Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='Aimez_moi']A jak sie piesio czuje?[/QUOTE] Też jestem ciekawa... Oby lepiej.
  2. Buziaki dla Amelki [URL=http://smayliki.ru/smilie-1052551431.html][IMG]http://s17.rimg.info/5622c4b87d3d5d36a245557bfed01d0d.gif[/IMG][/URL] za drapanie naszego ulubieńca;)
  3. Dołączam się do czekających na fotki :cool3:
  4. Wysłałam obiecane 2 dyszki
  5. Ja też z bazarku. Straszne. To będzie takie błędne koło. -te dzieci będą tak "wychowywały" swoje dzieci :( Tak są nauczone:angryy:
  6. [quote name='nubijka7']Reksio powoli się pakuje do nowego domku...a tu kolejny psiak po wypadku- z amputowaną łapką- pod Warszawą PILNIE SZUKA DT albo DS, bo czeka go schronisko w KUTNIE :((((((((((((((((((((((( [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.372687116160814.84143.168727179890143&type=1[/URL][/QUOTE] Nie korzystam z FB ktoś coś wie co u psiaka?
  7. Masakra :(
  8. Biedaczysko :(
  9. Reksio pewnie zamiast pozować miał ochotę nawiać w swoim "reksiowym stylu", o którym dziewczyny już pisały ;)
  10. Reksio "dzikusek" nie próbował gryźć jak dostawał nowe posłanko?
  11. [quote name='togaa']Sytuacja patowa. Planujemy kolejną 'wizytę' na wtorek. Jeśli znowu zastaniemy zamknięte drzwi, to nic nie zrobimy.... Ci ludzie muszą chcieć naszej pomocy.[/QUOTE] Masakra :(... Oby się udało.
  12. Rozwalają mnie takie historie :(
  13. Dawno nie zaglądałam a tutaj takie zmiany :) Powodzenia Plutku :)
  14. [quote name='Martuchny']Teraz jego konto bedzie zmieniane, więc ja też proszę o cierpliwość...[/QUOTE] OK :lol: Chciałam "się przypomnieć" bo to tak wyglądało, że obiecałam wpłatę a teraz siedzę cicho:evil_lol:
  15. Pozdrowionka dla Yodzinki:loveu: trzymam kciuki żeby się udało
  16. Ja obiecałam coś jednorazowo więc proszę o nr konta i... cierpliwość bo nie wiem kiedy zdążę wpaść do banku.
  17. Dobranoc Falbanku:loveu: [URL=http://smayliki.ru/smilie-313602759.html][IMG]http://s3.rimg.info/c3c5efad66307f366e511f89fe4dc8ca.gif[/IMG][/URL]
  18. Cioteczki może trzeba tytuł zmienić. O ile dobrze zrozumiałam on już czeka dłużej niż 5 lat.
  19. Strasznie się cieszę, że trafił na takich dobrych ludzi:multi:
×
×
  • Create New...