Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. :cool3: ale widziałam tu inne "odmiany": Stivi, Stiwi :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: bico, dzięki cioteczko! :loveu: gardło i katar mnie męczą :( Ale muszę dać jutro radę, Stevie musi mieć domek! ;)
  2. [quote name='Moria']Naprawdę dzisiaj chodziła z kanarkiem gumowym od kota Sylwestra i cieszyła się że jej piszczy kradnie psom z boksow zabawki piszczy nimi i zostawia na środku podworka przed boksami albo siedzi przy nich i ich pilnuje.[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ona jest rozbrajająca... :p
  3. [quote name='Jasza']Tak mi wstyd, tak mi przykro...:oops: Ja to mogłam poleconym wyslać, ale nie miałam tej karteczki wypisanej wcześniej a sie wtedy tak spieszylam... Tak już to jest, jak się czlowiek spieszy, to sie diabel cieszy... Postaram się to załatwić jakoś...[/quote] Myślę Jaszo, że to się da jakoś załatwić ;) muszą mieć w schronie wszystko odnotowane, więc napewno wydadzą Ci duplikat :)
  4. Jak on fajnie wygląda :loveu: Słuchajcie, a jak on stoi z ogłoszeniami? :cool1:
  5. Podnoszę!!! :multi::multi::multi:
  6. Podniosę psią rodzinkę! :loveu:
  7. Do góry Zumiś!!! :multi::multi::multi:
  8. [quote name='Ola la']o jasne kurczaki:crazyeye: o wiem :thinkerg: przyyyyjdź Ti też w niedziele:shiny: wybacz moj mozg juz ledwo zipi :-D[/quote] Ale nie mam jak :( niedzielę mam zajętą... jeszcze łapie mnie jakieś przeziębienie :placz: jutro będę zakatarzona :placz::-(
  9. To już dzisiaj ten "wielki" dzień :cool3: i dobra pogoda :cool3:
  10. To ja podniosę!!! Prosimy o deklaracje!!!
  11. [quote name='axii']Pytanie jest, czy ten DT musi byc w Katowicach, czy nie moze byc w jakims innym miejscu Polski? Tak sie zastanawiam, czy w przypadku Promyka, ktory rehabilitowany jest w schronie, nie byloby dobrym wyjsciem znalezienie DT chociazby w Koninie? Zawsze w domu lepiej niz w schronie[/quote] Podnoszę, bo ważne!
  12. Bajko, czekamy cierpliwie ;) dobrze wiemy ile masz spraw na głowie!!!
  13. [quote name='marlenka']A pamiętasz uczucie jak usłyszałaś Baraka w telefonie jak do Ciebie dzwoniłam?? Rozmawiałam z Panią Moniką przed chwilą i jej syn się bawił z Zuzią i słyszałam jak ona szczeka z radości , i się poryczałam dziś tym razem z radości . Bawi się z synem Pani Moniki , już byli rano 2 godziny na spacerku , Zuzka wyrywa się do psów ale Pani Monika mówi że będzie nad tym pracowac z nią . pewnie niedługo się Zuzi wakacje skończą i pójdzie do szkoły :evil_lol:[/quote] Cioteczki, trzymajcie się i Ty też Baraczku! marlenko, a może zafundujesz mu jakąś inną psią koleżankę? :cool3::cool3::cool3::diabloti: Superowe wieści! Sądząc z relacji to czuję, że to TEN domek :loveu:
  14. [quote name='MyrkurDagur']Witam Was Drogie Cioteczki :loveu::loveu::loveu: *********** Melduję, że[B] dotarły pieniążki dla Lenki od[/B] [B][U]Ani[/U][/B] :multi: [B]Dziękuję[/B] :loveu: i zaraz dopisuję w pierwszym poście. *********** A teraz bardzo ważna sprawa - dzwoniła wczoraj do mnie Pani z Warszawy zainteresowana adopcją Lenki (znalazła sunię na Dogomanii). Porozmawiałyśmy sobie troszkę, ale przekazałam jej także numer do Megii, ponieważ ona będzie mogła powiedzieć o naszej suni więcej. Ponadto, Pani miałaby możliwość zajrzeć do Serocka i odwiedzić Lenkę. Boję się tylko, czy Lenka do adopcji się nadaje... i ile czasu będzie potrzebować na to, aby zrobić dalsze postępy. Choć przyznać muszę (po raz kolejny), że i tak jestem pod wrażeniem jej zachowania.[/quote] A Pani byłaby w stanie zająć się takim pieskiem jak Lenka? poczekać aż w pełni się otworzy? :cool3:
  15. O mamo :( właśnie mówili o psiaczkach u nas na Śląsku na tvp info, że w jednym z miast jest przepełnienie w schronisku, a ludzie zostawiają psy przyczepione do płotu :angryy: bestie :angryy:
  16. [quote name='MartynaP']tamten narazie czeka,moze cos znajdzie sie blizej ja zaofeowalam sie gdyby mial tafic do schonu,ma tez inny tymcas awaryjny. w takim razie szczeniaki zostaja u ciebie a ja mam wolne[/quote] WOlne? :diabloti: a może jakiś inny szczeniorek skorzysta? :diabloti::cool1:
  17. Mi też :loveu::loveu::loveu: to było suuuperowe :evil_lol:
×
×
  • Create New...