[quote name='kikou']ech ta Ciotka Bjuta... to ja tu mozolnie szykuje fote Mongusia jak sie pcha w najmniejsza szczelinke byle tylko leżeć w centrum wydarzeń przy pańci.... a ta Niedobra już wyśledziła i sama wkleiła:mad: ;)[/QUOTE]
Monguś uszczelni wszelkie miejsca byle w ciepełku i obok pańci :D
[quote name='kikou'] ale troszke ułańskiej fantazji w nim ciągle jest bo ostatnio pomknął na wybieg z ukradzioną ze stołu całą chałką... [/QUOTE]
Nabrało go na słodkie...:evil_lol:
[quote name='Hałabajówka'] Dalej nie mogę nic z poczty ściągnąć i nie wiem czy to onet ma jakis problem czy to mój komp wariuje i nie moge reszty dzieciaków wstawić :([/QUOTE]
Na onecie czasem tak się zdarza.
To był wątek psiaków, który dawał nadzieję, że można coś zmienić. Miło było czytać te wesołe relacje o dziadeczkach. Ciężko oswoić się z myślą, że ich już tutaj nie ma :(
Ale się Reksiu ładnie zaokrąglił. Dziewczyny wielki szacun za "podtuczanie" dziadeczków przed zimą:Rose:
Ja kiepska jestem w wymyślaniu imion. Jak widzę rudego psiaka to jest dla mnie Rudzikiem/ Rudaskiem a sunia Rudzią/Rudzinką ;) Tak po prostu.
Wymyślcie same, bo to Wy z nią przebywacie :)