Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Też tak myślę - Dagunia nie może marnować jedzenia :shake:
  2. Ja nawet tego postu nie zauważyłam :crazyeye: Tylko ktoś kto nie zna realiów jakie są w polskich schroniskach może pisać takie bzdury. Zapraszam do schroniska w Katowicach, tam to napewno wyprowadzi pani psa i pogłaszcze :p chyba prędzej to schronisko przestanie istnieć.
  3. Takie relacje czyta się z przyjemnością :loveu:
  4. Ojej, to napewno będziemy trzymać kciuki!!!
  5. :-o:-o:-o:-o ja jestem w szoku, co to ona wyprawia....
  6. Jakie to są małe kochane istotki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='mamanabank']każdy sposób jest dobry, jęsli mas ztaką możliwość poproś ją, zeby zajrzała na wątek.[/quote] Wysłałam smsa.
  8. To ile mamy już deklaracji???
  9. Ojej, to rzeczywiście ciężko będzie znaleźć taką wspaniałą "replikę".
  10. [quote name='fizia']Jasne, to jest bardzo proste. Wszystko robi się z tej darmowej stronki Glitterfy.com - Customize Glitter Graphics, Glitter Text, Glitter Photos a ramki są tutaj Caption.iT - Face In Hole | Picture Captions | Text Generators Dzięki :loveu::loveu::loveu:
  11. [IMG]http://images38.fotosik.pl/195/c0c738170966231fmed.jpg[/IMG] A która to jest mamusia, a która córcia? :diabloti:
  12. A może by tak tytuł wątku zmienić? :cool3:
  13. [quote name='Monday']kotów wieźć nie będę :) Biedny Floyd cały dzień bez jedzenia :cool1: (ale nie zaszkodzi mu, wieczorkiem zje kolacyjkę - już w hoteliku:razz:) red, zadzwonię do ciebie pod koniec tygodnia i powiem kiedy i mniej więcej o której będę w schronie po Floyda. Musisz mi wszystko powiedzieć co i jak - no chyba, że chcesz być przy opuszczaniu schronu przez Floyda:razz: Ale ja się cieszę, że on stamtąd wyjdzie....[/quote] To będzie wielki dzień dla niego! :multi: i wreszcie będzie ktoś kto mu będzie mógł oczka "zakrapiać" :multi::multi::multi:
  14. To ja podniosę chociaż :oops:
  15. Ale Renatko zrobiłaś zapoznanie rasy :-o mimo wszystko te dwie małe pannice pozostają dla nas ratlerkami chyba :p małe babuleńki :loveu:
  16. :loveu: no to niech się szybko oswaja, u megii1 będzie miała napewno dobrze :loveu:
  17. [quote name='Jasza']Deklarowałam 5 pln więc chyba zalegam za jeden miesiąc? Zapłacę w środę za dwa miesiące..[/quote] Tak, masz zapłacony jeden miesiąc, 5zł :)
  18. No to wszystko gra :p
  19. [quote name='NaamahsChild']Ja jednak wolę pojemniczek. Siuśki już zebrane, boże ja nie wiem gdzie ona mieści 60 ml moczu + reszta, której już nie łapałam + drugie siku. Moja sunia chyba przez pół dnia tyle nie zrobi.. A ona za godzinę znowu będzie naładowana.. Ciekawe co na klinikach internista (dr Hildebrand) powie.[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: żeby to nie oznaczało jakiejś choroby...
  20. [quote name='Jasza']Podniesiemy chłopaka, a robi się coraz zamożniejszy![/quote] Tylko coś się jego sprawa nie posuwa do przodu.... :roll:
  21. [quote name='maciaszek']Zmień może tytuł allegro. Napisz/dopisz: łagodny, czujny, do stróżowania, młody. Co Ci się tam zmieści. A w opisie aukcji zmień wiek na półtora roku, wykreśl może ten fragment o skakaniu na klatę, bo może zrazić co niektórych (a o tym, że to pies dla starszych dzieci można powiedzieć w rozmowie) i napisz, że dogaduje się z innymi psami.[/quote] Ok, wprowadzę zmiany. Dzięki. [url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img34.glitterfy.com/258/glitterfy024055288D34.gif[/img][/url]
  22. [quote name='ralph']sorki, ale nikt naprawde sie nie skumal, ze te zdjecia sa tendencyjne? pewna maniera i ich jakosc... poza tym czy nikt nie zauwazyl, ze to lezace zwierze, to nie to samo, co to biegajace?[/quote] No właśnie za którymś razem "skumał", żeby nie było...
×
×
  • Create New...