Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Ajula']pogoda ma jeszcze być też bym chętnie pojechała ze zwierzątkami na działkę, ale nie mogę, bo przez najbliższe 3 dni pracuję [B]mój TZ jedzie, a ja nie mogę[/B] :placz: a tak mi się marzą chociaż takie trzy dni bez wyprowadzania :roll:[/quote] Co za TZ, sam jedzie na urlop, a Ty zostajesz :cool1: Mógłby Cię odciążyć chociaż w wychodzeniu z psami... :cool1:
  2. [quote name='marlenka']marlenko, a może zafundujesz mu jakąś inną psią koleżankę? :cool3::cool3::cool3::diabloti: Lara Ty nic nie kombinuj Baraczek ma 2 koleżanki i kolegę na podwórku , nawet wczoraj Korsa spała w domu , żeby mu nie było przykro to ją olał . Musze narazie odpocząc i dopieścić to co mi lata po podwórku i domu koniec , kropka. Superowe wieści! Sądząc z relacji to czuję, że to TEN domek :loveu:[/quote] Miałam dziś telefon od Pani Moniki, Zuźka była w parku i miała pierwsze starcie z labkiem to znaczy darła na niego japę że było ją słycha c w całym parku . Dostałam też super zdjecia ale na telefon. Zuzia jest już po pierwszym meczu piłki nożnej z całą rodziną, i ja tez myślę że to jest to . Jak oddawałam ją do Nowego Dworu to nawet łza mi nie poleciała bo chyba czułam że wróci a teraz wylałam całe morze łez , ale chyba było warto - napewno było warto.[/quote] Ale te koleżanki jak widzisz mu nie odpowiadają :diabloti:
  3. [quote name='megii1']Lara nie wiem czy jest sens go na razie kastrować. Może niech najpierw znajdzie się dla niego domek. Kastracja to krótki zabieg, mozna go zrobić zawsze. A moze kastrację zrobi już domek Vertera? - można zawrzeć taki punkt w umowie adopcyjnej. Jak trzeba będzie zrobimy - nie ma problemu ale tak jak Ci pisałam u nas koszt 280 zł.[/quote] Właśnie boję się, że jak tego nie dopilnujemy, tzn. sami nie załatwimy to... A może niech inne ciotki, zwłaszcza wpłacające na Vertera, wypowiedzą się? Coś mało osób tu zagląda ostatnio :-( Edit - dorobię mu zaraz ogłoszenia.
  4. :loveu::loveu: słuchajcie, może rzeczywiście w takiej sytuacji zabierać już Dżinę???
  5. [quote name='Ola la']kurczaczki to moze wylez sie porządnie w domku :niewiem: albo w sumie co tam katar.Bedziesz siać jutro :-Di poczestujesz kazdego chetnego......eee i niechetnego tyż :evil_lol:[/quote] :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: teraz mi bardziej boląc gardło dokucza niż katar...a widziałam, że do kwesty ze mną są 3 osoby :crazyeye::placz: najwyżej będę krócej :(
  6. [B]Jasza mi napisała smsa, że domek się posypał... wycofał się.... więc wizyta już niepotrzebna. [/B]
  7. Ja mam nadzieję, że dam jutro radę... bo mnie choróbsko łapie :placz: JOMA, czy jest jeszcze miejsce na inne tymczasy?? O mamo, a czemu jest nas jutro tak mało do kwesty??? :-o:-o:-o
  8. Człowiek też jest mięsożerny i tego nie zmienimy... ale ja zaś jakoś nie zjadłabym chyba koniny... nie byłabym w stanie... to pewnie przez przyzwyczajenia. Inne podejście mamy do świni czy kury.
  9. Wiem coś o tym... dlatego potrzebne są bazarki!!! i inne wpłaty jednorazowe, jak dużo tego zbierzemy to zawsze będzie jakieś zabezpieczenie! Ciotki, zaglądajcie na mój bazarek dla Dżiny! kupujcie!
  10. [quote name='leni356']Laro, a może Argos mógłby pojechać na akcję do Silesi? Jakie trzeba spełniać warunki? bo na wątku zapraszają wszystkie tymczasy[/quote] Nie wiem czy jest jeszcze miejsce, bo dużo było tymczasów. Najpierw pierwszeństwo mają tymczasy fundacyjne. Jak jest miejsce to inne też mogą przyjechać. Musiałabyś się spytać JOMY czy jest jeszcze miejscem, albo na wątku silesiowym. Ja mam nadzieję, że dam jutro radę... bo się tak rozchorowałam... najwyżej będę tylko z kilka godzin, tak mnie gardło boli :(
  11. [quote name='megii1']Verterek jest w Serocku koło Warszawy:lol:[/quote] megii1, czy mogłabyś umówić Verterka na kastrację?
  12. Będę jutro rozdawać ulotki Argosika na akcji adopcyjnej w Silesia City Center ;)
  13. [quote name='MagdaH']Yesoosmaria, padam na pysk :mdleje:a ręce mam poniżej kolan:tard: Obcięłyśmy z p.Beatą 8 psów, 6 z listy zaplanowanej+2 dodatkowe. Oczywiście na pierwszy rzut nawinął się Rumcajs:loveu: Jest przesłodkim pycholem, na początku bał się maszynki, ale bez problemu pozwolił sobie obcinać tu i ówdzie, za wyjątkiem podogonka ma się rozumieć:evil_lol: Trzeba było go trochę zagadywać, zeby odwrócić uwagę. Zdjecia będą potem, bo przy tylu psiakach trochę zdjęć wyszło, na dodatek aparat pozyczony od Grażyny i nie mam kabla. Grażynia posegreguje i powrzuca foty później:p[/quote] To odpocznij sobie cioteczko, bravo :cool2:
  14. [quote name='Negri_2008']Tak :multi: W poniedziałek Emma pójdzie do domku, jak go sprawdzimy ;)[/quote] Super! :loveu: to jeszcze Emily :loveu:
  15. [quote name='Daria_13']Psiak nocował u mnie zamknięty w pokoju :):razz:. KIedy poszłam do szkoły, to psiak znalazł dom u mojej sąsiadki, kilka pięter wyżej. Domek super, nie ma w nim dzieci ani innych zwierząt. Państwo mieli już pieski, ostatnia była sunia- kropka, odeszła w wieku 15 lat. Psiak był już u weterynarza. Jest już zaszczepiony i odrobaczony. Na kulejącą łapkę dostał antybiotyk. Zmieniam tytuł wątku!!!:multi:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu: suuuper!!!! [quote name='iwona213']super :multi::multi::multi: no to Goniu rozmawiaj z mężem a my znajdziemy Wam innego pieska :loveu:[/quote] Jestem za :cool3::cool3::cool3::cool3:
  16. :diabloti::diabloti::diabloti: ważne, że wiadomo o co chodzi :p
  17. Jak bedę miała na bilety :oops: i czas to napewno pomogę. Edytka mi już odpisała na Pw. Będę czekać na jej instrukcje ;)
  18. [quote name='Jasza']A jeszcze Pani z Zabrza nie odbiera telefonów... Niedobrze...[/quote] Może rzeczywiście jest w podróży?
  19. To zrobię mu jakieś ogłoszenia, najwyżej jakieś się powtórzą. A jaki kontakt do ogłoszeń?
  20. Tylko ja nie mam za dużo kasy na telefonie :oops: dobrze by było jakby Edytka napisała np. żeby w ten i w ten dzień przyjechać i pomóc.
  21. [quote name='karina1002']Szczerze mówiąc, to takie egzemplarze znajdowały domki wśród dogomaniaków.... W sumie, jakby sunia miała swój kojec to i może być na terenie schroniska, ale tu może za dużo się dzieje. Hotelik?? Z małą ilością psów, własnym kojcem i cierpliwym człowiekiem?? Ale kosztowne i też nie bardzo, bo sunia nabierze zaufania do człowieka, który nie będzie jej właścicielem. Nie wiem sama. No jak nić potrzebny dogomaniak, który ma wollny kojec....[/quote] Może lunarmermaid z wątku Kudłatego? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlaty-odnalazl-sie-alleluja-teraz-moze-byc-juz-tylko-lepiej-134040/index90.html[/url] Ma kojec obok domu. Jakby Kudłaty poszedł do domu to a nuż...
  22. Szczeniory to znajdą szybko domek ;)
  23. Były jakieś telefony?
×
×
  • Create New...