Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. A może zrobimy zrzutę na nagrodę dla osoby która pomoże/znajdzie niunię. Dorzuciłabym się (ale w przyszłym tyg. dopiero:oops:).
  2. O nie :(.... Trzymam kciuki żeby niunia się znalazła.
  3. [quote name='margoth137']Romano pozdrawia z leżakowania :loveu: [IMG]http://images65.fotosik.pl/315/d2d3ce9977284de9gen.jpg[/IMG][/QUOTE] Roman is "leżing" :D
  4. [quote name='agata51']Przed nami piękny tydzień,Kamysiu. Korzystaj, bo potem podobno śnieżyce![/QUOTE] Lubię zimę, tylko to jest taki okropny czas dla zwierząt:shake:
  5. Będę zaglądać i w miarę możliwości coś dorzucę.
  6. [quote name='pepekswiata']Oj smutne to wszystko, smutne. Jakim cudem takie ilosci polskich psow znajduje domy w niemczech, w ktorych schroniska sa przepelnione. Polskie psy sa ze zlota czy jak? W sumie to wiedzialam ze tak bedzie, rzuci sie pare fot cindy a pozniej niech sie odpier....[/QUOTE] Smutne to jest to, że to już drugi wątek Jenny [*] i Cindy a dopiero teraz tylu ludzi się zaangażowało... Wszyscy teraz przedstawiają swoje racje, tylko do czego to prowadzi?
  7. Jaki fajny maluszek:loveu: Musi się udać! Wiadomo coś?
  8. Dawno mnie tu nie było:oops:...
  9. [IMG]http://i2.pinger.pl/pgr69/48e468c0002324794a1d2ab8/kawa.gif[/IMG](z internetu) Nie przesadzajcie z Kawą ;)
  10. Przesyłam wirtualne buziole dla Falbanka:loveu:
  11. O matko... :( Zaznaczę sobie...
  12. Niestety na kazdego przychodzi pora... :( Dobrze, że Górniś odszedł spokojnie tam gdzie czuł się bezpieczny i kochany [*]
  13. Wam to nie dogodzi. W Orzechowcach czeka tyle psów. Pomogłybyście w ogłaszaniu, szukaniu domów zamiast wiecznie zrzędzić i krytykować. Będzie wreszcie spokój - nie będzie zdjęć to nie będzie zarzutów, że Cindy jest na pewno nieszczęśliwa bo "się nie uśmiecha".
  14. [quote name='kasiaprzystał'] Gienia nadal przesypia noce :-) Ale śpi w chłodniejszym ganku - w domu nie chce spać - chyba jej za ciepło. W dzień wyje jak chce się załatwić - jest nieźle - ostatnie kilka dni obyło się bez kąpieli.[/QUOTE] Oby tak dalej :) Dzielna Gienia.
  15. Kasiu pozdrów Laurę, jeśli macie kontakt. Szkoda że nie będzie już zdjęć...
  16. Mizianka dla Zekkulca:loveu:
×
×
  • Create New...