-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230750-Osięciny-gmina-bezdomnych-psów-potrzebna-pomoc"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9301/editpreviewv.jpg[/IMG][/URL] Umęczony przeze mnie,duży ale dopiero się uczę:oops:. Dziękuję cioteczce fochu za "korepetycje" z linkowania :) Mam nadzieję że będzie działał, może chociaż ktoś zajrzy z mojej sygnatury. Gdyby był Dt to te 150 zł może bym jakoś uzbierała...
-
Pozdrawiam w nowym roku wszystkie Falbankowe cioteczki :)
-
:multi: Miło czytać takie relacje :)
-
[SIZE=2][COLOR=#222222][FONT=tahoma]My "na odległość" go nie złapiemy, a czasu na gdybanie nie ma, bo psisko jest ranne, a my się "w ciepełku" użalamy. Możemy nie zdążyć jak z Puszkiem, o którym czytałam :([/FONT] [FONT=tahoma]Sunię przyjęli to może zgłoście do gminy czy na policję, niech go zabiorą, bo tak dalej być nie może.[/FONT] [FONT=tahoma]Jesteś na miejscu, byłaś, widziałaś... Ja nie będę wydzwaniać po różnych instytucjach, bo na dobrą sprawę to nie znam szczegółów, ani gdzie to jest. Ile to już trwa... [/FONT] [FONT=tahoma]Nie wiem czemu ten wątek ma służyć, jeżeli nie ma osoby, która by pokierowała tym na miejscu. W kółko ten sam tekst "jak to zrobić, jak złapać? - ja nie wiem, bo mnie tam nie ma. [/FONT] [FONT=tahoma]Mam wrażenie, że Tropik nie był mile widziany na tym wątku od początku, bo więcej osób zainteresował niż bliźniaki. Nie chcę wszczynać kłótni ale milczeć też nie mogę.[/FONT] [/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Moniek193']Lukasek został zaadoptowany, przyjechała po niego Pani z Warszawy, czyżby jednak Warszawa była mu pisana? Oby tym razem tak! :loveu:[/QUOTE] No to zaczynam sie cieszyć :multi:
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='kikou']to jest Edzio - Edziuszek jest taki stareńki i kruchutki że chodzi w różnych sweterkach już od wrzesnia - [FONT=georgia][I][SIZE=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/109152-Staruszek-ma-DOM!-Drugie-życie-podarowała-mu-KIKOU!-DZIĘKUJEMY"][COLOR=#a9a9a9]http://www.dogomania.pl/forum/threads/109152-Staruszek-ma-DOM!-Drugie-życie-podarowała-mu-KIKOU!-DZIĘKUJEMY[/COLOR][/URL][COLOR=#a9a9a9] [/COLOR][/SIZE][/I][/FONT][/QUOTE] Staruszki zawsze mnie wzruszają. Są takie uległe i wdzięczne nawet za odrobinę poświęconej im uwagi. -
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Jaki elegancki :) A jak się nazywa ten psiaczek w szarym wdzianku? Uroczy jest... -
[quote name='mari23']moja koleżanka oferowała DT, tylko złapanie i transport.... ale niestety wzięli tam teraz doga kanaryjskiego i nie wiem, czy DT dla Tropika nie "uciekł" przez to :( trzeba go koniecznie złapać, a my musimy zorganizować dla niego choćby i płatny DT pogadam jutro z koleżanką, może coś wspólnie wymyślimy, ale Tropika trzeba złapać koniecznie[/QUOTE] Nie mogę się z tym pogodzić, że Tropikowi znów stała się krzywda. Mógł już być bezpieczny a teraz nie mamy dla niego nic :( Musi cierpieć....
-
[quote name='sdal2']Własnie sie dowiedziałam że pani która karmi Tropika zauważyła że pies nie wychodzi z budy, jak sie później okazało miał wielka rana na karku, z której zrobił sie jakis ropień , czy krwiak i sączy się z tego płyn surowiczy z krwią, podejrzewała że sie pogryzł z jakims psem, ale mi to wygląda że znowu go ktoś poparzył wrzątkiem lub jakąs substancja żrącą , zwłaszcza że podobno wcześniej przesiadywał pod furtka u ludzi którzy maja suczkę, ale jego juz nie raz pogonili, źle tez traktuja koty, najlepiej by było go jednak zabrac gdzies w bezpieczne miejsce, bo kiedys wyleja mu cos na oczy i go oślepią.[/QUOTE] Znowu :( Co teraz?
-
[quote name='Moniek193']Lukas chyba pojedzie do domu :)[/QUOTE] Boję się cieszyć żeby nie zapeszyć....
-
Kochany RUDZINEK dostał swą szansę i MA CUDOWNY DOM! :)
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Ale się chłopakowi udało :) -
Słodki pyszczek:loveu:
-
[quote name='agata51'] Kamysiu, zaprosisz mnie do białego mazura? [I]Jeszcze jeden mazur dzisiaj, choć poranek nęci. Prosi Agata Kamysia, Kamyk nosem kręci. O, Agato, nie dla ciebie mazur mój o świcie - Sylwia lepiej zadba o to, co znajdę w korycie. [/I] [B][COLOR=#008000]DO SIEGO ROKU WSZYSTKIM! [/COLOR][/B][/QUOTE] Super wierszyk, ale miałam ubaw :megagrin: Jakoś przetrwaliśmy te wystrzały. Sąsiedzi puścili "z dymem" kupę kasy :stupid: no ale to ich sprawa.
-
Oby nowy rok przyniósł domek...
-
[quote name='nubijka7']Reksio musiał być psiakiem mieszkającym w domu, bo uwielbia spać na łóżku. Mimo braku łapki wskakuje na nie jak koza ;) [/QUOTE] Kochane psisko:loveu:
-
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję że psinkom zdrowie dopisuje... -
Ale jest, to najważniejsze ;) przynajmniej jest więcej czasu żeby szukać dalej.
-
[quote name='Marlena:)']Miałam dla niego awaryjny DT, ale dowiedziałam się, że maluch ma już DT zaklepany :)[/QUOTE] Super wiadomość :)
-
[quote name='bric-a-brac']Ufny, malutki, świeży-trójłapek... na Paluchu... DT choćby na te kilka dni, dokładnie...[/QUOTE] Zaglądam do maluszka... Nie może trafić do schroniska...