-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
:shake::shake::shake: a taka przytulanka na zdjęciach :crazyeye:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Marinko - dziękuję :) :loveu: to by była duża szansa dla niego :) -
To ja podrzucę Iskrę! :multi:
-
[quote name='lunarmermaid']Nie wiem czy do mnie czy do schroniska....Może sprawdź w ogłoszeniach?[/quote] Właśnie próbowałam sprawdzić w ogłoszeniach to są nieaktualne albo wyświetla się główna strona ogłoszeniowa.
-
[quote name='magda222']Grażyna jest dziś wykończona.Nie wiem czy tu wejdzie.Byłyśmy u jednej rodzinki w pobliskiej wsi.Mają 37 kotów i 6 psów.Trzeba było towarzystwo odpchlić,nakarmić,zmienić posłania itd...Wróciłyśmy późno.Wybaczcie jej.[/quote] Dlatego cierpliwie czekamy ;)
-
ślepy terier walijski, biega za TM
__Lara replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='bico']Gonia, jak możesz ten domek nawet na 3 tygodnie, to załatwiaj - to pies w typie rasy i do miłośników rasy na początek trzeba "uderzać, tylko najpierw trzeba go wykapać, ostrzyc, zdiagnozować, podleczyć i lepiej poznać jego charakter - taki "wychuchany" może szybciej domek znajdzie:cool3: Nie damy do z powrotem do schronu, mowy nie ma!:shake::shake::shake: Gonia, pisz jeszcze do tej cioteczki, co jest szansa, że może by zabrała psinkę od października. No i trzeba Alfika/Kamienia prędziorem ogłaszać, wtedy miejsce po nim się zwolni. W razie co - z tym hotelem można spróbować negocjować - może dla bezdomniaka opuszczą trochę cenę - 500 zł, to kupa kasy:crazyeye::-( A jeszcze jutro ulotki Lary w Silesii;) Z mojej akcji niestety nici :placz: przepraszam Was cioteczki :( ale choroba nie wybiera :( rozłożyło mnie totalnie... non stop katar i okropny ból gardła :( Ale wymyśliłam, że te ulotki i tak wykorzystam - przejdę się po osiedlu, po blokach, powrzucam ludziom do skrzynek, może akurat ktoś się zlituje. -
[quote name='gonia66']eh...gdyby to byłó takie proste...w tym wyopadku On nie chce nawet podejmowac rozmowy:mad:Nie wiem jak to sie skonczy...bo ja raczej dlugo tak nie wytrzymam...tylko niie chcialabym tego robic tak na siłe..no...Na szczescie Jamnior juz w domku..a ta Pani co go wziela to nie widzala go przez tych kilka dni co byl na klatce????Jak to sie stalo, ze go zabrala???:multi:[/quote] goniu, to może tak małymi kroczkami go przekonywać? :razz:
-
szczeniaki porzucone w lesie-Fredek szuka domu-mix husky
__Lara replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']nic.....:placz::placz:[/quote] :( to ja już nic nie rozumiem :( taki piękny pies. Sama bym go adoptowała gdybym mogła. -
Mnie też nie będzie... jednak choroba jest silniejsza :placz: chyba bym tam wszystkich zapsikała swoich katarem :roll: a o gardle nawet nie wspominam, bo ledwo bym się odezwać mogła...
-
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
__Lara replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
No to gratulacje!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: dla Ciebie i dla Niuni! (tak szybko to minęło :crazyeye:) :laola::BIG::BIG::tort::tort: -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Stupku, trzymaj się dzielnie!!! -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
__Lara replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Do góry!!! -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
__Lara replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='fona']bedzie bazarek, skromny ;][/quote] Mój też jakiś skromny spróbuję wykombinować. -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Sally :loveu::loveu::loveu: -
Kumpel miał być prezentem na dzień matki...
__Lara replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='*zaba*']Podczytuje watek, ale nie mam jak pomoc.... :shake: Sorry.[/quote] Wiem, że Kumpelkowi miałam zrobić ogłoszenia. Zrobię. Na dniach! -
szczeniaki porzucone w lesie-Fredek szuka domu-mix husky
__Lara replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Tyle ogłoszeń było i nic? :(:shake: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Nowe ogłoszenia: [URL="http://www.bono-polska.pl"]Karma dla psa BONO, karma dla kota PETTY. WITAMY. Karma dla psa, karma dla psów, karmy, karm, bono, ksk, psy, pies, kot, koty, odżywianie zwierząt, psie, kocie, kynologia, petty, karmienie psa, karmienie kota, karma sucha, konserwa mięsna, konserwy m[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]Darmowe ogłoszenia drobne, praca, mieszkania, sprzedam, towarzyskie, Polska, Anglia, Świat: Warszawa[/URL] [URL="http://www.animalia.pl"]Sklep zoologiczny - karmy dla kotów, karmy dla psów, karma sucha i puszki, sklep jeździecki. Największy internetowy sklep zoologiczny, dostawa w Warszawie.[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]Darmowe ogłoszenia drobne na Gumtree Warszawa[/URL] [URL="http://www.petworld.pl"]ogłoszenia zwierzęta - Petworld.pl[/URL] [URL="http://www.vetmozga.com"]weterynarz :-: Lecznica Małych Zwierząt :-: Zbigniew Mozga[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/URL] [URL="http://www.rozglos.net"]Darmowe ogłoszenia drobne - Rozglos.net - praca, nieruchomości, motoryzacja, ogloszenia towarzyskie i anonse[/URL] [URL="http://www.najpewniej.pl"]Bezpłatne ogłoszenia drobne - sprzedam, kupię, oddam....[/URL] [URL="http://www.petsy.pl"]Ogłoszenia zwierzęta - Petsy[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"]Adopcja zwierząt, oddam, sprzedam, kupię, znalezione, hodowla - E-zwierzak.pl[/URL] [url=http://www.morusek.pl]Og www.olx.pl www.sprzedasz.pl www.neeon.pl www.ojej.pl -
[quote name='agata-air']U Rudej wszytsko dobrze. Rany po sterylce się goją. Sunia w hoteliku czuje się już jak u siebie i obszczekuje inne psy. W pierwszej chwili chciala uciec z boksu ale po tym jak dano jej taka mozliwosc przeraziła ją przestrzeń i od tej pory nie szaleje.[/quote] :loveu: Jak Pani na swoim się już czuje :cool3:
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
__Lara replied to red's topic in Już w nowym domu
Podnoszę!!!! Bazarek by się przydał chociaż? :oops: jakiś skromny? :oops: