Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Jestem i ja ale finansowo w tej chwili nie mogę pomóc:oops:
  2. Dawno nie zaglądałam:oops: i dopiero jak zmieniłyście tytuł to się dowiedziałam o Zeniu :(
  3. [quote name='xxxx52']a od zwierzat nie jest sw.Franciszek z Asyzu? o sw.Ricie nie slyszalam,co to za jedna?[/QUOTE] Święta Rita jest od spraw beznadziejnych i trudnych.
  4. [quote name='barb']Założyciel wątek przestal tu bywać. :shake: Tylko wcześniej wspólnie go ustalić (tytuł) :lol:[/QUOTE] No coś w stylu Jenny odeszła [*] a Cindy szczęśliwa w nowym domu u Laury, tak po prostu, żeby było wiadomo o co chodzi :)
  5. Już dajcie spokój :), bo znów będzie "wysyp" dogomaniaków i kłótnie. A po co? Cindy zadowolona, my też :) po co sobie humory psuć?
  6. [quote name='yolanovi']Może spróbować spacerów w obroży uzdowej? U mnie to był strzał w dzisiątkę z moim dość dużym i silnym, dobermanopodobnym samcem.[/QUOTE] Muszę spróbować. Też mam problem z moją lokomotywą.
  7. Super :) [URL="http://smayliki.ru/smilie-671035527.html"][IMG]http://s8.rimg.info/8a8375a55da8e3bf57c1aa27273e999f.gif[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Nilsson']To będzie trudne bo on jest zakochany,ale co chłop powczasuje to jego:lol: zobaczył chociaż morze:crazyeye:[/QUOTE] No ja jeszcze nad naszym nie byłam ( w ogóle tylko raz byłam:oops:). Timi wyszalej się za nas dwoje :D
  9. U nas gdyby tylko została "nie pilnowana" szklanka z kawą, to zaraz jęzor naszego psa do niej trafi :D ale że kawa zawsze gorąca, to daje sobie spokój. Za to kilka razy wyżarł fusy :mad:
  10. Ale się chłopakowi super Dt trafił :) My przed komputerem a Timi się lansuje na plaży. Trzymam kciuki za domek, tylko czy Timi będzie chciał zostawić panią Beatę? ;)
  11. [quote name='gosiaczek1984']Wiem zaraz powiecie,ze sie czepiam:)ale Cindy na zdjeciach w domu to dla mnie nie Cindy,na dworze calkiem ciemna ruda,a w domu jasna,to tylko moj komentarz[/QUOTE] Zdjęcie jest "prześwietlone". Ja często tak mam z moim rudzielcem. Raz na zdjęciach jest jakby lekko brązowy, raz wściekle rudy :D
  12. Skoro o Jastrzębiu mowa, to tutaj jest wątek Puszka: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/200648-Skatowany-uratowany-Nie-ma-na-hotel-wraca-do-schronu-To-b%C4%99dzie-wyrok-POMOCY"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/200648-Skatowany-uratowany-Nie-ma-na-hotel-wraca-do-schronu-To-b%C4%99dzie-wyrok-POMOCY[/URL]
  13. [quote name='krist'] Miała też swoje, chyba pierwsze w życiu, spotkanie z koniem [/QUOTE] ... a koń nie mógł od niej oderwać wzroku :lol:
  14. [quote name='krist'][IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1003473_492362654174057_778657975_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Na to czekałam :)
  15. Jestem z zaproszenia, ale co ja mogę...:shake:
  16. [quote name='sylwiaso']ciociu maarit odwrotnie może suchą,a mokrych i tłustych dań nie może![/QUOTE] ... ojjj... a owoc zakazany zawsze smakuje najlepiej ;)
  17. Jaki słodziak:loveu: Na stałe się nie zdeklaruję (bo wisi nad nami widmo zwolnień) ale w sierpniu mogę coś dorzucić jednorazowo.
  18. :lol: No proszę Cię... do czego ta dyskusja prowadzi? Tylko Moderatorowi dodamy pracy.
  19. A tak, racja... Trudno być na wątku od 2010 r. jeśli się jest na forum od lipca 2013 r. No ale mniejsza z tym. Co u Cindy?
  20. [quote name='brazowa1']a niech sobie zje z gara. Wakacje są.[/QUOTE] Każdemu się należy odrobina szaleństwa :D A to Kamyś nie może wcinać suchej ( nie jestem w temacie Kamysiowej diety:oops:)
  21. Weźcie się wyżyjcie na podwórku albo zróbcie w końcu coś pożytecznego:angryy:!!! Gdzie byliście jak Cindy i Jenny [*] czekały 13 lat? Nic już nie zmienicie. Każdy, kto chciałby przeczytać coś konkretnego musi najpierw przez Wasze pyskówki przebrnąć. Idźcie sobie na FB.
  22. [quote name='sylwiaso']Kamyś na studni,ciocia przygotowała coś dobrego!prosimy o przekręcenie Kamysia[/QUOTE] Po co przekręcać;) Wystarczy monitor przestawić ;)
×
×
  • Create New...