zawsze jakoś mogę pomóc (?).
  19. Renatko :mad: może bym i wzięła, ale co z tego jak potem byśmy razem ds albo dt musiały szukać? :evil_lol::p takie są realia na dzień dzisiejszy i ich nie zmienię ;). Mam nadzieję, że na własnym, za rok, będę już mogła sobie pozwolić :loveu: Ostatnio znalazłam Niuni zdjęcia ze schronu. Ty masz je Renatko? może je tu wkleić? albo na wątku Niuni żeby nie śmiecić Majeczce :p
  20. [quote name='BoUnTy']A tak jeśli j mogę wejsć w słowo, to może dobrym pomysłem byłoby zebranie do kupy tymczasowiczow (domy tymczasowe) oraz zebramnie ludzi do ogłoszeń psiaków, pomocy przy danym psiaku. Tzn. niech może każdy poświeci chwilkę jednemu psiakowi - zrobi się taki 'ala grafik' i kazdy bedzie za coś konkretnego odpowiedzialny. Nie wiem czy wiecie co mam na mysli [wybaczcie ale gorączka mnie zabija]. Nie wiem jak usprawnić pracę fundacji. Ja jestem tutaj, w swoim miejscu zamiszkania na każde skinienie Rafała dotyczące w większosci psów fundacyjnych, na akcję nie jeżdże jak nie ma dla mnie miejsca, bo po prostu też nie wyrabiam, a jak mam miejsce to stawiam cały harmonogram tygodnia do góry nogami, żeby udało mi się przyjechać, bo wychodze z założenia, że jeden psiak pójdzie, przyjdzie następny... Leno jak potrzebujesz ogłoszeń to zrób zdjecia choćby telefonem, albo niech Danka zrobi, lub ktokolwiek - ja Kokainę ogłosze zaraz po moim Marsie i odnowieniu ogłoszeń Blacky ze schronu...[/quote] Ja też uważam Bounty, że przydałby się jakiś grafik, podzielenie zadań. Nie miejmy pretensji, że niektórzy robią bardzo dużo, a inni prawie nic jak takie coś w ogóle nie istnieje. Poza tym to, że ktoś nie w pełni angażuje się w Fundację nie oznacza, że nie robi na dogo masę innych rzeczy. Łącznie z katowickim schroniskiem. Ale nie tylko.
  21. Felku, trzymaj się dzielnie! I Wy też dziewczyny! :calus:
  22. Jeszcze będzie z niej pannica pełną gębą :diabloti:
  23. [quote name='anett']Powodzenie zależy nie od czasu ale intensywności działań, które się podejmuje:lol: Dziewczyny powiesiłyście plakaty w Radomiu? czasami znajdują się ludzie, którzy nie są w stanie adoptować psa ale chcą pomóc właśnie finansowo. Można zrobić allegro cegiełkowe, i koniecznie trzeba ściągnąć więcej ludzi na wątek, powysyłać zaproszenia, poprosić o pomoc. Monday masz PM.[/quote] No tak, trzeba działać, inaczej się nie da :shake: [B]kurcze, jakbyście pomogły wyadoptować Vertera, który też jest u megii1, to może ciotki przerzuciłyby swoje deklaracje na Floyda, akurat byłoby 300zł.[/B]
  24. Do góry!!! :multi::multi::multi: Przydałby się bazarek jakiś skromny? :oops: tylko tak mogę pomóc :oops:
×
×
  • Create New...