-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
Dziękuję KaSiu0512 za informacje z domku :)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='JaMnIŚ_Jogi'] Będziemy się kontaktować z Duklą i staniemy na głowie, żeby pies nie pojechał do Olkusza. Może gminie uda się dogadać z tym nowym schroniskiem w Lesku i tam by go przyjęli. Jest to mały, prywatny schron prowadzony przez weterynarzy, dziewczyny już tam były i mówiły, że jest w porządku.[/QUOTE] Oby się udało...
-
Serce się kraje... :(
-
[quote name='xxxx52']jak splona ,ojej to bedzie nudno na dogomani ,a tak mamy rozrywke za darmo:evil_lol:[/QUOTE] Tak napisałam o tym "gotowaniu w jadzie", bo myślałam że już się skończyła ta batalia.To obrzucanie się błotem niczemu dobremu nie służy... Na szczęście nie korzystam z FB i przez to zdrowsza jestem.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Cookiefloo'] Jest absolutny zakaz fotografowania czegokolwiek... o i tak... troszkę będzie się działo. Schronisko zmieni się o 180 stopni...[/QUOTE] :shake: Nieciekawie...
-
Jeszcze się nie ugotowali we własnym jadzie:diabloti:?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Dziadulinek wie co dobre :) -
[quote name='epe']Czy to mądre?? Jak ktoś grzecznie pyta, to się powinno grzecznie odpowiedzieć!! Np. "nie wiem", " wieści i foty nie będą zamieszczane".albo "odpowiem za tydzień, jak otrzymam info". Myślę, że takie głupie "szczekanie" naprawdę nie jest na miejscu! A potem dopiero "kilometrowe" awantury, na temat adopcji zagranicznych! Zamiast dawać przykład i dowód przeciwnikom -dolewa się oliwy do ognia! Pytam jaki to ma cel?[/QUOTE] Dokładnie.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mogę tylko psiakowi kibicować...
-
ISKIERECZKA kozienice potem dt i wreszcie własny dom :)).
maarit replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Ale tu się dzieje... super :) -
Zapiszę sobie malutką
-
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Pancia Makao pisala,ze nadal jego najwiekszym hobby jest jedzenie :D [/QUOTE] Pies z pasją :evil_lol: -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Urocze... :loveu: -
[quote name='xxxx52']nie czatam tym bzdur Fb plodzonych przez emirowki,bo nie bede sie ponizac.Najlepiej robioc swoje , nie wchodzic i nie dolewac oliwy ,bo na to niektore osoby czekaja ,bo tylko z tego te osoby zyja zeby sobie wulgarnymi slowami ulzyc. Trzymam wszystkie kcuiki za pracownikow ,wolontariuszy no i oczywiscie za psy w Orzechowicach.[/QUOTE] Jak jest potrzebna pomoc, to się nie ma do kogo zwrócić, a jak ktoś coś dobrze zrobił to go obsmarują. Lepiej żeby ten czas zmarnowany na kłótnie przeznaczyli na zrobienie czegoś pożytecznego. i tu masz rację, lepiej trzymać się z daleka bo tylko czekają na okazję...
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Wszędzie się źle dzieje :( Ja już nie deklaruję się nigdzie na stałe, bo nie wiem co będzie za jakiś czas. -
Dla mnie każdy dom dla psa w starszym wieku jest w pewnym sensie cudem :) Św. Franciszek jest patronem ekologów, opiekunem zwierząt domowych jest św. Roch a pierwsze schronisko dla bezdomnych zwierząt założył św. Marcin de Porres. Ale dobra, nie zarzucam już Was więcej Świętymi ;) Edit. To dalej bitwa trwa? :shake: Dali by sobie spokój... Co jeszcze? Już nawet aktualna gazeta była:shake:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with: